Nehormonální tělísko - je možné otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 10:08
Nehormonální tělísko je možné otěhotnět

Ahoj holky je možné otěhotnět s nehormonální m teliskem v tuhle moderní dobu? Chci se zeptat jestli mozne v tuhle dobu neplánovane otěhotnět když vše dodržujte. Máte tělísko berete prášky a tak? A hlavně jak hrozi u nehormonálního teliska mimodelozni těhotenství a jestli je dobre se v den ovulace ještě chránit něčím jiným třeba gumičkou?. A hlavně jestli nevíte o něčem co by ovlivnilo funkci teliska? Myslím tím kyselinu listovou, kontrihel, a tak co posiluje růst děložní sliznice děkuji.

Reakce:
Tgon
Stálice 57 příspěvků 20.08.18 10:10

Určitě otěhotnět lze znám x případu ale stejně tak můžete otěhotnět i s praskama takže jestli se po dobu ovulace budete chránit je jen čistě na Vás určitě to je jistota větší

Lekninka91
Extra třída :D 10524 příspěvků 20.08.18 11:02

působí to na mě tak, že bys chtěla vochcat chlapa :think: jediná stoprocentní antikoncepce je nesouložit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:06

Ne právě ze se se všemu chci vyhnout děti už nechci. A hlavně nevím jestli bych dokázala jen tak jít na potrat. Zkusím to tam nějak dopsat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:07

Hnusi se mi tahat chlapa za nos.

divine woman
Extra třída :D 10240 příspěvků 20.08.18 11:08

Ano je. Mám kamarádku, které se to stalo a dítě už fakt nechtěla. Spolehlivější je hormonální tělísko. Nebo sterilizace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:10

V plodných dnech praktikujeme ještě navíc přerušovanou soulož. Nehormonální tělísko mám už druhé, tedy dohromady šest let s tělískem bez nehody :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:13

Na ty bylinky se ptám proto mám rozhazeny cyklus a chtěla jsem si ho upravit a ne otěhotnět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:28

Ja taky právě miminko uz nechci a nevim jestli bych potrat dala. Proto se ptám. Nechala si zavect nehormonální tělísko. A zvažuji vymenu za hormonální

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >