Nehormonální tělísko - je možné otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 10:08
Nehormonální tělísko je možné otěhotnět

Ahoj holky je možné otěhotnět s nehormonální m teliskem v tuhle moderní dobu? Chci se zeptat jestli mozne v tuhle dobu neplánovane otěhotnět když vše dodržujte. Máte tělísko berete prášky a tak? A hlavně jak hrozi u nehormonálního teliska mimodelozni těhotenství a jestli je dobre se v den ovulace ještě chránit něčím jiným třeba gumičkou?. A hlavně jestli nevíte o něčem co by ovlivnilo funkci teliska? Myslím tím kyselinu listovou, kontrihel, a tak co posiluje růst děložní sliznice děkuji.

Reakce:

Tgon
Stálice 52 příspěvků 20.08.18 10:10

Určitě otěhotnět lze znám x případu ale stejně tak můžete otěhotnět i s praskama takže jestli se po dobu ovulace budete chránit je jen čistě na Vás určitě to je jistota větší

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 20.08.18 11:02

působí to na mě tak, že bys chtěla vochcat chlapa :think: jediná stoprocentní antikoncepce je nesouložit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:06

Ne právě ze se se všemu chci vyhnout děti už nechci. A hlavně nevím jestli bych dokázala jen tak jít na potrat. Zkusím to tam nějak dopsat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:07

Hnusi se mi tahat chlapa za nos.

divine woman
Echt Kelišová 8876 příspěvků 20.08.18 11:08

Ano je. Mám kamarádku, které se to stalo a dítě už fakt nechtěla. Spolehlivější je hormonální tělísko. Nebo sterilizace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:10

V plodných dnech praktikujeme ještě navíc přerušovanou soulož. Nehormonální tělísko mám už druhé, tedy dohromady šest let s tělískem bez nehody :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:13

Na ty bylinky se ptám proto mám rozhazeny cyklus a chtěla jsem si ho upravit a ne otěhotnět

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 11:28

Ja taky právě miminko uz nechci a nevim jestli bych potrat dala. Proto se ptám. Nechala si zavect nehormonální tělísko. A zvažuji vymenu za hormonální

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >