Reklama

Únik moči před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 09:25
únik moči před porodem

Ahoj holky,
za 5 dní mám termín a stala se mi opravdu nemilá situace a jsem z toho strašně špatná. Před dvěma dny v noci jsem myslela, že mi už praskla plodová voda, ale zjistila jsem, že jsem se normálně počůrala…tu noc se mi to stalo asi 3×. Nechápu co se stalo, ten den jsem byla uplně v pohodě, chodila normálně na záchod a vydržela zadržet moč než jsem se dostala na záchod a večer najednou tohle. Prostě jsem najednou necítila, že se mi chce čůrat…vůbec nic. Takhle to už trvá dva dny a jsem z toho opravdu nešťastná a stydím se. Necítím že se mi chce čůrat a když vstanu, tak začnu čůrat a musím rychle na záchod. Takhle chodím co 15min to zkoušet a pokaždé se trošku vyčůrám. Za 2 dny mám jít na kontrolu do porodnice a ani si nedokážu představit, jak tam dojedu a budu čekat 2-3hod, protože to tam tak dlouho trvá. Musím si zajít koupit nějaké inkontitenční vložky nebo kalhotky…ale mě tohle opravdu nepříjde normální a nevím co mám dělat… Stalo se některé něco podobného? Děkuji…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6785 příspěvků 20.08.18 09:40

@zuza.zel
Určitě to není plodová voda ? Může vytékat i po troškách ;)

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 09:47

ne myslím že opravdu není…když doběhnu na záchod tak pak normálně čůrám. Když sedím na záchodě, tak dokážu čůrání zastavit…Ale když sedím nebo ležím a pak se postavím, tak to teče samo a musím rychle utíkat na záchod..

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 09:48

uvažuju, že zavolám do porodnice doktorce, ke které teďka chodím na monitor, jestli je to normální…ale stydím se :(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 20.08.18 09:50

@zuza.zel jak víš, že nejde o plodovku? Mě poprvé trochu odtekla,když jsem si večer lehla,tak za pár minut jsem cítila mokro jako bych se počůrala. Pak zas skoro nic, ale to už jsem běhala a dobalovala věci. Na nic jsem nečekala a jeli jsme do porodnice pro podezření na únik plodovky. Při vyšetření mi voda praskla a za další 3 hodiny byl malej venku.

morinka7
Kelišová 6785 příspěvků 20.08.18 09:54
@zuza.zel píše:
ne myslím že opravdu není…když doběhnu na záchod tak pak normálně čůrám. Když sedím na záchodě, tak dokážu čůrání zastavit…Ale když sedím nebo ležím a pak se postavím, tak to teče samo a musím rychle utíkat na záchod..

Vzala bych si vložku a až bude mokra jela bych do porodnice ;) Tam poznají zda či to není plodovka.

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 09:55

@jaaaninda protože když doběhnu na záchod, tak normálně čůrám a tak se opakuje pokaždé :(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 20.08.18 09:57

@zuza.zel kdyby se ti to stalo jednorázově, tak ano řekla bych,že sis čůrla nebo výtok, ale při této tvé četnosti bych už dávno byla v porodnici, i kdyby plány poplach,tak pro svůj klid. Plodovka může pomalu odtékat právě třeba jen v určitých polohách a promiň, ale kdybych chodila čůrat co 15 minut,tak bych taky vždy něco málo vyčůrala.

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 09:57

jenže plodovka by neměla odtékat pokaždé když se postavím, ne? a skoro co 15-20 min…

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 10:04

@zuza.zel Jet do porodnice. Třikrát bych vypadala jako blbec nebo i kdyby mne řekli, že jsem se pocurala ale živé dítě za to stojí..

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 20.08.18 10:07

@zuza.zel klidně může. Ne každému hned praskne a vyteče kýbl vody. Jak miminko naléhá, tak může odtok vody blokovat a jen v některých polohách, v tvém případě u vstávání, se udělá mezírka a trochu vyteče.

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 10:14

tak holky, jedu do porodnice…volala jsem tam, tak se mám přijít ukázat. Ale nejdříve musí manžel zajet pro nějaké ty vložky nebo kalhotky nebo tam vůbec nedojedu…

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 20.08.18 10:21

@zuza.zel tak dej vědět jak jsi dopadla :-)

zuza.zel
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 10:27

děkuji všem za rady

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 20.08.18 10:29

@zuza.zel mne to teklo taky po troskach az do porodu. Vyteklo tolik, ze bych rekla, ze vsechno a u cisare se mne ptali, zda mi vubec praskla voda. Teklo to pouze pri urcitych pozicich, ne porad. Rekla bych, ze to bude voda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >