Asi těhotná v 15ti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 09:04
Asi těhotná v 15ti

Ahoj, je mi 15 a jsem nejspíš těhotná. S přítelem jsme si bohužel nedávali pozor, i když jsme věděli, že by jsme měli. Mám čekat než se mi dostaví menstruace, nebo? Vůbec nevím co mám teď dělat. Přítelovi je skoro 19 a ví o tom. Bavili jsme se i o tom co by bylo dál, ale ani jeden nevíme co by pro dítě bylo nejlepší :zed: Budu ráda, když mi nějak poradíte :,( :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 19.08.18 09:06

a kdy máš mít ms?

Teenka15
Nováček 5 příspěvků 19.08.18 09:07

@ka2ka měla bych 21.8 ..

ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 19.08.18 09:08

@Teenka15 tak vydrž a pak udělej test popřípadě si dojdi jako samoplátce na krev

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12165 příspěvků 19.08.18 09:09

Počkej na MS, když nedojde, udělej test. Pak v připadě pozitivity proberte vše s klukem a pak konejte. A hlavně už NIKDY bez kondomu.

Teenka15
Nováček 5 příspěvků 19.08.18 09:18

Stalo se to asi před týdnem.. Myslíte že by to bylo na testu už vidět? :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7908 příspěvků 19.08.18 09:19
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15 a jsem nejspíš těhotná. S přítelem jsme si bohužel nedávali pozor, i když jsme věděli, že by jsme měli. Mám čekat než se mi dostaví menstruace, nebo? Vůbec nevím co mám teď dělat. Přítelovi je skoro 19 a ví o tom. Bavili jsme se i o tom co by bylo dál, ale ani jeden nevíme co by pro dítě bylo nejlepší :zed: Budu ráda, když mi nějak poradíte :,( :roll:

Ahoj,

pro tvůj klid duše bych doporučila vygooglit si aplikaci - ovulační kalendář. Zadáš si poslední menstruaci a ono to na tebe vyhodí, kdy jsi měla plodné dny. Není to 100%, ale cca uvidíš jak velká je pravděodobnost tvého otěhotnění.
No a ted jen vyčkej na menstruaci zda se dostaví. Budou to nervy, ale je to naštěstí jen pár dní. Pokud nedojde, tak si kup těhotenský test a použíj podle příbalového letáku.

Pokud jsi hodně nedočkavá a nervozní mužeš jeden zkusit už ted (resp zítra z ranní moci), to už by nějaká duchařina (ale kolikrát holky už mají hezké testy) být mohla.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12165 příspěvků 19.08.18 09:19
@Teenka15 píše:
Stalo se to asi před týdnem.. Myslíte že by to bylo na testu už vidět? :nevim:

Počkej na MS. Dva dny vydržíš.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12165 příspěvků 19.08.18 09:22
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

pro tvůj klid duše bych doporučila vygooglit si aplikaci - ovulační kalendář. Zadáš si poslední menstruaci a ono to na tebe vyhodí, kdy jsi měla plodné dny. Není to 100%, ale cca uvidíš jak velká je pravděodobnost tvého otěhotnění.
No a ted jen vyčkej na menstruaci zda se dostaví. Budou to nervy, ale je to naštěstí jen pár dní. Pokud nedojde, tak si kup těhotenský test a použíj podle příbalového letáku.

Pokud jsi hodně nedočkavá a nervozní mužeš jeden zkusit už ted (resp zítra z ranní moci), to už by nějaká duchařina (ale kolikrát holky už mají hezké testy) být mohla.

Aby ji to ještě víc nezblblo a nejela podle ní. Nemusí ovulovat pokaždé, ovulovat mimo obvyklý čas apod. Pro tak mladou holku by bylo lepší radši se sexem vydržet. Ušetřit si takové nervy. Ale ony holčičky myslí, že by jim něco uteklo. A že by s nimi ten devatenáctiletý dlouho za ručičku nechodil.

elibro
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.08.18 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15 a jsem nejspíš těhotná. S přítelem jsme si bohužel nedávali pozor, i když jsme věděli, že by jsme měli. Mám čekat než se mi dostaví menstruace, nebo? Vůbec nevím co mám teď dělat. Přítelovi je skoro 19 a ví o tom. Bavili jsme se i o tom co by bylo dál, ale ani jeden nevíme co by pro dítě bylo nejlepší :zed: Budu ráda, když mi nějak poradíte :,( :roll:

Těhotná být můžeš, nemusíš - ono to taky není při každém zásunu. Počkej na MS, když nepřijde, tak si v lékárně kup těhotenský test, citlivý je od cca 10 dnů po oplodnění. Stojí pár korun.
Napříště si snad nebudeš „dávat pozor“, ale koupíte si kondomy. A úplně ideálně si dojdeš na gyndu pro nějakou vhodnou HA, aby to nebylo o tom, zda se miláčkovi chtělo nakoupit výbavu nebo ne. Poněvadž jak vidno, v nácti být matka nechceš. „Dávat si pozor“ je ovšem dost dobrá cesta, jak se jí brzy stát.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 19.08.18 09:36

Těhotná třeba vůbec být nemusíš, měla by jsi počkat do termínu ms a udělat si těhotenský test. Az pak začít vyšilovat a řešit. A hlavně si příště dát pozor, tedy pořádně se chránit

ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 19.08.18 09:38
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

Pokud jsi hodně nedočkavá a nervozní mužeš jeden zkusit už ted (resp zítra z ranní moci), to už by nějaká duchařina (ale kolikrát holky už mají hezké testy) být mohla.

tohle není moc moudrá rada v 15 může mít ovulaci podle plotu a délku ms nemusí mít podle kalkulačky

Teenka15
Nováček 5 příspěvků 19.08.18 09:38

Děkuju za všechny názory. Ještě jsem se chtěla zeptat, těhotenský test si kdyžtak můžu koupit v lékárně sama?

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 19.08.18 09:41
@Teenka15 píše:
Děkuju za všechny názory. Ještě jsem se chtěla zeptat, těhotenský test si kdyžtak můžu koupit v lékárně sama?

Ano, mají je i v drogerii

Teenka15
Nováček 5 příspěvků 23.08.18 11:13

Tak ms jsem měla dostat 21.,ale nedostala jsem.. Na prvním testu mi vyšla hrozně slabá druhá čárka a když jsem zkoušela ještě dva (od jiné značky) tak oba negativní. Jak je to možný? :? Vůbec teď nevím jestli jsem nebo nejsem těhotná :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >