Rybí tuk

53
28.11.06 15:29

Rybí tuk

Ahoj holky , sice jsem vás za včerejšek ještě nedočetla, ale všechny píšete, že užíváte rybí tuk v kapslích, tak jsem řekla mamči až půjde kolem lékárny ať mi je koupí a tam jí řekli, že v těhotenství se užívát 8O nesmí a jestli mě to jako poradila doktorka, hrozně se divili a dívali se prý i do počítače. Je to prej v těhu naopak škodlivý 8O , tak mi nic nekoupila. Jak to tedy je? Mluvily jste o tom někdo s lékařem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

109
28.11.06 15:46

Mujko já o tom sice s dr. nemluvila,ale i na netu je nějaká poradna a tam měl na rzbí tuk a magnézko někdo dotaz.Ta doktorka napsala,že ja to ok.Já jsem ho koupila v lékárně-je to rybí olej ze tří druhů ryb:losos,makrela sardinka a tam je uvedeno mimo jiné ,,pomáhá zdravému nervových tkání u plodu(vhodné v těhotenství).Když jsem ho kupovala tak jsem se ptala jestli ho můžu jako těhotná a doporučila mi ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
28.11.06 15:51

ještě jsem zapomněla dodat,že samozřejmě všeho moc škodí i zdravých věcí i škodlivých,takže všeho s mírou.Toť můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
17.12.15 10:03

Ahoj, oživuji diskuzi. Byla jsem s dcerou na 18. měsíční prohlídce a doktorka říkala, že jí mám dávat do 3 let klasický rybí tuk, před několika měsíci jsem ho vyhodila, protože malá ho nechtěla, hned ho vyplivla, takže byly všude mastné fleky a smrad a na to já nemám nervy, takže můj dotaz zní. Dáváte dětem rybí tuk, popřípadě čím se dá nahradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
17.12.15 10:41

Doktorka je teda dobrý exot. :zed: Ještě jsem neviděla dítě, které by dobrovolně pozřelo rybí tuk. V kapslích je snesitelný, jenže tu dítě samozřejmě nepolkne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
17.12.15 11:04

Ahoj, moje dcera bere EyeQ: http://www.pilulka.cz/…tronu-200-ml?…
Dávám jí to od roka a chutná jí to. Ještě mají i příchuť vanilka. Teda já tam žádné příchutě necítím a je to pěkně hnusný, ale malé to chutná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
17.12.15 11:05

Doporučuji rybí olej s příchutí pomeranče nebo citronu od Nutraceutiky. Malá i já ho pozřeme bez problémů :)dá se pořídit na stránkách nutravita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5393
17.12.15 11:10

Teď jsem začala dávat, je zbaven zápachu i chuti…malý řekne vždycky „fuj“ ale sní každý den lžičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
17.12.15 11:12

No a teď mi řekněte je to potřeba, doktorka říkala, že je to na lepší soustředění a že děti jsou potom bystřejší. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
17.12.15 11:19
@Mimra píše:
Doporučuji rybí olej s příchutí pomeranče nebo citronu od Nutraceutiky. Malá i já ho pozřeme bez problémů :)dá se pořídit na stránkách nutravita.

Jo, ten je dobrej, vůbec nesmrdí rybinou :palec: (Pokud ho teda člověk nezapomene delší dobu mimo ledničku :oops:, nebo i v té ledničce ten poslední zbytek na dně lahvičky maličko zavání, ale oproti obyč rybímu tuku z lékárny je to jen malinko).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
17.12.15 11:21
@Alfhugo píše:
Ahoj, moje dcera bere EyeQ: http://www.pilulka.cz/…tronu-200-ml?…
Dávám jí to od roka a chutná jí to. Ještě mají i příchuť vanilka. Teda já tam žádné příchutě necítím a je to pěkně hnusný, ale malé to chutná :D

A můžu se zeptat, jak dlouho Vám to balení vydrží? Je to dost drahá záležitost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
17.12.15 11:34

@WaIl to teď přesně neřeknu, ale je tam přímo napsáno na kolik je to dávek. Já ho teď užívám v těhotenství, tak to mizí rychleji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
17.12.15 15:21

@Lucy 21 ja davam synovi cca 3 tydny Eye Q. dávám mu lžičku ráno do UM, protože ze lžičky mi to nechce. Zatím ale žádné výsledky nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
17.12.15 16:50
@pajule022

No jako já ani žádný výsledky neočekávám, malá je v pohodě, nám řekla ať to dáváme preventivně, zkusím se poptat na ten eye Q, ale jelikož malá nemá problémy se soustředěním atd..tak mi to přijde trošku zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
17.12.15 17:15

@WaIl vydrží dva, tři měsíce, podle toho, jak si vzpomenete to dávat :)
@Lucy 21 my jsme se tím pokoušeli řešit problémy se spaním a noční děsy, co měla okolo roku, buď to zabralo, nebo to prostě přešlo :D A bystrá je i bez toho, ale na soustředění to vliv nemělo. Ale zůstali jsme u toho, jelikož prcek nám odmítá ryby. Aspoň mám dobrý pocit, že do sebe dostane všechny ty omega kyseliny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama