Riziko krvácení?

28.11.06 10:51

Riziko krvácení?

Ahoj, prosim o radu. JSem ve 23 tt a na ultrazvuku mi pan doktor řekl, že
nevidí obličej mimča,protože je hodně dole v pánvi. Včera mi paní doktorka v poradně řekla,že mám nízko položené lůžko a že je tam riziko krvácení. Mám se prý hodně šetřit a ležet s polštářema pod zadkem,abych prcka dostala výš. Nemáte s tim některá zkušenosti? Vlastně vůbec nevím, jak je to vážné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

197
28.11.06 11:59

Když se budeš šetřit a dělat to, co ti poradila doktorka, tak by to mělo být v pohodě. Je tu to riziko, že když máš nízko lůžko, nemusí být tak pevně uchycené a mohlo by se začít dřív odlučovat. Moje kamarádka, která čeká miminko teď v prosinci to má celé těhotenství. Ale ta to má o dost horší, má lůžko přímo nad vchodem, takže pokud se jí do porodem nevytáhne, bude muset rodit císařem. A spíš to vypadá na tu druhou variantu. Musí se šetřit, netahat žádný věci - ani ty lehčí, moc se neohýbat a právě snažit se mít zadeček častěji nahoře, aby gravitace tak moc na lůžko nepůsobila. To je asi vše co od ní vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
28.11.06 17:02

Ahoj Matyldo
tak jsem na tom uplne stejne :( , doktorka mi dokonce v 17 tt zakazala cestovat (mela jsem letet domu na dovolenou), ze pry mam nizko placentu a je mirne odchlipena. Kdyz jsem sla na kontrolu po dovolene, tak mi bylo receno, ze placenta je dole porad, ale do prace pry muzu. Snazila jsem se ji vysvetlit, ze delam jenom nocni a minimalne 9 hodin prostojim na nohou, tak mi byli receno, prece byste nechtela byt doma az do porodu.
Takze ja to ted v praci tak nejak prezivam, po dvou hodinach uz me tak boliva bricho, ze doslova pajdam. Uvazuju o zmene doktora, ale nevim jestli to pujde :(
Drzim nam palce, hlavne se setri a odpocivej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
28.11.06 18:48

alia: Tak to bych dr. poslala někam!Na tohle ti má dát rizikový, když máš takovou práci. Radši změň doktora. Mě doktor hned když zjistil, že jsem těhotná ,nabídl neschopenku (taky mám náročnou práci) a to jsem měla bezproblémové těhotenství. A tý mojí kamarádce hned jak to zjistili, tak jí šoupli na neschopenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
29.11.06 02:24

Nykam nejspis se fakt odhodlam a zitra k dr vyrazim a v pripade nutnosti ji poslu nekam :twisted:
Taky nejsem uz nejmladsi a otehotnet me stalo hodne usili a slz, takze kdyz to nepujde jinak tak se pokusim zmenit doktora. Ja jsem si jenom porad rikala jestli nejsem hypochondr nebo co, ze prece tolik zenskych i u nas v praci dite v poradku donosilo, ale kdyz to vezmu kolem a kolem, tak zadne nebylo 36 let a taky delaj na jinych funkcich takze se tak nenalitaji.
Diky moc, spravne jsi me nakopla. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama