Zizen v tehotenstvi??

Sarik78
27.11.06 10:41

Zizen v tehotenstvi??

Ahoj Holky! Asi 2 dny mam takovy tuseni, ze jsem tehotna. Zutra si budu delat test, ale neda mi to, abych se predtim nezeptala zkusenych :-) Pokud ybch mela byt tehotna, bylo by to ted 4-5 tydnu. Naposledy jsem MS jeste mela, ted by me meal prijit za 7 dni, ale uz minulytyden jsem jeden den spinila, dalsi ne, predevsime zas, dnes uz zas. Jen na chvili a prejde to. Tedo vikednu jsem si vsimla, ze jsem uplne vyrizena - unavena. vcera jsem byli chvili na prochazce a ja se musela natahnout! A hlavne - mam silenou zizen!!!! Porad bych do sebe lila vodu. Nechci si vsugerovavat, ze to ma neco spolecnyho s tehu, jen jsem o tom proste cetla…Mela jste to taky nektera? Vubec si nejsem jista, jeslti to jsou treba tehu priznaky nebo ne. Poradi nekdo/podeli se o zkusenosti?
Diky predem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
27.11.06 12:18

co se týče žízně, moc si to nepamatuju…

Jinak koukám, že máš 30tidenní cyklus…víš, kdy u tebe probíhá ovu? jen jestli ještě není na testování brzo…zkusit to můžeš a pak za pár dní zopakovat…držím palce:)
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5544
27.11.06 13:06

Nebudu soudit, zda jsi nebo nejsi tehotna, ale ja v prvnich tydnech tehu pila jak velbloud, predevsim navecer a v noci a odpoledne sem nedelala nic jineho nez spala. Prisla sem z prace, flakla sebou na kavalec a spala jak Ruzenka..... :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
27.11.06 13:24

Ja kdyz jsme se snazili a ty mesice co to nevychazelo tak jsem porad mela pocit ze tehu jsem a kdyz jsem otehotnela tak jsem na sobe nepoznala vubec nic :) unava, nevolnosti, zizen a vsechny dalsi starosti se zacatkem tehu me zastihli az v 7tt ale trvali az do 15tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
27.11.06 15:05

žízeň neznam!

Mě tak nějak všechny příznaky do 5t míjely ale pak když jsem si udělala testík tak mi teptve docvaklo, co ta příšerná únava,návaly horka,nevolnosti a zmizelý výtok (já měla ohromnou radost,že konečně po x letech nemam žádný výtok a …) vlastně jsou a kupodivu jsem si jto všechno začala užívat.Ale to až po návštěvě lékaře,ta je myslim nutná.Nebo nejmíň ten testik.Držim palce :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
27.11.06 15:19

tak jsem nevyrzela a udelalal si test. A NIC :( To by se preci muselo uz objevit, protoze posledni tuleni bylo pred 4,5 tydny… CHJO! :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Kik
1802
2.12.06 20:38

Neboj, ono to jednou příjde. Taky jsme se snažili delší dobu a teď jsem v 7.týdnu. Je pravda, že mým prvním příznakem byla žízeň a docela brzo, od takovýho 3.,4.týdne. Vypila jsem denně aspon 3 litry, normálně vypiju tak maximálně litr.
Tak držim palce, ať to výjde příště :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
2.12.06 20:48

ahojky.taky jsem mela tetko tak 10 dni porad strasnou zizen.bylo to hrozny.predelavame byt,tak jsem si rikala ze to je z prachu,ale houby.kdyz jsem byla 20 DC,tak jsem zacla i hodne zvracet(skoro celej den) a a nakonec jsem nasla na testiku //.
myslim ze zizen je priznak.mela jsem ho i prio prvnim tehu(to nedopadlo dobre).takze doufam ze tet bude vse o.k.moooooc ti dfrzim palecky at jsou //
dokud mrcha nedorazi,tak neni nic ztraceno.treba jsi otehotnela pozdeji a test to jeste nezjisti.drzim palecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
2.12.06 21:02

jo tet jsem si precetla ze tuleni bylo pred 4 tydny.tak to uz by to bylo poznat. :cry:
tak nezoufej.priste to uz vyjde. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
3.12.06 15:40

Nezoufat, mé kamarádce všechny těhotenské testy tvrdošíjně ukazovaly negativní a to i přesto, že byla v 8 tt a měla to potvrzené od doktora :wink:
A z těch negat. testů má ročního kluka :D

Držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1758
23.1.11 13:52

Zdravím. Taky mám v posledních dnech šílenou žízeň. Sice denně vypiju tak 2-2,5 litrů, ale ted když se v noci vzbudím, musím se jít napít a „exnu“ většinou tak litr vody, abych si mohla jít zase lehnout a usnout. Myslíte, že můžu být těhotná, nebo že je to nějaký ranný příznak? Poslední mazlení bylo před týdnem, takže by to bylo dost brzy, tak netuším :?: :?: :?: Máte nějaké zkušenosti s rannými příznaky, tak nějak od začátku? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama