těhotenství???

26.11.06 13:45

těhotenství???

Ahoj maminy
Prosím Vás všecny o radu.Mám šest týdnů odstraněné nitr.tělísko a nic neberu.Asi čtvrtý týden mám obrovské napětí v prsou,nevolnosti,mírnou bolest v podbřišku a závratě.Také cyklus sem měla divnej.Krvácela se jen4 dny a to jen ráno a pak celý den nic.Nt odstraněno pro dlouhou a boletivou M.Test mám ale 2× negativní.Nemá s tím někdo zkušenost?První dvě děti sem poznala okamžitě a se stejnými příznaky.
Předem všem děkuji za odpověď :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
26.11.06 18:48

NT je nitroděložní tělísko?
A co je Mt? Napadá mě menstruace, ale nesedí me k tomu, že měl být divnej… MS by byla divná…

Osobně si msylím, že bys mohla být jak těhotná, tak nikoli, zvlášť pokud jsi měla hormonální tělísko.

Každopádně by řekl víc lékař.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.06 22:56

to Lesina:Omlouvám se za chybičky v otázce(diktovala sem) :? Doufám,že se mi to podařilo napravit.Moc se těším ,že mi aspoň některé maminky pomůžou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
27.11.06 00:15

Ahoj :) Mam radost, ze jsem ro rozkodovala spravne :D

Ale je to tak jak rikam, vic by ti rekl odber krve na obsaj horminu HCG v krvi.

Jsou ctyri moznosti:

bud tehotna nejsi a telo reaguje na vyjmuti teliska

nebo tehotna jsi - ale na uplnem zacatku (tomu neodpovidaji tve nekolikatydenni priznaky)

nebo mas blby test ci testujes pres den, kdy je test mene prukazny nez rano

Anebo by se mohlo jednat o mimodelzni tehotenstvi - tam je, myslim, nizsi obsah hormonu v krvi…

Osobne ti preji, at to nni ta ctvrta varianta… Ale soucasne dodavam, ze neni moc pravdepodobna, uvadim ji jen pro uplnost. Ale presto bys mela jit k lekari :)

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.06 16:44

To Lesina :Děkuju za odpověď!
Víš sama sem zdr.sestra,ale tady teda pěkně tápu.Mohlo by jít i o zhruba pátý týden.tomu by odpovídaly i příznaky.Mimoděložní sem vyloučila skoro okamžitě,protože to už bych měla docela velké bolesti.Bylo by to už tak na rupturu.Druhého syna sem ale vytvořila asi třetí den po odstranění tělíska,takže jak říká můj pan doktor-jsem chodící hormon:))osobně sem celkem zvědavá co z toho vyleze :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
27.11.06 18:30

Priznavam, ze jsem taky zvedava ;)
Das vedet?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.06 19:06

To Lesina:To víš že ano :o Víš já bych si mimi celkem přála,jen nevím jak by se s tím vyrovnal přítel :cry: Už čtrnáct dní poctivě měřím teplotku a neklesla ani po ovulaci.Ráno si udělám testík.Je to už týden po posledním.Tak uvidíme 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.06 17:06

To Lesina :
Ahojky :)
Tak nám zase utekl týden a protože sem byla pěkně nahlodaná a moje příznaky se stupňovaly,začala sem znovu měřit BT.A mám šok!Jsem podle cyklu asi deset dní po ovulaci a BT se pořád pohybuje 36,8-37.Asi tak v pátek to mám dostat a už teď sem nervozní. :? V pátek sem si dělala test a objevila se mi tam slabounká druhá čárka,ale až tak za půl hodiny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
4.12.06 10:17

Tak to jednoznacne gratuluju!!!!
Mam rada takovehle hezke zpravy, i kdyz pro tebe je to asi soking, co?

Takze z tebe bude vicemamina? To je fajne. Zkus kouknout k Lince do denicku, je v 9tt a take resi jak to bude zvladat s vice detmi :) Taky jsem pravidelany ctenar, i kdyz zatim jen teoreticky a pouze sympatizujici :D :)

https://www.emimino.cz/…s/story/5257

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.07 21:23

chtěla bych vás,nastávající maminky požádat o to,jestli byste mi nenapsali jestli nemáte zkušenosti s neějakými negativně působícími léky nebo bylinkovými čaji..je mi 17 let a pracuji na své ročníkové práci tak bych vás chtěla požádat o řadu…děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
9217
17.1.07 22:00

AHoj slečna ANonymná, tak skús tuto http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?…
a tuto
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?…

dúfam, že Ti to pomôže a napíšeš peknú prácu, ktorá pomôže veľa tehulkám. Veľa šťastia. Inak aj tu boli niekde take diskusie, skus sa porozhliadnut. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama