Reklama

Rychlá příprava UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Schíza008
Stálice 76 příspěvků 27.03.18 11:26
rychlá příprava UM

Ahoj, zajímalo by mě, jak lze relativně rychle ohřát UM (či jen ohřát vodu a přidat prášek) bez mikrovlnné trouby a popř. termosky s již připravenou teplou vodou. Nedovedu si moc představit, ohřívat mléko např. ve vodní lázni. To se musí poměrně dopředu a do té doby by si můj prcek snad vyřval plíce. Přes se to dá ještě časově vychytat, ale v noci je to horší. :?

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9628 příspěvků 27.03.18 11:32

Kojeneckou vodu nalít do rychlovarné konnvice a nastavit stupně. Za půl minuty hotovo

Helileli
Závislačka 2759 příspěvků 27.03.18 11:32

Horká voda v termosce, ochlazena převařená v láhvi, jen jsem vždy dolila horkou, zavřela, zatrepala, hotovo :nevim: Na prášek existují dávkovače, kam si odmeris jednotlivé dávky.
Nic rychlejšího neznám.

Šarlota4
Echt Kelišová 9628 příspěvků 27.03.18 11:33

Popřípadě mít teplou vodu v termosce a v noci, když mícháš Um k tomu dolít studenou kojeneckou vodu. A zředíš jí na vhodnou teplotu.

Nairol
Echt Kelišová 8808 příspěvků 27.03.18 11:43

Vzdycky jsem ladila teplotu pridanim studene vody do horke.

Vercsi148
Kecalka 231 příspěvků 27.03.18 11:44

Tak jestli nechceš ani mikrovlnku ani termosku, tak asi buď rychlovarnou konvici s nastavitelnymi stupni anebo klasicky ohřívač..ja měla od aventu, voda se v tom ohřála a pak se už jen teplá udržovala a když byl čas na jídlo, dosypala jsem prášek…

cverunka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 27.03.18 13:03

Naředila bych horkou převařenou vodu vychlazenou nebo kojeneckou vodou. Jednoduché.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 28.03.18 13:35

Ohřívačka na lahve :) krásně drží teplotu (vodu převařím v hrnci, naleju do termosky a pak do lahvičky tu do ohřívačky a když je potřeba jen dosypu prášek)

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 28.03.18 13:36

@Schíza008 um se zpetne neohriva, co se nevypije, se vylije - nelze skladovat pripravene UM a jen ohrivat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama