Zdá se mi, že nemám mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 20:07
zdá se mi,že nemám mléko

Dobrý večer, má některá z vás zkušenost s tím, že jí přišlo, že nemá skoro žádné mléko. ale dítě docela slušně přibíralo, takže to tam někde muselo být?

Reklama

Reakce:

zmimi
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 20:33

Pokud vám dítě přibírá, neřve hlady, tak mléko budete asi mít ne? Taky jsem neměla prsa nalitá a dětem to stačilo. Přikládejte často -dle potřeby vašeho dítěte. Já jsem kojila klidně i po hodině :) Děti přežily a těší se dobrému zdraví.

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 25.03.18 20:33

Moje detskamudr vzdy rika: Plna prsa, mekka prsa. Zrale kojeni je pry ze se mlekotvori pri kojeni. Prsa se vubec nemusi nalevat. Takze ano, klidne to tak mit muzes.

Iva. 29
Povídálka 48 příspěvků 25.03.18 20:39

Ahoj, ja nemam skoro vůbec nalita prsa. Mala, ale přibírá pěkně.

Anonymní  25.03.18 20:50

Prsa mám měkká, ale zdá se mi, že mám méně mléka prostě, dříve to více teklo a tak, když jsem třeba dceru odendala od prsa, tak mi začly téct čůrky a teď nic

Schíza008
Stálice 65 příspěvků 25.03.18 20:58

O nalitých prsou to opravdu není. Jak už bylo řečeno, mléko se tvoří při kojení, takže opravdu nemusí z prsou stříkat. Pokud prcek přibírá a neřve hlady, mělo by to být ok. Ještě mě napadá..Jak se staré miminko? Ono v určitých obdobích mají děti větší potřebu jíst jak rostou, více mamky „vypíjejí“ a ty pak mají pocit, že nemají mléko. Obvykle se to do pár dnů srovná.

Anonymní  25.03.18 21:05

3 a půl měsíce,

teryw
Nováček 5 příspěvků 25.03.18 22:03

To je normální, na začátku mlíčko teče skoro samo, pak musí mimčo víc tahat. Pokud dostatečně čůrá (klidně važte plenky, za 24 h má mimčo vyčůrat min. 300g (6*50g) moči) a přibírá, pije dostatečně, nebojte :) Pokud navážíte málo, kojte častěji a dávejte z obou/několikrát prostřídejte během jednoho kojení. Po pár dnech se začne dělat malíčka víc. Hlavně nedávejte UM, pokud chcete teda i nadále kojit :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama