Reklama

Jaké UM, už si nevím rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 14:58
Jaké UM už si nevím rady!!

Ahoj holky už jsem vážně zoufalá. Malý dva měsíce už má páté mlíko a pořád to není ono. Nejdřív Nutrilon klasický modrý pak Hipp bio combiotik, Beba A. R., Beba sensitive po všem měl zácpu tak jsme teď na Nutrilon omneo comfort. Po tom sice zácpu nemá, ale zase nekaká, vydrží nekakat i 5 dní a pak už se kroutí a brečí bolestí takže mu pomáhám rourkou. Myslíte, že mu nemusí sedět UM když nekaká nebo je to běžné a upraví se to až se začne více hýbat? Dr. mi řekla ať mu dám kousek glycerinoveho čípku, ale po něm se taky nevykakal akorát hrozně brečel :,( jinak prdí hezky. Dávám mu ještě Bio Gaia a Infacol. Ale to kakaní mi nejde do hlavy zda je to mlíkem nebo ne, ale když měl tu zácpu z těch předchozích mlík tak ty tuhé bobky vytlačil sice u toho brečel, ale vytlačil je sám bez pomoci a teďka, když to má krásně řídké tak to nevytlačí :( máte některá podobnou zkušenost?? :roll: příští týden nad čeká vyšetření zda má v bříšku vše v pořádku :,(

Děkuji všem za rady a podporu!! :srdce:

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 25.03.18 15:04

Ahoj, moje mala měla to same.
Nakonec nám pomohl Nutrilon Profutura. Nádam na nej dopustit. :)

lennkaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 25.03.18 15:05

Dcera ma hipp a vyhovuje. Driv jsme meli Hami a to ji prohanelo. Treba by Vam sedelo :palec:

iwa83
Kelišová 6161 příspěvků 25.03.18 15:13

A nestridas to casto? To si myslim ze taky neni uplne ono. Kazdemu diteti sedi jine to je pravda ale i to stridani je blbe. Maj problem kakat jak strivka nevedi jeste co maj delat. U nas se to zlepsilo jak se zacala vic hybat. A to byla na nutrilonu ktery vraj stavi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:27

Dr. vždycky řekla to mu nesedí dejte jiné. Teď už na ni nedám a malý je 14 dni na jednom mliku, ale premyslim, že když nenastalo zlepšení tak že ho teď změním sama. Premyslim nad Nutrilon profutura nebo Sunar complex. Ale už mám strach z jakékoliv změny :?

Andulín88
Stálice 58 příspěvků 25.03.18 15:31

Mne doporucila dr davat laktobacilky (pouzivam od Swiss),protoze po Nutrilonu nekakala taky treba 5 dni a kroutila se a byla ruda. A pak mi doporucila sestricka v nemocnici nemeckou Bebivitu a od ty doby nema nic jinyho..na tu nedam dopustit ja. Nutrilon mela asi 2 mesice, ja teda Nutrilon nedoporucuju, ale kazdy dite je jiny a snasi jiny mleka.

LLenule111
Závislačka 3240 příspěvků 25.03.18 15:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky už jsem vážně zoufalá. Malý dva měsíce už má páté mlíko a pořád to není ono. Nejdřív Nutrilon klasický modrý pak Hipp bio combiotik, Beba A. R., Beba sensitive po všem měl zácpu tak jsme teď na Nutrilon omneo comfort. Po tom sice zácpu nemá, ale zase nekaká, vydrží nekakat i 5 dní a pak už se kroutí a brečí bolestí takže mu pomáhám rourkou. Myslíte, že mu nemusí sedět UM když nekaká nebo je to běžné a upraví se to až se začne více hýbat? Dr. mi řekla ať mu dám kousek glycerinoveho čípku, ale po něm se taky nevykakal akorát hrozně brečel :,( jinak prdí hezky. Dávám mu ještě Bio Gaia a Infacol. Ale to kakaní mi nejde do hlavy zda je to mlíkem nebo ne, ale když měl tu zácpu z těch předchozích mlík tak ty tuhé bobky vytlačil sice u toho brečel, ale vytlačil je sám bez pomoci a teďka, když to má krásně řídké tak to nevytlačí :( máte některá podobnou zkušenost?? :roll: příští týden nad čeká vyšetření zda má v bříšku vše v pořádku :,(Děkuji všem za rady a podporu!! :srdce:

A nechces zkusit mléko kendamil?? Maminky si jej chválí. prodává se i malé cestovní balení na zkoušku, což je výhoda.

vaks
Kecalka 165 příspěvků 25.03.18 16:34

Malá trpěla taky na zácpy, bolení a do toho reflux, takže jsme taky zkoušeli(Nutrilon, hami, hami comfort)a nakonec jsme skončili na mléce Humana(vyráběno v německu)-dá se sehnat jen v lékárně, na netu a občas jsem ho viděla v dm drogerii..pije ho od cca 2m do teď(14m)..k tomu jsem vyzkoušeli taky různé kapky(nejlépe seděly babycalm)a z probiotik lactobacily baby Biopron-firma Valosun..po jejím 3m jsme už měli klid… ;)

Evulina
Neúnavná pisatelka 15115 příspěvků 25.03.18 17:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky už jsem vážně zoufalá. Malý dva měsíce už má páté mlíko a pořád to není ono. Nejdřív Nutrilon klasický modrý pak Hipp bio combiotik, Beba A. R., Beba sensitive po všem měl zácpu tak jsme teď na Nutrilon omneo comfort. Po tom sice zácpu nemá, ale zase nekaká, vydrží nekakat i 5 dní a pak už se kroutí a brečí bolestí takže mu pomáhám rourkou. Myslíte, že mu nemusí sedět UM když nekaká nebo je to běžné a upraví se to až se začne více hýbat? Dr. mi řekla ať mu dám kousek glycerinoveho čípku, ale po něm se taky nevykakal akorát hrozně brečel :,( jinak prdí hezky. Dávám mu ještě Bio Gaia a Infacol. Ale to kakaní mi nejde do hlavy zda je to mlíkem nebo ne, ale když měl tu zácpu z těch předchozích mlík tak ty tuhé bobky vytlačil sice u toho brečel, ale vytlačil je sám bez pomoci a teďka, když to má krásně řídké tak to nevytlačí :( máte některá podobnou zkušenost?? :roll: příští týden nad čeká vyšetření zda má v bříšku vše v pořádku :,(Děkuji všem za rady a podporu!! :srdce:

Já dlouho kojila, tak nemůžu radit co pro kojence, ale teď jsem malé (2 roky) koupila Kendamil a nemá s ním žádný zažívací problém.

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 25.03.18 17:08

Malá dostala v porodnici Bebu, ale doma jsme ji hned převedli na Humanu. Měla Humanu 1,2,3 a pak Junior 1+. Naprosto bez problémů. Ze začátku jsme jen ještě dávali Espumisan na prdy. Humanu jsem kupovala v lékárně, na netu i v DM drogerii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 05:58

@HandulkaK ahoj, můžu se zeptat po jak dlouhé době po tomhle mlíčku začala sama kakat?? Máme ho teď třetím dnem což je podle mě brzo na nějaké závěry :palec:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 29.03.18 08:12
@Anonymní píše:
@HandulkaK ahoj, můžu se zeptat po jak dlouhé době po tomhle mlíčku začala sama kakat?? Máme ho teď třetím dnem což je podle mě brzo na nějaké závěry :palec:

Cca za tyden a pak už to slo úplně samo. Doufám, ze pomůže. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 09:03

@HandulkaK dekuji za info :dance:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 29.03.18 09:08
@Anonymní píše:
@HandulkaK dekuji za info :dance:

Potom jsme ještě časem přidávali probioticke kapky od biopronu a pak už nebylo nikdy žádné bolení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama