Rychlá rada - spaní 19 měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luisiana
Neúnavná pisatelka 18377 příspěvků 14.10.14 20:33
Rychlá rada - spaní 19m

Holky prosím o rychlou radu. Malá má cca 19 měsíců, spí ve šprušlové postýlce. Vytáhla jsem asi před dvěma týdny dvě šprušle. Vedle postýlky je velká postel. A teď jsem byla malou zkontrolovat a ona vylezla a spí v té velké posteli. Ale není tam zábrana, jen ta postýlky vedle a z druhé strany topení. Jsou tam nějací plyšáci ale nic moc to chráněné neni.

Otázka zní: Mám jí tam nechat spát a zem když tak obložit aby nespadla nebo jí mám vrátit zpátky do postýlky? Do vánoc stejně musí do velké…

Reakce:
soleile
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 14.10.14 20:35

Já bych jí tam dala klidně, pod postel na zem (kde nic není) bych pro jistotu dala nějakou vrstvu dek, pokud máte peřinu nebo tak, aby nespadla, ale nechala bych jí tam :kytka:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 14.10.14 20:36

Nechala bych ji tam spát, obložila bych případné rohy, aby se v rozespalosti nebouchla do hlavy, pokud hrozí, že by spadla, tak bych hodila nějakou peřinu i na zem.

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 20:38

Já bych ji přenesla do postýlky.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 20:48

Ta velká postel je nebo bude její? Pokud ano, nechala bych ji tam. Pokud je top vaše postel nebo někoho jiného, přendala bych ji do postýlky. Aby si nezvykala přelézat do cizích postelí. U nás spí každý ve své postýlce. I když to zní hnusně, tak děti ve své posteli nechci :oops:

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18377 příspěvků 14.10.14 20:51

@zichisek Je to její budoucí postel, jsou na ní dětské peřinky a já jsem tam spávala když nemohla spát nebo jsem ještě v noci dávala mléko. Proto tam ta postel je. Je to v jejím dětském pokoji, spí sama od 9m. U nás ani neusne a zatím za náma nechodí. Na vánoce musím její postýlku vrátit.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 20:53
@Luisiana píše:
@zichisek Je to její budoucí postel, jsou na ní dětské peřinky a já jsem tam spávala když nemohla spát nebo jsem ještě v noci dávala mléko. Proto tam ta postel je. Je to v jejím dětském pokoji, spí sama od 9m. U nás ani neusne a zatím za náma nechodí. Na vánoce musím její postýlku vrátit.

V tom případě bych ji tam klidně nechala :palec: Max dát na zem nějakou peřinu kdyby náhodou spadla.

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18377 příspěvků 14.10.14 20:55

@zichisek Už jsem to tam celé obložila a zítra zkusím objednat zábranu. Uvidíme jaká bude noc. Je se bojím ať se netrefí do toho topení. Dala jsme tam horu polštářů.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:38

To není vaše postel? Já bych ji vrátila do postýlky. Mě takhle přesně usínla starší (v naší posteli), pak jsem ji přendávala. Poučena mám teď pro mladší takové háky a její postýlka drží u mé - kdyby se mi chtěla zkutálet v noci při kojení…

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18377 příspěvků 14.10.14 21:40

@avm3 Je to její postel v jejím pokojíku.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:45
@Luisiana píše:
@avm3 Je to její postel v jejím pokojíku.

Aha, tak bych přendala do postýlky a do budoucna to zajistila tak, aby nespadla. Protože to asi bude dělat i dál.

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18377 příspěvků 14.10.14 21:48

@avm3 Už jsem okukovala zábrany. Můžu tam vrátit ty tyčky ale stejně za dva měsíce musí do velké. Takže to tam přehodím, dám zábranu a uvidíme

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >