Rychlé vaření

2
4.8.20 00:43

Rychlé vaření

Dobrý večer, poradíme mi co bych měla odpoledne uvařit. Nestihla jsem to, a potřebuji uvařit něco rychlé a jestli víte tak i nějaký recept na buchtu - nepecenou by bylo nejlepší.
:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13232
4.8.20 06:26

@LuckaSou co nějaké těstoviny, ty jsou hned ;)
A nepeceny dezert me napadá treba Tiramisu nebo pudinkové bebe řezy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
4.8.20 07:02

@LuckaSou Boloňská omáčka se špagetami…a třeba bábovka je rychlá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
4.8.20 07:04

Chleba se sádlem, míchaná vajíčka, špagety, lečo, brambory na loupačku s mlíkem, pečený brambory s mlíkem, guláš, buřtguláš, řízek, játra na cibulce, rohlík + Vysočina, hambáč ve fasvůůůůdůůů…
Olejová bábovka, perník, bublanina, bábovka z Kauflandu…
Jen pár příkladů, je možno vymyslet asi 100000 dalších… :nevim: :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27105
4.8.20 07:11

Rizoto. Nepečené nedělám, ale všechny buchty, co se dělají v jedné míse, jsou rychlé. Třeba perník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29956
4.8.20 07:15

@bse.pedro Ještě jsi zapomněl na oběd v hospodě a zákusky z cukrárny. Nebo oběd u rodiny. Ale jako rychlovka je ideální chleba se skvarkama a cibulí, nesmí se zapomínat na zeleninu. Pak nějaký ten věneček, kafe a navrch kousek ovoce, může být calvados. Rychlý, dobrý a vyvážený oběd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
4.8.20 07:27
@inkakřivák píše:
@bse.pedro Ještě jsi zapomněl na oběd v hospodě a zákusky z cukrárny. Nebo oběd u rodiny. Ale jako rychlovka je ideální chleba se skvarkama a cibulí, nesmí se zapomínat na zeleninu. Pak nějaký ten věneček, kafe a navrch kousek ovoce, může být calvados. Rychlý, dobrý a vyvážený oběd.

Hospody jsem záměrně vynechal, protože všichni bez výjimky jsou lháři a podvodníci… Objednáš si hotové jídlo, donesou ti ho za třičtvrtě hodiny, to znamená, že ho hotový nemaj, teprve ho vaří… Objednáš si minutku a čekáš na ní místo 1 minuty 30 minut… :roll: :roll: :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29956
4.8.20 07:29

@bse.pedro To je fakt, a ještě ztratíš čas cestou. Takže dnes chleba a škvarky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
4.8.20 09:01
@inkakřivák píše:
@bse.pedro To je fakt, a ještě ztratíš čas cestou. Takže dnes chleba a škvarky?

Asi za hodinu a kousek bude teplá snídaně u maminky, nevímco, překvapení, kolem 18. studený oběd v práci - asi ten chleba se škvarkama a kolem 23. večeře, tu ještě musím vymyslet… :nevim: 8)
A na zítřejší snídani si možná objednám filé, včera jsem koupil 3kg po 100,–Kč v Kauflandu… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.8.20 09:51
@bse.pedro píše:
Chleba se sádlem, míchaná vajíčka, špagety, lečo, brambory na loupačku s mlíkem, pečený brambory s mlíkem, guláš, buřtguláš, řízek, játra na cibulce, rohlík + Vysočina, hambáč ve fasvůůůůdůůů…
Olejová bábovka, perník, bublanina, bábovka z Kauflandu…
Jen pár příkladů, je možno vymyslet asi 100000 dalších… :nevim: :pankac: 8)

Přemýšlím, jak uvařit rychlý guláš, vychází mi jedině ten z plechovky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29956
4.8.20 09:55

@nikdy niikdyy Je to rychlé? Je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
4.8.20 09:59
@nikdy niikdyy píše:
Přemýšlím, jak uvařit rychlý guláš, vychází mi jedině ten z plechovky :)

Ten klasický, pokud máš mladé měkké maso, uvaříš za pomoci papiňáku cca za */- hodinu, vaření guláše z plechovky může zabrat klidně i půl dne… Pokud nemáš potřebný nástroj na otevření plechovky a není to ta plechovka s trhacím víčkem, hledání náhradního způsobu otevření konzervy a následné ošetření řezných ran nebo přeraženého nosu zabere i několik hodin… :nevim: Už jsi někdy zkoušela otevřít plechovku třeba sekyrkou…? :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.8.20 10:03

@inkakřivák to nepopírám, nakonec bude ten nejrychlejší a možná nezpomalí ani při své následné cestě :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.8.20 10:09
@bse.pedro píše:
Ten klasický, pokud máš mladé měkké maso, uvaříš za pomoci papiňáku cca za */- hodinu, vaření guláše z plechovky může zabrat klidně i půl dne… Pokud nemáš potřebný nástroj na otevření plechovky a není to ta plechovka s trhacím víčkem, hledání náhradního způsobu otevření konzervy a následné ošetření řezných ran nebo přeraženého nosu zabere i několik hodin… :nevim: Už jsi někdy zkoušela otevřít plechovku třeba sekyrkou…? :nevim: 8)

Utržené víčko je tragédie, na to ani sekyrka nepomůže, ale zas zachrání to další plechovka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51702
4.8.20 10:18

@bse.pedro tak zrovna lečo mne jako rychlovka nepřijde :roll: u nás dnes rychlovka segedín a knedlík. Vše jen ohřeji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama