Rýma a očkování

186
5.11.19 23:13

Rýma a očkování

Zdravím,
Mám jen jednu otázku, malá má od včerejška dost silnou rýmu, takže odsavame, pijeme čaje, snažíme se dostatečně spát. Vím, že když má mimčo rýmu, tak se neockuje.
My máme jít na očkování 18.11 ( 2 dávka hexa)
Můj dotaz tedy zní, mám projistotu volal Dr. a domluvit se sní, zda se vůbec bude očkovat a rovnou přijít s rýmou na kontrolu dřív, nebo počkat, zda to do té doby nepřejde?
Máme takto silnou rýmu poprvé, tak nevím co a jak, tak se velice omlouvám :)
Děkuji a hezký večer ženy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1233
5.11.19 23:20

@Si_Si20 doktorce bych nevolala, pokud to zůstane jen u té rýmy a v době očkování bude bez ní. Pokud se přidá teplota, tak bych zavolala, že až bude dcera zdravá, tak se domluvíme na novém termínu očkování. Naše dětská trvala na tom, aby bylo dítě před očkováním 14 dní bez teplot, rýma nevadila.

edit
S rýmou jsem k doktorce nechodila, odnesli bychom si daleko horší poklady…používali jsme Stérimar mořskou vodu.
Obě děti trpí na zadní rýmu, nejde vysmrkat, odsát…na tu je super Sinupret, ale ten je až od 2 let.

Příspěvek upraven 05.11.19 v 23:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:21

@Martia007 a můžu se prosím zeptat jen na hodnotu teploty? Malá se drží večer kolem 37,4 a ráno 37,1 :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
5.11.19 23:23

Zatím bych pockala, je to přeci ještě 13dni, zavolat doktorce můžeš i den předem a termín posunout :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:24

@garda dobře :) je to moje první mimčo, tak jsem z toho taková vypleskla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
5.11.19 23:25

Tak naše doktorka trvá na tom aby dítě bylo úplně zdravé, bez teplot, bez rýmy… dokonce mi ho nenaočkovala ani když mi před 8dny spadl a měl mašličky na hlavě :D. Takže má už 19 měsíců a ještě nám pořád chybí poslední dávka hexy :nevim:. Na jednu stranu :zed: ale zase jsem ráda, že je opatrná, asi ví proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
5.11.19 23:26

@Si_Si20 to znám, když si vzpomenu na první :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:26

@Lucius08 ono taky asi co doktor, to názor :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:27

@garda no šílený, malá navíc vidí odsávačku a už jde pomalu do mdlob a mě to trhá srdce :lol: :oops: ale co se dá dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1233
5.11.19 23:37

@Si_Si20 co je nad 37°C už bere jako zvýšenou teplotu a posouvá očkování. Až bude malá zdravá ( tedy jestli se její stav nezhorší a nepůjdete k lékaři) tak zavolej a řekni, že měla rýmu a teplotu a kdy byla teplota naposledy a uvidíš, co ti řekne. Naše nejdříve 14 dní od poslední teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
5.11.19 23:41
@Martia007 píše:
@Si_Si20 doktorce bych nevolala, pokud to zůstane jen u té rýmy a v době očkování bude bez ní. Pokud se přidá teplota, tak bych zavolala, že až bude dcera zdravá, tak se domluvíme na novém termínu očkování. Naše dětská trvala na tom, aby bylo dítě před očkováním 14 dní bez teplot, rýma nevadila.

edit
S rýmou jsem k doktorce nechodila, odnesli bychom si daleko horší poklady…používali jsme Stérimar mořskou vodu.
Obě děti trpí na zadní rýmu, nejde vysmrkat, odsát…na tu je super Sinupret, ale ten je až od 2 let.

Příspěvek upraven 05.11.19 v 23:31

Sinupret je už od 1 roku. Ale zabírá výborně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1233
5.11.19 23:42
@Si_Si20 píše:
@garda no šílený, malá navíc vidí odsávačku a už jde pomalu do mdlob a mě to trhá srdce :lol: :oops: ale co se dá dělat

Ono se to časem zlomí ;) neboj ;) Ber to tak, že se jí uleví a chvilku bude moct zase normálně dýchat. Až bude větší, tak jí to dej do ručičky, ať si vysaje nosánek sama, bude to brát jako hru a přestane se bát. Teď je ještě maličká a myslím, že jí nejvíc vadí ten hluk vysavače. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1233
5.11.19 23:44

@garda já teď koukala na leták a tam je od 2 let. Ale moje děti jsou nad tabulkami, takže jsme mohli taky dříve :D Je fakt super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:57

@Martia007 no mám v plánu kupovat elektrickou odsávačku, teď máme klasický balónek a to mi přijde, že odsaje strašně málo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
5.11.19 23:58

@Martia007 no uvidím jak na tom malá bude na konci týdne, případně zavolám lékařce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama