Rýma a zvracení u dítěte

17097
4.2.10 16:01

rýma a zvracení

ahojky, malá v noci byla z ničeho nic strašně zahleněná, zalykala se ale odsát nic nešlo. Co dvě hodiny byla vzhůru a až někdy nad ránem se jí ta rýma spustila a šla i odsát.Ráno si dala normální porci mlíka, pak ke sváče jen půlku přesnídávky a k obědu měla brambor + květák ale tak 1/3 normální porce. Po obědě mi spala 3 hodiny (normálně chrupe tak hodinku hodinku a půl) teď je čas další svačiny a nemůžu do ní dostat žádné pití, před chvilkou mi vyzvracela i oběd.

Ráno teplotu neměla teď má po odečtu 37,2 je jinak celkem v pohodě jen je hrozně zahleněná i když odsávám jak divá. Teď do sebe souká pár piškotů ale s tím pitím je to boj, od rána skoro nic nevypila :cry: něco málo teď po lžičkách. Poraďte co teď dál? jak do ní dostat nějaké tekutiny nebo co jí nabídnout k jídlu? asi se jí zvedá žaludek z těch hlenu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4957
4.2.10 16:18

Jak často odsáváš z nosíku? Tím hlenem to klidně může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17097
4.2.10 16:21

no tak zhruba jednou za hodinu, když spí tak samo že míŇ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4957
4.2.10 16:27

Tak to úplně stačí. No ono to chvilku potrvá než se to trošku zpraví. U nás ten první den a půl byl taky na prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
4.2.10 18:29

Ahojky, zkus koupit Nasivin. Terka taky z rýmy zvracívala a od té doby co ho používáme tak dobrý. Pít se jí asi nechce, protože nemůže dýchat nosem a z flašky se jí blbě tahá ( pokud teda pijete z flašky). Zkoušej to po těch lžičkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8451
4.2.10 18:36

Ahoj, náš maloch už od malička trpí na rýmu, většinou ani moc nepapal, protože jednak mu bylo zle z hleníků a taky se mu u toho špatně dýchalo. Je to náročné, ale musíš to chvilku vydržet, než se ta rýma trošku přejde.
Zkus koupit Nasivin nebo třeba i mořskou vodu do nosíku, Vincentku do nosíku… v lékárně ti jistě poradí, co jí můžeš dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17097
4.2.10 18:55

holky díky, teď večer už snědla i trošku kaše a vypila trochu heřmánkovýho čaje. Do nosu stříkám sterimar ten jí pomáhá nejvíc. Večer neměla vůbec počůranou plínku ale tak snad už to bude zítra lepší. Všude vždycky upozorňují na hydrataci takhle malých dětí tak mám jen strach :oops: a trochu mě vyděsilo to zvracení - bylo naše první (vím vím těch ještě bude) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
6.2.10 09:14

Ahoj, my se právě vyléčili z něčeho podobného, ale malý mi tedy nezvracel. Ale byl zahleněný, v noci nespal vůbec, jen plakal. Protože mu hleny tekly do krčku a nemohl dýchat. Jeli jsme k dr. a ten nám řekl, že má hustou zadní rýmu a předepsat antibiotické kapičky do nosu. Přešlo ho to za dva dny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
381
28.9.12 10:28

Tak my máme to samé teď. Včera to začalo tím, že pobolívalo ouško, na ORL dobré, ale má taky zadní rýmu. Docela může i dýchat, ale rýma mu stéká do krku a taky my blinkal. Dostali jsme Pamycon, tak snad zabere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20290
26.8.13 09:52

V noci chrochtá, skoro nic ale neodsaju

Ahoj, obnovuji diskusi. Malému jsou necelé tři měsíce a v noci dost chrochtá. Mám odsavačku na vysavač, ale odsaju maximálně to co má přímo v nosíku, většinu nudlí natáhne do krku. Pak mi samozřejmě zvrací, taky se mu zhoršili prdíky, jak napolyká víc vzduchu. Zajímavé je, že přes den dýchá normálně, žádné chrochtání, takže klasická rýma to asi nebude. Neporadí někdo, co s tím? Netopíme, suchý vzduch doma nemáme, spí s podloženou matrací. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama