Rýma co na ni?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74
24.9.10 15:07

Rýma co na ni

Zdravím všechny, prosím o radu, syn dostal poprvé rýmu v 9 měsících a teď ji má už skoro 3 týden. 1 týden neměl teplotu, z nosánku mu šlo odsávačkou na vysavač celkem hodně odsát, dávala jsem mu Libenar a Nasivin. Protože neměl teplotu, šli jsme k doktorce po týdnu, když měl pořád ještě rýmu, předepsala mu homeopatické kapky do nosu a Fenistil :-o , v lékárně mě to dost překvapilo, prý je to na alergickou rýmu, ale tu snad nemá. 2 týden již moc odsát z nosánku nešlo, ale pořád ho měl ucpaný, tak jsem dávala homeopat. kapky a Libenar, přijde mi, zda mu to odsávačka znovu nemůže podráždit? Kdy ji tedy používat? Teď se mu k tomu přidal trochu kašel má kapky Tussin, které zabraly, ale nějak se z toho nemůže dostat. Co by jste poradily? Doktorka mi řekla, že mu to mám často odsávat, všude zase píší, že se má odsávačka používat jenom v nejhoršém případě. Tak fakt nevím, zase nechci aby mu to teklo do krku a dráždilo ke kašli. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17309
24.9.10 15:16

Stříkala bych do nosánku Mořskou vodu a ta by rýmu měla uvolnit.Já odsávala jen před spaním nebo když nemohl dýchat nosem.Homeo nevěřím takže to ti neporadím.

A rýma je stále stejná,myslím hleny,jsou zelné?Stěr vám neudělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20519
24.9.10 15:19

Těžko odpovědět. Říkávalo se, že kdo vynalezne lék na rýmu, zbohatne ještě víc než Gates a bude slavnější než Elvis Presley. :nevim:

U nás celkem zabírá sprej s mořskou vodou Physiomer - jak řekla dr. „co se do něj vejde“. Paradoxně taky rýma trošku ustupuje, pokud jsem s dětma víc venku než jindy a je chladněji a vlhčeji (asi se lépe dýchá :nevim: ). Ovšem já bydlím na vsi, chci říct, tady je poněkud jiný vzduch než ve velkoměstě. :nevim:

A na závěr - já mám už od dětství chronickou rýmu. Nic s tím neudělám, prostě jí mám. Furt. Na pláž si kromě deky beru taky kapesník. Nesjem nemocná, nesjem nastuzená, nemám alergii. Prostě mám rýmu. A nikdo s tím prostě nehne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.9.10 15:24

zelená není ani žlutá, jenom bílá, klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8994
24.9.10 16:52

Zuzi je ted 9 mesicu a rymu ma uz tyden, ted je to lepsi. Kapky s morskou vodu sice dobry, ale nos neuvolnily. Pomohl az Nasivin pro kojence, po tom konecne v noci spala a nebudila se rymou :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
24.9.10 20:38

Nam zabral ten Nasivin a odsavani.Odsavam,kdyz se mu u nosanku delaji bubliny nebo slysim,ze chrci.Nemyslim si,ze mu tim vic tu sliznici rozdrazdis :nevim: Jinak doporucuju spat na brisku,ta ryma taky odchazi.Kdyz bude lezet na zadech,tak to muze stekat a muzou z toho byt zanety stredniho ucha :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17309
24.9.10 20:57

Nebo bych zkusila úplně všechno vysadit a uvidíš co to udělá.Jen odsávat.Někdy je sliznice jen podrážděná z těch léků a vodiček.Je to těžké,taky na rýmu trpíme ,oba se synem.někdy to vysazení pomůže a někdy ne.Je to těžké :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
25.9.10 23:44

Ahoj, nám teda doktor radil odsávat dost, klidně každou hodinu, protože jinak prý může rýma stéct do ucha a tam dost potrápit. Máme taky odsávačku na vysavač a nikdy malýmu sliznici nepodráždila. Taky bych stříkala mořskou vodu plus Nasivin. Používám taky takovej bylinkovej sprej a tymiánovou mastičku, ty hezky protáhnou. A jako alternativu spaní na břiše bych poradila podkládat dost hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
26.9.10 13:28

Fenistil jsme dostávali taky - je to na splasknutí otoku sliznice, čili uvolnění nosu.
Na všdchny kapky prdím, valím do Víťi jenom mořskou vodu - co se do něj vleze!!! a ať má rýmu nebo nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.1.11 14:29

Nás trápí rýma už třetí měsíc.Už jsme se jí zbavili a teď začala nanovo.Používám mořskou vodu,odsávám odsávačkou na vysavač.To jediné vytáhne z nosánku vše.Malej si na vysavač už zvykl.Už ať je jaro a vše se sklidní…prý......malej má teď 4 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat