Rýma u 3 měsíčníno syna - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejjkaaa
Povídálka 19 příspěvků 28.01.19 08:46
Rýma - rady

Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám 3 měsíčního syna a od víkendu má rýmu. Když odsavame tak asi až po půl minutě něco nasaji, jakože nic nic nic a najednou můžu sat jen a jen rýmu… jakoby ta rýma byla úplně vzadu… Mám strach aby to nebyla ta zadní rýma.. Může mi prosím někdo o tom něco říct, kdo má zkušenosti…
Dáváme libenar, akorát nevím jestli mám dávat před odsani nebo po
Moc děkuji za rady :)

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 08:52

Zavolej doktorce,my jsme dostali kapicky fenistil,kdyz mala chrcela,bylo to tedy sice kratce po porodu a pry to bylo jeste z nej,ze v sobe mela nejake hleny a fakt pomohli a jako bonus meli uklidnujici ucinek,takze mala vic spala :mrgreen:

hofka
Neúnavná pisatelka 15041 příspěvků 28.01.19 08:52

určitě stříkat něco před odsátím, uvolní se rýma lépe a zvlhčí se sliznice, nejlíp nějakou mořskou vodou-to Libenar tuším je. A po odsátí taky vystříkat.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20538 příspěvků 28.01.19 08:52

před i po :)
Před, aby se nudle naředily (je vhodný chvíli počkat, než začneš odsávat), a pak jednou stříknout po odsátí, aby se navlhčila sliznice.
Jen bych doporučila nevysávat moc často, ono ve finále to může být kontraproduktivní (podráždíš sliznici a ta bude o to víc nateklá a rýma bude větší).
A doporučuju odsávačku na vysavač.

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 28.01.19 08:57

A ještě bych podlozila postýlku Aby měl hlavicku vys. Snažit se Moc netopit a hodne větrat,a zvlhcovat zvduch,napr.mokre prosteradlo kolem postýlky. A fenistil na radu lékaře je dobrá vec. Já mam s rýmou u mojí pul roční dcery už bohate zkušenosti. Poprvé mela zadní rýmu v 5ti týdnech. A Libenar je super používáme ho také. Přeji ať je malému brzo lépe. :kytka:

Elisanda 2018
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 30.01.19 08:45

Mám tři a půl měsíce starou holčičku a také má rýmu a přijde mi že „zadní“. Strikam ji mořskou sůl pro miminka…snažím se odsávat ale nic moc neodsaju. Přitom malá chrci…občas ne pořád.

Andrejjkaaa
Povídálka 19 příspěvků 30.01.19 12:15

A jaký máte holky názor na odsávání vysavačem?nemuze mu to nějak ublížit?

Elisanda 2018
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 30.01.19 14:17

Odsávačku na vysavač používám a jsem s ní spokojená. Malá mi u toho zas tolik nepláče i když je to nepříjemný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >