Ex přítel a kontakt s dítětem

6.1.20 22:40

S ex přítel mám dítě

Ahojte chci se zeptat… Ex přítelem mám dítě ze začátku jsem se sním setkávala za malým jezdil.. Teď si tak vzpomene až se vybouří po víkendu nebo po pár dnech. Když jsme se Teda viděli hrál si z malým 20minut a pak že má práci. Ale už jsem řekla dost buď na prvním místě rodina a pak ostatní na co by měl malý znát někoho kdo si na něj vzpomene jednou za čas.. Nejsem s ním v kontaktu ani mu nereaguji na SMS.. Zatím s tím nic nedělá neřeší to ale setkal se někdo s tím že se ten chlap změnil a začal dolezat a plazit se po kolenach? Nebo něco podobného? Děkuji za odpovědi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
6.1.20 22:47

Ahoj no to těžko říct. Každý chlap to má jinak ale tvůj ex je asi ještě mladý sopel co neví zda bavicko a nebo žena a dítě. Kolik má let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 22:48

Mám kamarádku která se rozešla s přítelem, se kterým má 2 děti. Po rozchodu se asi půl roku vůbec neangažoval, max. na hodinu za nima přijel a to už muselo být. Teď si je bere pravidelně každý druhý víkend a kdyby to šlo, tak je má klidně častěji. Nakonec z toho vylezlo, že si budoval nový vztah a asi se mu do toho zrovna děti nehodily nebo co :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 22:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 22:54

@Mařena.bublina chlapy si fakt jedou svoje nejdřív asi to nejlepší pro sebe a pak všichni ostatní… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
6.1.20 22:56

Já úplně nechápu jak mu můžeš říct, tak dost buď na prvním místě rodina… Podle toho co píšeš je tvůj ex, takže rodinu netvoříte, je to pouze otec tvého dítěte. Samozřejmě jako otec má právo se setkávat se svým dítětem a ty jako matka máš právo na alimenty. Pokud s tím tedy začne něco dělat, tak mu kontakt budeš muset umožnit. Dolézt časem možná může, jsou i takové případy a jsou i takové, kdy si prostě vytvoří rodinu jinde a přestane se zajímat úplně. Nevím jak dlouho ti nereaguje, ale možná si mu taky udělala medvědí službu a je rád, že vás nemusi řešit a nikdo mu nevycita, že s dítětem tráví málo času…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30195
6.1.20 23:07
@Kotvicka00 píše:
Ahojte chci se zeptat… Ex přítelem mám dítě ze začátku jsem se sním setkávala za malým jezdil.. Teď si tak vzpomene až se vybouří po víkendu nebo po pár dnech. Když jsme se Teda viděli hrál si z malým 20minut a pak že má práci. Ale už jsem řekla dost buď na prvním místě rodina a pak ostatní na co by měl malý znát někoho kdo si na něj vzpomene jednou za čas.. Nejsem s ním v kontaktu ani mu nereaguji na SMS.. Zatím s tím nic nedělá neřeší to ale setkal se někdo s tím že se ten chlap změnil a začal dolezat a plazit se po kolenach? Nebo něco podobného? Děkuji za odpovědi :nevim:

Já bych nedělala Zagorku a na SMS odpovídala. Možná nepřileze. Zodpovědnost je mu asi cizí. Syn ho nepozná. Bude se ho bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat