S kočárkem do kavárny/restaurace

Anonymní
18.9.20 19:35

S kočárkem do kavárny/restaurace

Chodíte s kočárkem do restaurace nebo do kavárny? Dnes chtěl přišel jít na zahrádku na pivo a oběd a já odmítla, mám úplně stres, že by se malá probudila a začala tam plakat a zrovna by nešla utišit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5181
18.9.20 19:39

Uplne normalne. :nevim: nebo muzete byt doma porad. a nechodit vubec nikam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
18.9.20 19:39

No, já třeba s kočárkem ani teď s malými dětmi do restaurace(když nepočítám ty rychlovietnamské a nebo jídelny typu Globus) taky nechodím. Když bych se chtěla po nějaké době jít někam najíst, taky nejsem zvědavá na řvoucí děti :nevim: řídím se heslem,, nedělej ostatním to, co nechceš, aby oni dělali tobě " :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
18.9.20 19:40

Ja jako casty zakaznik restauraci, kavaren jsem zastance ze tam deti nepatri. Na zahradce mi to nevadi ale uvnitr je to otravne. A tahat dite nekam kde je alkohol tak to uz vubec.. Na rychly obed budiz, ale na nejake dlouhe vykecavani a vysadavani jsem pro, aby maminky s malymi detmi sly do jinych podniku jim spise urcenych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
18.9.20 19:42

@Aduš8 takže jako nepůjdeš tak 5-6let nikam na jídlo aby jsi nikoho nerušila?

Jinak ano, normálně s dětma chodíme, i v restauraci kojim když je potřeba. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
18.9.20 19:44

@pikola většinou chodím do podniků, které jsou vhodné pro děti. A když si opravdu budu chtít s manželem zajít na jídlo, zajistím si hlídání, abych z toho oběda/večeře něco měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
18.9.20 19:51

Občas si zajdeme někde na zahrádku spise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
18.9.20 19:53

No teď nechodíme. Malý jsou 4 měsíce a ta je ještě nezabavitelná a nikde dlouho nevydrží. Takže by to tam probrečela. Se starší jsme chodili na oběd asi od 8 měsíců, ale ona byla zlatá a fakt vydržela sedět. Uvidíme kdy nám to umožní mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1681
18.9.20 19:54

Chodím úplně normálně. Ale já kam hodný dítě. Když pláče, což se stava malo, tak ji utisime, když to nejde, vyvezeme kočárek na chvíli ven. Ziju v podstatě stejne jako před ditetem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
18.9.20 19:57

My teda na oběd normálně chodíme. Ne do žádných nóbl restaurací, ale do normálních podniků jo. Do kaváren ale podle mě děti nepatří, pokud tam vyloženě není dětský koutek. A určitě bych s kočárem nevysedavala u piva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
18.9.20 19:59

Pokud jsem už šla do roka syna do restaurace, byla to spíš mléčná párty bez piva. Rozhodně jsem nevysedávala s miminem u piva. Moc mi nebrečel, ale chodívali jsme spíš jen ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
18.9.20 20:05
@Aduš8 píše:
@pikola většinou chodím do podniků, které jsou vhodné pro děti. A když si opravdu budu chtít s manželem zajít na jídlo, zajistím si hlídání, abych z toho oběda/večeře něco měla.

Ano, my taky samozřejmě chodíme tam kde víme že jsou děti ok. :nevim: klidně i kavárna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
18.9.20 20:16

Ano, uplne běžně, kluk se narodil loni v půlce prázdnin, pár dní po porodu jsme šlo večer posedět k pizzerce a pak vždy párkrát do týdne taky. i letošní léto. v zimě zas moc nechodíme. klasika ne. přece nebudu doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
18.9.20 20:24

Kluk má rok a půl, do vnitřních prostor restaurace nechodíme, na zahrádku občas jo. Vyhledáváme ty, kde je nějaké vyžití pro děti - písek, klouzačka. A jsme vždy připraveni na variantu, kdy se u jídla prostřídáme, aby mohl jeden hlídat malého, nebo si v nejhorším vzít jídlo s sebou. Řvát bych ho tam nikdy nenechala, přišlo by mi to neuctivé vůči ostatním. Ale nechodit nikam jen z obavy, že by se zrovna rozbrečel, to bych seděla deset roků doma na zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
18.9.20 21:06

Chodím, ale nerada. Dcera má nějakou spešl vlastnost. Jakmile jsme v restauraci tak řve a řve jakmile neodejdeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama