S kým čekám miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cucorietka1984
Nováček 5 příspěvků 01.04.18 18:43
S kym cekam miminko

Prosim o radu nazor cokoliv! Jen ne moralizovani sama jsem na dne. S pritelem jsem se rozesla a oba jsme si nasli nove partnery. Dal jsme se ale tajne schazeli a proste nevim vubec proc. Jeden mesic jsme spolu nekolikrat spali. PM 8.8 2017. S byvalym pritelem souloz 19,20,21,26,28 vse srpen a se soucasnym pritelem cely srpen denne i nekolikrat denne krom dnu 19,20,21 srpen. S nim deti nemam tesi se na nase prvni spolecne s byvalym mam dve deti. 15.5 a 19.5 mam termin porodu a nevim co ted ci vlastne bude. Byvaly by me vzal k sobe i s cizim mimcem porad me miluje a se svou se rozesel kdyz jsem rekla ze cekam mimi a ceka co bude. A soucasny pritel by me pekne rychle poslal nekam. Prosim Nazory cokoliv jsem hotova

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5352 příspěvků 01.04.18 18:45

Oba jsou ve hře.

Klopotkova
Echt Kelišová 7911 příspěvků 01.04.18 18:46

Tahle diskuze tady už jednou byla, ne? A jinak jsi pěkná rajda, styď se!!! :mrgreen:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 01.04.18 18:46

V tomto případě bych řekla, ze je to 50 na 50. Bohužel jinak než testy dna to vědět nebudeš

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:47

Jestli zkrátka nechceš aby o tom věděl současný partner, ať si test o. Udělá jen ex, pak to bude jasný :palec: držím palce :srdce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:48

Hnus

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 01.04.18 18:49
@Cucorietka1984 píše:
Prosim o radu nazor cokoliv! Jen ne moralizovani sama jsem na dne. S pritelem jsem se rozesla a oba jsme si nasli nove partnery. Dal jsme se ale tajne schazeli a proste nevim vubec proc. Jeden mesic jsme spolu nekolikrat spali. PM 8.8 2017. S byvalym pritelem souloz 19,20,21,26,28 vse srpen a se soucasnym pritelem cely srpen denne i nekolikrat denne krom dnu 19,20,21 srpen. S nim deti nemam tesi se na nase prvni spolecne s byvalym mam dve deti. 15.5 a 19.5 mam termin porodu a nevim co ted ci vlastne bude. Byvaly by me vzal k sobe i s cizim mimcem porad me miluje a se svou se rozesel kdyz jsem rekla ze cekam mimi a ceka co bude. A soucasny pritel by me pekne rychle poslal nekam. Prosim Nazory cokoliv jsem hotova

No tady ti, pokud někdo nemá věšteckou kouli, neporadí. Oba můžou být otcové. Jedině podstoupit odběr plodové vody a zjistit kdo je otec.

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 01.04.18 18:49

Podle dat netuším, jsi moc aktivní :)
Jak to stihas s 2 detma? (to je spíš obdivny dotaz)

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 01.04.18 18:52

Takže toho 26. a 28. jsi stihla oba? :mrgreen: No ve hře jsou oba, test otcovství po narození s exem to jistí. Souhlasný prohlášení na matrice se současným jsi už podepsala? Jestli ne, tak bych to nechala až po porodu…

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 01.04.18 18:52

Já bych řekla, že jsi měla celkem rušnej srpen. :mrgreen: Že jsi lehčí zboží asi sama víš, tak Tě soudit nebudu, ale ani neporadím, protože je to fakt 50:50.

prekvapenana2
Kecalka 253 příspěvků 01.04.18 18:54

Když si blbec tak si zatleskej :lol: ne já vím, bez moralizivani… Hele vždyť to máš dobry, po porodu uděláš testy dna a buď se vrátíš k byvalimu nebo zůstaneš u novyho… Ale jinak :poblion:

Cucorietka1984
Nováček 5 příspěvků 01.04.18 18:56
@tessa2323 píše:
No tady ti, pokud někdo nemá věšteckou kouli, neporadí. Oba můžou být otcové. Jedině podstoupit odběr plodové vody a zjistit kdo je otec.

Ted mam uz 34 tt udelaji odber i ted? Plati se to?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:59
@Cucorietka1984 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 01.04.18 19:00

No to je fakt mazec. Ses asi koukala na ordinaci. No nevím jako i když byl rozchod tak proč proboha spíš s obouma a ted jako co kéž by to byly dvojčata a každý mělo jiného otce to by byla teprv ta správná zápletka. :poblion: :poblion: :poblion:

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 01.04.18 19:00

Bacha je to celkem riziková procedura.
Nebojis se poškození dítěte? Potratu. Moje kamarádka takto potratila.
Už raději počkej těch 6 týdnů.

@Cucorietka1984 píše:
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >