Salewa?

Anonymni
26.1.08 17:43

Salewa?

Viděla jsem na www.kocarky.net úplně skvělé akce na krosnu Salewa, ale máme teprve 6ti měsíční mimi. Můžu ho už nyní nosit v této krosně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

664
26.1.08 18:50

No v 6 ještě spíš ne, dítko by mělo samo sedět. . . my používali až dýl, ale až do 2let než jsem otěhotněla, můžu vřele doporučit, byla to 4 tá krosna (2 půjčené, jedna koupená) a až tuhle jsme si nechali .. . už se na ní těším, až nám mladší doroste. . . jo a cena super, koukala jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
26.1.08 19:48

Ahoj, tak na teto krosnicce je vyslovene napsano, ze je az pro sedici deti, my ji mame a je fakt super, muzu jen doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
26.1.08 19:57

Ahoj,tuto krosnu taky máme doma a řekla bych,že je až pro 8-10 měsíční mimi :wink: My byli v Tatrách na dovolené,když bylo Matýskovi 7 měsíců a v týhle hrozně plandal a sám ještě neseděl,takže jsme si narychlo půjčovali jinou.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.4.08 16:28

Ahoj, taky ji máme a jsme spokojení :)
Mohly byste mi prosím napsat, jak řešíte tu šíleně zkroucenou hlavičku, když v ní dítko usne? Mně to úplně bolí za naši (rok a půl) Elišku - myslíte, že by to vyřešil takový ten plyšový límec na podepření? Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
1.7.08 14:32

ahoj, my teda zatím krosnu nemáme, ale když jsem se o ní bavila s kamarádkou, která ji má (a je s ní spokojená) říkala, že plandání hlavičky řeší šátkem (přiváže hlavičku zlehka ke krosně) ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama