salmonela + kojení apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 07.09.09 13:14
salmonela + kojení apod.

Aoj, diagnostikovala jsem si salmonelu, včera zvraceni, průjem-voda, ve stolici je krev, na zvraceni je mi tak nak furt.
Snažím se pit, noale bojim se abych to zas nevy :-(

Syn moc neumí pít, vyžaduje prso, tak nevím jestli tam vůbec neco zbude.

A uz se taky posr.. ale ma to snad od zubů, krev tam nemá.

Na:,–(ila jsem laktobacila.

Teplota jen zvýšená, ale přesto mám pocit zimnice.

Snažím se chcovat se k sobě jako k infekčnímu materiálu, dezinfikuju ruce..

Poradíte co dělat? Mám vy:,–(it kojení?

Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 07.09.09 13:17

Janac to myslis vazne sis sama diagnostikovala salmonelu no to snad ne.A co nejdrive navstivit lekare.Jinak muze to byt klidne strevni viroza.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 07.09.09 13:22

no dobře, tak ne salmonela, ale střevní chřipka. (nebo kýho čerta)

Už jsem salmo měla a řekla bych že je to ono, něměla žádny dramatický průbeh.

IvaV
Echt Kelišová 9227 příspěvků 07.09.09 15:55

Tak prvně krev ve stolici by být neměla ani při salmonele (i když ony ty potvory jsou všechny podobný takže určí to asi leda stěr a laboratoř). Ty si zajdi k Dr. alespoň pro něco na zastavení průjmu a zvracení. Po lžičkách dávkuj sobě tekutiny a s kojením - no strč mu flašku s vodou či čajem a kojit když to nepůjde můžeš myslím že tělo to dá a nějaké to MM vytvoří.

Pokud by ti bylo moc špatně tak špitál a kapačku - aby jsi taky o to MM nepřišla nadobro. :(

Ahoj Iva. :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >