Sám kouše, na lžičce kousky nechce

58
30.8.20 10:50

Sám kouše, na lžičce kousky nechce.

Hezkou nedeli vsem :) Synovi bude rok a ctvrt a porad nezvlada nemixovane jidlo - nedavno se mi podarilo mu tam zacit uspesne michat trochu kuskusu, ryze nebo rozmackanych brambor. Ale jakmile bych vetsinu nerozmixovala, plive to, davi se, klasika. Pritom kdyz ji sam rukama, zvladne ukousat ledacos, nevadi mu to, bavi ho to. Klidne testoviny, rohlik, mekke ovoce, ohryze i jablko se slupkou atd. Ale na lzicce mu ty kousky proste zvedaji zaludek. Takze aktualne ji treba obed tak, ze na misticce ma normalne kousky a tema se krmi a ja mu cast rozmixuju a tou ho krmim ja (kdyby se mel krmit jen on sam, nenaji se, protoze s tim driv zacne delat blbiny). Nebo rano ji sam ovoce a ja mu k tomu soupu do pusy samotny jogurt. Neresil jste nekdo neco podobneho? A jak to dopadlo? A mate nejakou jinou radu nez zkouset zkouset a ono to prijde? Ze bych treba konecne mohla prestat vsude po dovolenych tahat ten tezkej mixer :) Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4274
30.8.20 10:57

Prostě jedině zkoušet, u nás to přišlo ze dne na den. Pomalu kousky zvětšovat, přidávat… A taky to bylo přes rok. Jen jsem netahala na dovolené mixer ale na dovolené jsem kupovala skleničky (hami, dm, hipp).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama