Po koupání záchvaty vzteku

28.8.20 20:17

Po koupání záchvaty vzteku

Dámy máte některá stejný problém? Malý má 8 týdnu a nedávno jsme úplně přešly na UM.
Přes den pije úplně v pohodě i když malo ale v pohodě jenže po koupání když je čas na papání tak má vždycky u té flašky záchvaty vzteku hrozne brečí a vzteka se. Já vůbec nevím proč trvá tak 15 minut než ho vždy uklidnim a teprv potom začne v klidu z lahvičky pít. Snazim se porozumět proč se to tak děje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2356
28.8.20 20:43

Bolí ho břicho nebo už je přetažený a štve ho celý svět. Možná můžeš koupat dřív, ale ono se to u těch malých rychle mění, za týden to zas může být jinak. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
693
28.8.20 20:47

@MICHAELAAlex taky mi napadá to přetažení…malá měla něco podobného, ale tak kolem půl roka, bylo toho prostě na nic večer už moc, začali jsme koupat dřív a bylo to lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí