Sama na 30. narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 18:49
Sama na 30. narozeniny

Jak jste se cítily na 30. narozeniny samy? Všude svatby, narození dítěte a já nic. Jak se srovnat s faktem, že nebudu mít nikdy dítě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 18:49
30. narozky

Jak jste se cítily na 30. narozeniny samy? Všude svatby, narození dítěte a já nic. Jak se srovnat s faktem, že nebudu mít nikdy dítě?

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 28.01.17 18:50

Proč bys ho neměla nikdy mít? Protože jsi ve třiceti sama?

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 28.01.17 18:54

Třeba zrovna potkáš chlapa pro rodinu letos, nevzdávej to. Ve třiceti nemá dneska dítě ani spousta zadaných, nebo dokonce vdaných. Klid. ;) A všechno nejlepší. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 18:55

Zakladatelka - za prvé jsem stará a za druhé se nevím, kde se seznámit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 18:56

Zakladatelka - děkuju, ale mě bude třicet až letos v listopadu.

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 28.01.17 18:59

Znam cca 5 holek, ktere byly ve 30 single. Nyni v 35 jsou zadane, tehotne/ maji jedno a vice deti. Nic se nema vzdavat. Chce to pozitivni postoj. hodne stesti

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 28.01.17 19:00

Že se ti krátí čas můžeš říkat tak za deset let. A i tak by se pořád dítě dalo stihnout. Není to ideální, já tomu nefandím, ale přece to nevzdáš už ve 29. 8o

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 28.01.17 19:00
@Anonymní píše:
Jak jste se cítily na 30. narozeniny samy? Všude svatby, narození dítěte a já nic. Jak se srovnat s faktem, že nebudu mít nikdy dítě?

Je mi necelých čtyřicet, mému nejmladšímu dítěti necelé tři roky. Proč myslíš, že nebudeš mít nikdy dítě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 19:00

Zakladatelka - děkuju za podporu. Může to dopadnout dobře, ale já jsem zakletá. Jsem už dva roky sama. Už jsem vyzkoušela vše až po seznamky a nutný zlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 19:02

Zakladatelka - Jenže mamka mě straší, že pak bude to dítě postižený a že to nevzládnu fyzicky. Prý je nejlepší mít dítě do 25. let.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 19:03
@Anonymní píše:
Zakladatelka - Jenže mamka mě straší, že pak bude to dítě postižený a že to nevzládnu fyzicky. Prý je nejlepší mít dítě do 25. let.

pokud je ti 30 a tohle napíšeš tak raději ani to dítě neměj, nejsi na to vyspělá

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 28.01.17 19:04
@Anonymní píše:

Nejlepší možná, ale když ho budeš mít ve 31, pořád ti to downa nezaručuje. Ty jsi troll, viď? Nebo aspoň tvoje máma… :lol:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 28.01.17 19:05
@Doe_Jane píše:
pokud je ti 30 a tohle napíšeš tak raději ani to dítě neměj, nejsi na to vyspělá

Pravda.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 28.01.17 19:06
@Anonymní píše:
Zakladatelka - za prvé jsem stará a za druhé se nevím, kde se seznámit.

Znám hodně holek, které byly ve třiceti singl, v 35 čekaly druhé dítě a byly šťastně vdané :think: ale ano, když k tomu budeš přistupovat takhle, tak asi sama zůstaneš.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >