Reklama

Sama s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zmoulinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 10:49
Sama s dětma

Omlouvám se za příspěvek, bude-li vadit, smažu.
Objevila jsem na FB skupinu „Sama s dětma“. Krom toho, že jsem v ní již dva týdny členem nemám s touto skupinou nic společného. Když jsem se do skupiny přidala, bylo v ní 18členů a víceméně mrtvo. Ráda bych skupince pomohla dát život. Jistě je nás mnoho, co jsme zůstali samy s dětma a rádi se podělíme s ostatníma, jak vše (ne)zvládáme :-), hledáme radu, pochopení a vzájemnou podporu…
Proto kdo bude chtít, přidejte se k nám :-)

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 12.01.18 11:07

Tady jsou taky skupiny: https://www.emimino.cz/skupiny/
Můžeš buď založit novou, nebo požádat, jestli by tě přijali do nějaké už fungující, pokud se ti její popis bude líbit.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 12.01.18 11:11

@zmoulinka https://m.facebook.com/…ub+svobodných+matek/keywor­ds_search?tsid=0­.8585399862312888&sou­rce=result

zmoulinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 11:23

@Malike Koukám, že stejné skupiny (jen s jiným názvem) již existují… Ve skupině Sama s dětma je momentálně 30členů (z toho jsme aktivní cca 3 ), což je dle mého dlouhodobě neudržitelné, správkyně na mně působí celkem laxně, tak jsem chtěla skupině pomoct…

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 12.01.18 12:23

@zmoulinka tvá skupina je víceméně v tahu.
Všichni jsou tady.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >