Sama s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zmoulinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 10:49
Sama s dětma

Omlouvám se za příspěvek, bude-li vadit, smažu.
Objevila jsem na FB skupinu „Sama s dětma“. Krom toho, že jsem v ní již dva týdny členem nemám s touto skupinou nic společného. Když jsem se do skupiny přidala, bylo v ní 18členů a víceméně mrtvo. Ráda bych skupince pomohla dát život. Jistě je nás mnoho, co jsme zůstali samy s dětma a rádi se podělíme s ostatníma, jak vše (ne)zvládáme :-), hledáme radu, pochopení a vzájemnou podporu…
Proto kdo bude chtít, přidejte se k nám :-)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33484 příspěvků 10 inzerátů 12.01.18 11:07

Tady jsou taky skupiny: https://www.emimino.cz/skupiny/
Můžeš buď založit novou, nebo požádat, jestli by tě přijali do nějaké už fungující, pokud se ti její popis bude líbit.

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 12.01.18 11:11

@zmoulinka https://m.facebook.com/…ub+svobodných+matek/keywor­ds_search?tsid=0­.8585399862312888&sou­rce=result

zmoulinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 11:23

@Malike Koukám, že stejné skupiny (jen s jiným názvem) již existují… Ve skupině Sama s dětma je momentálně 30členů (z toho jsme aktivní cca 3 ), což je dle mého dlouhodobě neudržitelné, správkyně na mně působí celkem laxně, tak jsem chtěla skupině pomoct…

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 12.01.18 12:23

@zmoulinka tvá skupina je víceméně v tahu.
Všichni jsou tady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >