Děti samostatně v MHD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 23:19
Samostatně v MHD?

Od kolika let jezdí vaše děti samy městskou dopravou? Bez přestupu, několik zastávek, především větší města jako Praha, Brno, Ostrava…

Reakce:
J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 27.09.18 23:21

Dcera, Praha, pár zastávek do školy - v 7 letech.

MartinKa36
Závislačka 3433 příspěvků 27.09.18 23:54

syn doprava přímestkou MHD od 8 let. 20minut v autobuse ale první cesty jsem pečlivě sledoval pohyb telefonu na mapě…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 28.09.18 00:47

8 letej syn zatím MHD sám ne. A co se pamatuju u sebe, tak já asi v 10 letech, jezdila jsem asi 6 stanic busem, a pak nadchodem přes dálnici(pražskou) do DDM. U syna plánuju asi podobně.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 28.09.18 07:30

dcera začala jezdit sama jednu zastávku busem cca ve třetí třídě - já jsem vystoupila dřív a šla pro mladšího do školky, ona dojela domů tu jednu zastávku. Od čtvrté třídy začala jezdit po Praze sama i s přestupy atd. Už neměla družinu, tak to jinak nešlo. Ale ono hodně záleží na tom, jestli se dítě pohybuje v klidnějších okrajových částech a nebo v centru.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49458 příspěvků 5 inzerátů 28.09.18 07:52
@Anonymní píše:
Od kolika let jezdí vaše děti samy městskou dopravou? Bez přestupu, několik zastávek, především větší města jako Praha, Brno, Ostrava…

Dve zastavky tak, ze jsem je tam ppsadila, jela za nima 2zastavky na kole a oni vystpupili, to uz od skolky. Jinak bez dozoru pd 2.tridy. S prestupem od treti.

mroe
Extra třída :D 14548 příspěvků 28.09.18 08:24

Od treti par zastavek u nas bez prestupu ( starsi uz od druhe). Od ctvrte jezdi na dva krouzky, na jeden i prestupuje, jezdi do jine mestske casti. Trasu jsme si projeli, obe mista zna, jen tam nikdy nejezdila busem. Praha

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 28.09.18 10:02

Syn 8 let, Praha, tramvaj 30 min bez přestupu uz od minulého roku. Od příštího tydne autobus, jeden přestup 58 minut.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 28.09.18 12:04

Od 9ti let jezdil sam na krouzky nebo na primestske tabory max 4 zastavky. Letos zmenil skolu tak jezdi 2 zastavky, driv chodil pesky. Ale my jsme male mesto.

Vemas
Kelišová 5384 příspěvků 28.09.18 15:27

Od 9,5 jezdi sam. Tram, metro, cast pesky. Cesta asi 45minut. Jezdi tak 3× tydne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >