Reklama

Děti samostatně v MHD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 23:19
Samostatně v MHD?

Od kolika let jezdí vaše děti samy městskou dopravou? Bez přestupu, několik zastávek, především větší města jako Praha, Brno, Ostrava…

Reklama

Reakce:

J_Doe
Závislačka 2949 příspěvků 27.09.18 23:21

Dcera, Praha, pár zastávek do školy - v 7 letech.

MartinKa36
Závislačka 3258 příspěvků 27.09.18 23:54

syn doprava přímestkou MHD od 8 let. 20minut v autobuse ale první cesty jsem pečlivě sledoval pohyb telefonu na mapě…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 28.09.18 00:47

8 letej syn zatím MHD sám ne. A co se pamatuju u sebe, tak já asi v 10 letech, jezdila jsem asi 6 stanic busem, a pak nadchodem přes dálnici(pražskou) do DDM. U syna plánuju asi podobně.

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 28.09.18 07:30

dcera začala jezdit sama jednu zastávku busem cca ve třetí třídě - já jsem vystoupila dřív a šla pro mladšího do školky, ona dojela domů tu jednu zastávku. Od čtvrté třídy začala jezdit po Praze sama i s přestupy atd. Už neměla družinu, tak to jinak nešlo. Ale ono hodně záleží na tom, jestli se dítě pohybuje v klidnějších okrajových částech a nebo v centru.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48364 příspěvků 28.09.18 07:52
@Anonymní píše:
Od kolika let jezdí vaše děti samy městskou dopravou? Bez přestupu, několik zastávek, především větší města jako Praha, Brno, Ostrava…

Dve zastavky tak, ze jsem je tam ppsadila, jela za nima 2zastavky na kole a oni vystpupili, to uz od skolky. Jinak bez dozoru pd 2.tridy. S prestupem od treti.

mroe
Extra třída :D 14312 příspěvků 28.09.18 08:24

Od treti par zastavek u nas bez prestupu ( starsi uz od druhe). Od ctvrte jezdi na dva krouzky, na jeden i prestupuje, jezdi do jine mestske casti. Trasu jsme si projeli, obe mista zna, jen tam nikdy nejezdila busem. Praha

tabitta
Kecalka 430 příspěvků 28.09.18 10:02

Syn 8 let, Praha, tramvaj 30 min bez přestupu uz od minulého roku. Od příštího tydne autobus, jeden přestup 58 minut.

Ijen
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 28.09.18 12:04

Od 9ti let jezdil sam na krouzky nebo na primestske tabory max 4 zastavky. Letos zmenil skolu tak jezdi 2 zastavky, driv chodil pesky. Ale my jsme male mesto.

Vemas
Kelišová 5359 příspěvků 28.09.18 15:27

Od 9,5 jezdi sam. Tram, metro, cast pesky. Cesta asi 45minut. Jezdi tak 3× tydne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >