Samota, nespokojenost sama se sebou...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 20:51
Samota, nespokojenost sama se sebou..
:D

Příspěvek upraven 01.04.18 v 21:17

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 30.03.18 21:02

Kolik ti je? Jak dlouho jste spolu? Mluvili jste o tom spolu? :think:

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:07
@mamina89 píše:
Kolik ti je? Jak dlouho jste spolu? Mluvili jste o tom spolu? :think:

Je mi 24, bydlíme spolu teprve půl roku, jsme spolu cca 3,5 roku a známe se 6 let, a mluvili jsme o tom několikrát akorát to nikam nevede, on ěm chválí, podporuje..jen mi příjde že naše komunikace je na nule, když se snažíme něco dělat, je vidět že se do toho v podstatě nutíme..jsme hodně rozdílní..

wendy 11
Nováček 6 příspěvků 30.03.18 21:10

@klobinka
Dobrý večer,..
No trochu se nabízí otázka, čím je partner tak zvláštní, že ho přátelé nemají rádi :nevim:
Dávat si pauzu je na prd, to vubec nic neřeší, když už teď si spolu nemáte co říct..pochybuji, že potom by se něco změnilo.

mamina89
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 30.03.18 21:12
@klobinka píše:
Je mi 24, bydlíme spolu teprve půl roku, jsme spolu cca 3,5 roku a známe se 6 let, a mluvili jsme o tom několikrát akorát to nikam nevede, on ěm chválí, podporuje..jen mi příjde že naše komunikace je na nule, když se snažíme něco dělat, je vidět že se do toho v podstatě nutíme..jsme hodně rozdílní..

Ní, asi takhle. Přečti si, co tady o svém příteli píšeš :think: jsi mladá holka, život máš před sebou, nač ho travis s člověkem, od kterého utíkáš do domu svých rodičů??? :think: Když nejsi spokojená, tak ho vymen. Na světě běhá chlapů :* jestli chceš vztah zachránit a nepomáhá promluva, pak nevím, co víc bys měla udělat… :nevim:

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:13
@wendy 11 píše:
@klobinka
Dobrý večer,..
No trochu se nabízí otázka, čím je partner tak zvláštní, že ho přátelé nemají rádi :nevim:
Dávat si pauzu je na prd, to vubec nic neřeší, když už teď si spolu nemáte co říct..pochybuji, že potom by se něco změnilo.

Dobrý večer, on si z nich párkrát udělal srandu, no celkem urážlivou..nebo jim celkově jako člověk nesedl, je to poprvý, co jsem musela takhle odjet, nějak jsem to tam nesnesla dnes, vidim, že se rozpadáme, a přitom někdy je to tak fajn, že si připadám jak nazačátku, to je kolotoč hroznej :/

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:17
@mamina89 píše:
Ní, asi takhle. Přečti si, co tady o svém příteli píšeš :think: jsi mladá holka, život máš před sebou, nač ho travis s člověkem, od kterého utíkáš do domu svých rodičů??? :think: Když nejsi spokojená, tak ho vymen. Na světě běhá chlapů :* jestli chceš vztah zachránit a nepomáhá promluva, pak nevím, co víc bys měla udělat… :nevim:

Já od něj měla za celej život skutečně velikou podporu, vidim že mě má rád, ono je to právě jak na houpačce, někdy si připadám, že je lepší to skončit ae někdy se máme tak dobře že je to blbost..bohužel převažuje to negativní, ae vždy pořád vidim naději když se to zlepší..jenže to nikdy nevydrží nafurt, já chápu že jsou vztahy, kde vždycky vyprchá nějaká ta jiskra, jenže asi to ukázalo to společný bydlení.. :( a co ted, stěhovat se - nestěhovat se, odjela jsem i z důvodu, jestli si dávat pauzu nebo to hodně promyslet a začít znovu.. vim že běhá hodně chlapu, jenže kde je mam hledat :lol:

wendy 11
Nováček 6 příspěvků 30.03.18 21:24

@klobinka
Teď záleží, jestli ty světlé chvilky, když je to fajn, stojí za záchranu vztahu. Jses mladá holka a zahrabat se ve vztahu, kde to evidentně neklapne je tak trochu ztráta času :think:

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:28
@wendy 11 píše:
@klobinka
Teď záleží, jestli ty světlé chvilky, když je to fajn, stojí za záchranu vztahu. Jses mladá holka a zahrabat se ve vztahu, kde to evidentně neklapne je tak trochu ztráta času :think:

Možná máte pravdu, říká mi to hodně lidí, jsem tvrdohlavá a asi si to furt nedokážu připustit, jsme spolu dlouho a vše zahodit se mi taky nechce..a těch pár světlejch chvilek je opravdu pár, ale jsou pěkný a pak to zase spadne do toho jako vždy, nejradši mam chut to zabalit, ale vim že bych toho třeba zítra litovala, máme před společnejma narozeninama, před několika dohodnutými srazy, firemní večírek..je toho toli, a ted, vydržet to nebo vše zrušit..já prostě jsem jak jelen, odjela jsem hlavně kvuli tomu abych se rozmyslela co dál a tápu uplně stejně jakobych byla tam..

wendy 11
Nováček 6 příspěvků 30.03.18 21:29
@klobinka píše:
Já od něj měla za celej život skutečně velikou podporu, vidim že mě má rád, ono je to právě jak na houpačce, někdy si připadám, že je lepší to skončit ae někdy se máme tak dobře že je to blbost..bohužel převažuje to negativní, ae vždy pořád vidim naději když se to zlepší..jenže to nikdy nevydrží nafurt, já chápu že jsou vztahy, kde vždycky vyprchá nějaká ta jiskra, jenže asi to ukázalo to společný bydlení.. :( a co ted, stěhovat se - nestěhovat se, odjela jsem i z důvodu, jestli si dávat pauzu nebo to hodně promyslet a začít znovu.. vim že běhá hodně chlapu, jenže kde je mam hledat :lol:

Jo společný bydlení, to je životní zkouska :D

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 30.03.18 21:39

Podle toho co píšeš, si myslím, že tě u něj drží taková ta nostalgie a jistota toho, že ho znáš. Máš ho ráda ale nehodíte se k sobě.

Koukni co tu píšeš a přitom mladá holka…To nemá cenu podle mně. I když je to těžké, někdy je opravdu lepší to prostě utnout, než se pořád dokola snažit v podstatě o nic.

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:44
@Ms.Ragdoll píše:
Podle toho co píšeš, si myslím, že tě u něj drží taková ta nostalgie a jistota toho, že ho znáš. Máš ho ráda ale nehodíte se k sobě.Koukni co tu píšeš a přitom mladá holka…To nemá cenu podle mně. I když je to těžké, někdy je opravdu lepší to prostě utnout, než se pořád dokola snažit v podstatě o nic.

Jojo přesně..něco mě s nim drží, já vlastně ani netušim..city tam jsou to jo, pak mu vděčim za XXX věcí..jenže já takhle dlouho s nikym nikdy nebyla a na jednu stranu to chco vzdát na druhou mě furt něco řiká že ještě ne, at vydržim.. :(

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 30.03.18 21:48
@klobinka píše:
Jojo přesně..něco mě s nim drží, já vlastně ani netušim..city tam jsou to jo, pak mu vděčim za XXX věcí..jenže já takhle dlouho s nikym nikdy nebyla a na jednu stranu to chco vzdát na druhou mě furt něco řiká že ještě ne, at vydržim.. :(
Říkám ti, kašli na to. Takhle nemá vypadat vztah dvou mladých, co se sotva přistěhovali k sobě. Prostě se k sobě nehodíte, to se stává a není to konec světa.

Máš být zamilovaná, sťastná, mít plno společných plánů, plná energie a těšení…
To co popisuješ je jedna velká společná deprese. Nežijete spolu ale vedle sebe, izolovaná od všech a vlastně zbytečně.

Jako je normální, že se objeví nějaké neshody. Je rozdíl s někym jen randit a nic moc neřešit, a z toho pak spolu najednou bydlet a muset řešit všechno, to ano. Ale tady to vidím spíš na to, že se prostě opravdu v plné síle projevilo to, jak moc jste vlatně rozdílní a potřebujete každý něco úplně jiného :nevim:

Příspěvek upraven 30.03.18 v 21:54

marka123
Kecalka 477 příspěvků 30.03.18 21:51

Nevim, pripada mi z toho popisu, ze jste spolu ze zvyku. Traveni spolecneho casu vas nenaplnuje, komunikace nic moc, samo se to nezlepsi. To ze jste kvuli nemu prisla o pratele taky neco vypovida.

klobinka
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 21:56
@Ms.Ragdoll píše: Říkám ti, kašli na to. Takhle nemá vypadat vztah dvou mladých, co se sotva přistěhovali k sobě. Prostě se k sobě nehodíte, to se stává a není to konec světa.
Máš být zamilovaná, sťastná, mít plno společných plánů…To co popisuješ je jedna velká společná deprese. Nežijete spolu ale vedle sebe, izolovaná od všech a vlastně zbytečně.

Jako je normální, že se objeví nějaké neshody. Je rozdíl s někym jen randit a nic moc neřešit, a z toho pak spolu najednou bydlet a muset řešit všechno, to ano. Ale tady to vidím spíš na to, že se prostě opravdu v plné síle projevilo to, jak moc jste vlatně rozdílní a potřebujete každý něco úplně jiného :nevim:

Příspěvek upraven 30.03.18 v 21:53

No, myslím, že jsi to vystihla uplně doslova, kdyby mladých..nebo jo nejsme starci :D ale mezi námi je 15 let rozdíl no..ale neznáš mě přitom jsi to tak vystihla, jsme hodně rozdílní a bohužel se to projevilo na společným bydlení..děkuju, celkem mi to otevřelo oči :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama