Rodina se mi plete do mého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niccinka
Kecalka 131 příspěvků 29.03.18 21:40
Rodina se mi plete do mého dítěte

Dobrý den, měla bych na vás pár dotazů, co se týče práv opatrovníka nezletilého dítěte. Mám tříměsíční dítě, které bylo s mým souhlasem svěřeno do péče mé matce z důvodu mé momentální neschopnosti dítě zcela zabezpečit a poskytnout mu kvalitní domov. Svěřeno do péče mé matce bylo ale hlavně z toho důvodu, že jsem se o malého nechtěla starat, jelikož již od doby, co se malý narodil, se mi do výchovy dítěte pletla celá rodina, já nemohla rozhodovat vůbec o ničem, i když jsem dítě ještě měla v péči, jelikož mi pořád říkali takhle to nesmíš dělat, moc jsi ho přikryla, teď mu zase bude moc zima, vždyť nastydne, bude nemocný, proč mu dáváš tak často jíst, vůbec to s ním neumíš a podobné řeči. Jen stačilo aby trochu fňuknul a už přiletěli, jestli jsem mu náhodou něco neudělala. Úplně zapomněli, že to dítě je moje. Co se týče svěření dítěte mé matce, soudně odebrané nebylo, o převzetí dítěte do péče jsme byly předem domluveny, musela jsem s tím souhlasit, protože mne k tomu vyloženě přinutila. Péči na mé dítě má dočasnou. S dítětem mám nepřetržitý kontakt, jelikož matka se mnou momentálně žije v jednom bytě, ale vyskytuje se i v domě jejího přítele. Nyní si však začala s mým dítětem dělat co chce, chtěla si dítě odvést ke svému příteli bez mého souhlasu, i když jsem výslovně žádala nechat si dítě na 4 dny doma. Dále mé dítě má matka půjčuje kdekomu, dokonce i lidem, které vůbec neznám. O dítě rozhodují teď má matka a má babička, dělají si s ním všichni, co chtějí. Nemohu s ním jít ani ven, bez toho, aniž by mi má matka stála tzv. „za zadkem“. Bez dítěte nechce odjet ani k příteli, samotné ho se mnou nenechá. Nevím už, co dělat, jelikož pokud ho má matka svěřené v péči, jaká jsou teď má práva? Na soudě mi bylo řečeno, že mi veškerá práva zůstala, ale matka s jejím přítelem tvrdí něco jiného, chtějí dítě do stálé péče a vyhrožují právníkem. Přijdu si teď úplně bezcenná, jako bych už ani nebyla matkou a byla úplně nesvéprávná. Děkuji za upřesnění. Mám teď opravdu chuť se dítěte úplně zříct a nechat jim ho, aby mi dali pokoj. Rodina mi zničila celý život…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fofrník
Závislačka 3236 příspěvků 29.03.18 21:49

@Niccinka Rodina ti zničila život??? Přečti si to po sobě ještě jednou a zamysly se nad sebou!!!

pedigka
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 29.03.18 21:53

Ja to nechapu, skoro cely text je o tom, ze dite chces (alespon tak to na mne pusobi) a na konci je veta, ze mas chut se ditete uplne zrict.
Vubec nic nepises o otci ditete.

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 29.03.18 21:53

Tohle snad nemyslíš vážně… 8o

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 29.03.18 21:55

@Niccinka Já moc nechápu proč ses dítěte “vzdala” 8o Tak ses měla odstěhovat a starat se o něj sama, ne? Kde má dítě otce?

Bábrdl
Generální žvanilka 20313 příspěvků 29.03.18 21:57

@Niccinka Proč zakládáš dvě stejné diskuze?

Bábrdl
Generální žvanilka 20313 příspěvků 29.03.18 21:59

@Niccinka Napsala jsem to jednou a napíšu to znova. Musíš říct, jaký máš problém. Drogy, alkohol, psychiatrická diagnóza…? Bez toho se těžko radí.

micta
Generální žvanilka 22705 příspěvků 29.03.18 22:01

Kolik ti proboha je?

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 29.03.18 22:02

Ja nevim ci to chapu spravne, ale pride mi ze Te povazuji za neschopnu. Mas vztek na ne ale milujes svoje dite? Jestli ano tak proc jsi dovolila aby byla pece sverena mame?

mayunka
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 7 inzerátů 29.03.18 22:10

Boha, ja se lecim od 18 ti s nervama. Beru i leky. Ve 20ti prvni dite a nikdo me nesoudil, ze beru leky a lecim se s nervama. Nechapu proc ho ma v peci matka?? Chudák miminko :,(

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 8264 příspěvků 29.03.18 22:10
@Niccinka píše:
Dobrý den, měla bych na vás pár dotazů, co se týče práv opatrovníka nezletilého dítěte. Mám tříměsíční dítě, které bylo s mým souhlasem svěřeno do péče mé matce z důvodu mé momentální neschopnosti dítě zcela zabezpečit a poskytnout mu kvalitní domov. Svěřeno do péče mé matce bylo ale hlavně z toho důvodu, že jsem se o malého nechtěla starat, jelikož již od doby, co se malý narodil, se mi do výchovy dítěte pletla celá rodina, já nemohla rozhodovat vůbec o ničem, i když jsem dítě ještě měla v péči, jelikož mi pořád říkali takhle to nesmíš dělat, moc jsi ho přikryla, teď mu zase bude moc zima, vždyť nastydne, bude nemocný, proč mu dáváš tak často jíst, vůbec to s ním neumíš a podobné řeči. Jen stačilo aby trochu fňuknul a už přiletěli, jestli jsem mu náhodou něco neudělala. Úplně zapomněli, že to dítě je moje. Co se týče svěření dítěte mé matce, soudně odebrané nebylo, o převzetí dítěte do péče jsme byly předem domluveny, musela jsem s tím souhlasit, protože mne k tomu vyloženě přinutila. Péči na mé dítě má dočasnou. S dítětem mám nepřetržitý kontakt, jelikož matka se mnou momentálně žije v jednom bytě, ale vyskytuje se i v domě jejího přítele. Nyní si však začala s mým dítětem dělat co chce, chtěla si dítě odvést ke svému příteli bez mého souhlasu, i když jsem výslovně žádala nechat si dítě na 4 dny doma. Dále mé dítě má matka půjčuje kdekomu, dokonce i lidem, které vůbec neznám. O dítě rozhodují teď má matka a má babička, dělají si s ním všichni, co chtějí. Nemohu s ním jít ani ven, bez toho, aniž by mi má matka stála tzv. „za zadkem“. Bez dítěte nechce odjet ani k příteli, samotné ho se mnou nenechá. Nevím už, co dělat, jelikož pokud ho má matka svěřené v péči, jaká jsou teď má práva? Na soudě mi bylo řečeno, že mi veškerá práva zůstala, ale matka s jejím přítelem tvrdí něco jiného, chtějí dítě do stálé péče a vyhrožují právníkem. Přijdu si teď úplně bezcenná, jako bych už ani nebyla matkou a byla úplně nesvéprávná. Děkuji za upřesnění. Mám teď opravdu chuť se dítěte úplně zříct a nechat jim ho, aby mi dali pokoj. Rodina mi zničila celý život…
Život sis podělala hlavně sama. Kde je otec dítěte? Proč ses nechránila, když nejsi schopná uživit jedno malé miminko a sebe? Postav se na vlastní nohy a požádej o svěření svého dítěte zpět do péče.

ekira5
Závislačka 3872 příspěvků 29.03.18 22:18

@Niccinka ak chceš byť matka musíš sa najprv tak správať. Tá posledná veta má úplne dostala :zed:

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 23:00

@Niccinka jestli nejsi troll, tak za to co jsi napsala buď ráda, že aspoň tvoje máma a babička se o dítě starají.

Svěřeno do péče mé matce bylo ale hlavně z toho důvodu, že jsem se o malého nechtěla starat,…
Mám teď opravdu chuť se dítěte úplně zříct a nechat jim ho, aby mi dali pokoj.

Těžko soudit co máš za problémy (věk, psychické problémy, drogy), ale ty nejsi máma. Máma, která má své dítě ráda by tohle nikdy nenapsala.

Danus1
Kecalka 451 příspěvků 29.03.18 23:03

@Niccinka Jestli to dobre chapu, tak jsi psala, ze tve miminko je v peci tve matky proto, ze jsi se o neho nechtela starat, jelikoz, se ti rodina pletla do vychovy ditete?
A ted se o nej chces starat? Chces ho do vlastni pece? Pokud ano tak bojuj, pozadej o navrat sveho ditete do sve pece. Ukaz jim, ze se dokazes postarat o sve dite a ze jses dobra matka!

Muzu se te zeptat kolik ti je let? A mas kam jit? Snad ti tady nekdo poradi na koho se obratit, kde pomahaji mladym svobodnym matkam. Ja bohuzel v Cechach neziji, tak v tomhle poradit nemohu na koho se obratit, kde zadat o podporu a jak zacit.
Drzim palce a hlavne to res, brzy, pokud chces dite vychovat ty tak neotalej a zacni s tim neco delat co nejdrive.
Drzim palce a hodne sil.

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 29.03.18 23:21

8o 8o 8o 8o 8o podle toho co pises, byt tvou mamou, taky bych ho s tebou nechtela nechat. Pokud bych se kazdej mel vzdat ditete jenom proto ze mu nekdo mluvi do vychovy, tak by zadna matka u sebe dite nemela… normalni aspon trosku psychicky normalni clovek to vezme jednim uchem tam druhym ven… Nedokazu si predstavit, ze bych se nechtela starat o dite, jen proto ze mi do nej nekdo mluvi… to bych radeji prerusila kontakt s temi kdo to dela… Achjo… myslim ze zivot sis znicila sama.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama