Ex partner a jeho kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 21:15
ex partner a jeho kamarád

Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 6540 příspěvků 29.03.18 21:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Píšeš zmatky. :mavam:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 29.03.18 21:18

A?

Enicka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 29.03.18 21:19

Nechápu :think:

Anonymní  29.03.18 21:21
@Klopotkova píše:
Píšeš zmatky. :mavam:

kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?

Klopotkova
Kelišová 6540 příspěvků 29.03.18 21:22
@Anonymní píše:
kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?
:nevim: :nevim: :mavam: :mavam: :zed: :zed: :mrgreen:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12605 příspěvků 29.03.18 21:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:27
@nostress píše:
To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

Tunrida
Hvězda diskuse 46371 příspěvků 29.03.18 21:28
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A ty se k němu chceš vracet?

Klopotkova
Kelišová 6540 příspěvků 29.03.18 21:29

@marxs možná by ses mohla nejdřív doučit pravopis

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12605 příspěvků 29.03.18 21:30
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:36
@nostress píše:
A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

nechci se k němu vracet.. to ne. Jen přemýšlím nad tím, proč to ten jeho kamarád tak řešil

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:37

@Klopotkova jestli se tady nechceš zapojit do diskuse tak jdi buzerovat jinam :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama