Ex partner a jeho kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 21:15
ex partner a jeho kamarád

Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 6149 příspěvků 29.03.18 21:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Píšeš zmatky. :mavam:

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 29.03.18 21:18

A?

Enicka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.03.18 21:19

Nechápu :think:

Anonymní  29.03.18 21:21
@Klopotkova píše:
Píšeš zmatky. :mavam:

kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?

Klopotkova
Kelišová 6149 příspěvků 29.03.18 21:22
@Anonymní píše:
kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?
:nevim: :nevim: :mavam: :mavam: :zed: :zed: :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 12185 příspěvků 29.03.18 21:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:27
@nostress píše:
To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

Tunrida
Hvězda diskuse 45385 příspěvků 29.03.18 21:28
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A ty se k němu chceš vracet?

Klopotkova
Kelišová 6149 příspěvků 29.03.18 21:29

@marxs možná by ses mohla nejdřív doučit pravopis

nostress
Extra třída :D 12185 příspěvků 29.03.18 21:30
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:36
@nostress píše:
A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

nechci se k němu vracet.. to ne. Jen přemýšlím nad tím, proč to ten jeho kamarád tak řešil

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:37

@Klopotkova jestli se tady nechceš zapojit do diskuse tak jdi buzerovat jinam :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama