Reklama

Ex partner a jeho kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 21:15
ex partner a jeho kamarád

Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 7172 příspěvků 29.03.18 21:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

Píšeš zmatky. :mavam:

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 29.03.18 21:18

A?

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 29.03.18 21:19

Nechápu :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 21:21
@Klopotkova píše:
Píšeš zmatky. :mavam:

kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?

Klopotkova
Kelišová 7172 příspěvků 29.03.18 21:22
@Anonymní píše:
kamarád mého ex, se mi snažil vysvětlovat jak mě, můj ex miloval.. je to srozumitelné?
:nevim: :nevim: :mavam: :mavam: :zed: :zed: :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 29.03.18 21:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by jste si mysleli. Kamarád mého ex partnera, se mi strašně snažil vysvětlovat jak hrozně mě můj ex miloval. Že mimochodem on sám ani nemá v lásce tu jeho současnou přítelkyni..a ptal se jestli by jsme se k sobě zase vrátili.. má odpověď zněla že NE. :roll: 8o

To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:27
@nostress píše:
To jako očekává, že se kvůli tomu, že on tu jeho novou moc nemusí, vrátíš zpátky k jeho kamarádovi? :nevim:

to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 29.03.18 21:28
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A ty se k němu chceš vracet?

Klopotkova
Kelišová 7172 příspěvků 29.03.18 21:29

@marxs možná by ses mohla nejdřív doučit pravopis

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 29.03.18 21:30
@marxs píše:
to já nevím právě co si myslet.. spíš mi přijde, jak se mě zeptal jestli by jsme se k sobě nevrátili, jestli se spíš přez něho neptá můj ex.

A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:36
@nostress píše:
A kdyby ano, chtěla by ses k němu vátit?

nechci se k němu vracet.. to ne. Jen přemýšlím nad tím, proč to ten jeho kamarád tak řešil

marxs
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 21:37

@Klopotkova jestli se tady nechceš zapojit do diskuse tak jdi buzerovat jinam :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama