Hádky. Váš názor prosím ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:31
Váš názor prosím ...

Ahoj holky, s manželem se občas pohádáme, asi jako všude jinde. Začne to tím, že mu začne neco vadit, 1-2 krát do měsíce. Třeba že hned něco neudělám, nebo ne podle jeho představ. Jsou to opravdu blbosti. Třeba hned nezaleji čaj. Začne být protivný, nesnesitelný, studený, nenáistný, úsečný, stupňuje to, nejde zastait. Teď jsem si toho chvíli nevšímala, pak jsem ale bouchla tak, že jsem mu sprostě nadávala a nešlo to zastait, až tak mě vystresoval. Nadáala jsem mu, jaká je ku.da a furt to opakovala, že mě stresuje kvůli blbostem. Doběhl mě, děsně naštvaný a třikrát mě silou uhodil, až se mi zatmělo a upadla jsem. Okamžitě jsme mu vyhazovala věci ze skříně, ať odejde. On říká, že si za to můžu sama, že nesnáší, když mu někdo sprostě nadává, zvláště jak ho nazvala já. Že si to nezasloužil, že byl jen protivný a chtěl, abych zalila čaj, (zrovna nemohl), prý si ho chtěl zrovna vypít. Kdyby mě tak nekomandoval, byl by klid. Nenadávala bych mu. On by mě prý nezbil, kdybych sprostě nenadávala, že prý si za to můžu sama. Asi ho to mrzí. Ok mohl mi taky třeba sprostě nadat, ale takto?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 28.03.18 23:36

No jasně, zasloužíš si dostat nakládačku protože si nezalila čaj. Co čekáš, že se dozvíš? Tohle není na diskuzi, ale policii..

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 28.03.18 23:38
@Annanasova píše:
No jasně, zasloužíš si dostat nakládačku protože si nezalila čaj. Co čekáš, že se dozvíš? Tohle není na diskuzi, ale policii..

Asi tak nějak…

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 28.03.18 23:38

Pryč s ním! Bez debat, uhodit ženskou a silou je fakt ubohé. Sice jsi mu neměla sprostě nadávat, ale mohl se ovládnout. :cert:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.03.18 23:38

Chlap co uhodí ženu je ubožák. Ženská, co dokáže takto mluvit má úroveň štamgasta pátý cenový…

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 28.03.18 23:38

Pokud od něj nemíníš jít, tak si dobře vybav domácí lékárničku a pořiď si hodně make-upu. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:39

@Annanasova to jsem mu taky říkala… ale prý jsem neměla být tak sprostá… nadávala jsem mu strašně.

Náměsíčná
Závislačka 4000 příspěvků 28.03.18 23:41

Pryč od něj. Projde mu to jednou a příště ti omlátí obličej o futra. A možná už bude stačit, že jídlo je moc horký nebo studený. Nebudeš muset už ani mluvit bude stačit, že se zaksichtíš.

Zajela bych si k dr jestli nemám otřes mozku. Pěkně to sepsat pokud to chceš ukončit bude se to hodit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:43

Já nejsem normálně sprostá, ale to se opravdu nedalo jak mě stresoval.. on si to neuvědomuje, prý byl jen protivný… je takto skrz blbosti protivný 2 krát do měsíce, už mu nadávat nikdy nebudu, budu odcházet, ale jestli se to někdy bude opakovat, že mu nenadám a stane se něco podobného, vyhodím ho…

Náměsíčná
Závislačka 4000 příspěvků 28.03.18 23:44
@Anonymní píše:
@Annanasova to jsem mu taky říkala… ale prý jsem neměla být tak sprostá… nadávala jsem mu strašně.

Nediskutuj s ním o tom. Kde máš hranici? Za jakých podmínek tě může uhodit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:45

Máme děti, včera nemohl ještě usnout, prý ho stresuji já, prý to nezvládám a hned sprostě nadávám. Já jsme byla rozhodlá ho vyhodit, ale je mě líto vše zahodit. Kdyby mě nestresoval, kdybych mu nenadala… kdyby kdyby… opravdu myslíte, že to zas udělá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:47

Říkal že ani otcovi bych takto nenadala, jen proto, že by byl protivný, prý jak se k němu chovám, a že otec by mě dal taky pár facek. Otcovi bych nikdy nenadala. Ten mě tak nestresoval.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 28.03.18 23:50
@Anonymní píše:
Já nejsem normálně sprostá, ale to se opravdu nedalo jak mě stresoval.. on si to neuvědomuje, prý byl jen protivný… je takto skrz blbosti protivný 2 krát do měsíce, už mu nadávat nikdy nebudu, budu odcházet, ale jestli se to někdy bude opakovat, že mu nenadám a stane se něco podobného, vyhodím ho…

Vyhodit bys ho měla okamžitě. :pocitac: Pokud to nemáš v plánu, tak rovnou tuto diskuzi uzavři, jelikož myslím, že jiného pochopení pro ubohé chování toho prasete tady asi nezískáš!!! Někdo kdo má sílu toto udělat jednou, bude mít i podruhé.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.03.18 23:52
@Anonymní píše:
Máme děti, včera nemohl ještě usnout, prý ho stresuji já, prý to nezvládám a hned sprostě nadávám. Já jsme byla rozhodlá ho vyhodit, ale je mě líto vše zahodit. Kdyby mě nestresoval, kdybych mu nenadala… kdyby kdyby… opravdu myslíte, že to zas udělá?

Kdo uhodí jednou, uhodí i podruhé… To mi věř, znám to… Druhá sice přišla až po půl roce, ale pak už se intervaly zkracovaly. A zdaleka to nebylo kvůli tomu, že bych mu nadala. Jen jsem si třeba při studiu dovolila jít s druhým oborem na přednášku, protože mě probíraná problematika zajímala a hodila se mi k mému zaměření. To na to mi narazit čelist stačilo…

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 28.03.18 23:53

Oba stojíte za starou backoru.
Rozhodně nejsem zastáncem násilí, to opravdu ne! Ale ty jsi mu opakovala, že je ku. da??
 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >