Reklama

Manžel mojí sestry

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 09:19
Manžel mojí sestry

Ahoj, viděla jsem tu jednu podobnou diskuzi týkající se sourozenců a partnerů, proto jsem se chtěla poradit. Sestra (o pár let starší) se nedávno vdala, za super kluka se kterým byla asi 5 let. Vždycky jsem měla s jejím manželem (tehdy přítelem) super vztah, trochu jsme spolu z legrace laškovali, trávili jsme všichni společně spoustu času, protože oni z VŠ často jezdili za mými rodiči a přespávali tam. Její manžel se mi vždycky fyzicky líbil, kolikrát jsem si na začátku jejich vztahu říkala, že kdyby se rozešli…ale byly to vždycky spíše takové jenom dívčí touhy, samozřejmě bych si s ním nikdy nic nezačla. Ale…poslední dobou se zase více vídáme, a přijde mi že je až podezřele moc „přátelský“…občas mě pohladí po zádech, po vlasech, plácne po zadku…všechno jakoby ze srandy a klidně i před sestrou, který je ráda, že spolu tak super vycházíme. Ale narozdíl od toho, jak jsme to měli na začátku, mi teď přijde že v tom je nějaký sexuální náboj, i když on nic takového nikdy nenaznačil…

Teď nevím, jestli to tak vnímám sama, a nechci dělat zbytečně tlaky - třeba je to jenom v mé hlavě. Zkusila jsem s ním o tom mluvit, že bysme možná neměli takhle laškovat už, ale on to vždycky odbude tím že je to jedno sranda jako celá ta leta. Ono to ani není o tom, že by mi to bylo nějak nepříjemné, spíše naopak - a proto bych to radši utnula hned. Ale přijde mi blbý dělat kvůli tomu nějaký haloo už na mě nikdy nešahej…když jsem možná jediná, komu to přijde divný (po těch letech, kdy se to dělo normálně). Můžete prosím poradit, třeba z vlastní zkušenosti? Prosím o anonymní…opravdu bych nerada, aby sem někdo z okolí zabrousil…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 28.03.18 09:23

Myslím že v tom vidíš víc než je. Pro něho jsi jen mladší “sestřička”. Ale tvé city k němu jsou víc než na pováženou. Měla by sis najít vlastního chlapa!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 28.03.18 09:26

Tak švagr si rád sáhne, no 8) Líbí se vám to oběma, ač si to otevřeně nepřiznáte :nevim: Je to hra s ohněm, rizika, že se to vymkne nejsou zrovna malá :think:
ty nikoho nemáš, co?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2533 příspěvků 28.03.18 09:28

Souhlas s @berusa.m, najdi si chlapa a ty roupy te prejdou. ;)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 28.03.18 09:29

Mně teda nepřipadá normální aby tě hladil po zádech či plácal po zadku 8o Být tebou tak se tomu vyhýbám, když jsi mu to už asi řekla a nemělo to efekt :nevim:

zmimi
Stálice 74 příspěvků 28.03.18 09:29

CO JE V DOMĚ, NENÍ PRO MĚ a toho se držte. Taky občas švagra plácnu.

JaninkaLO
Stálice 86 příspěvků 28.03.18 09:35

Myslím si, že v tom také vidíte až moc a od to bere jak tu srandu jak vám říká. Držela bych se toho hesla co píše @zmimi

Černá vdova
Echt Kelišová 8890 příspěvků 28.03.18 09:35
@sladke-mameni píše:
Mně teda nepřipadá normální aby tě hladil po zádech či plácal po zadku 8o Být tebou tak se tomu vyhýbám, když jsi mu to už asi řekla a nemělo to efekt :nevim:

Přesně. Na mladší sestry se nesahá. :nevim: Šla bych mu z cesty. Je zadaný a tohle jeho chování je více než nevhodné.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 28.03.18 09:36

To je těžký, je to tvoje chyba. On s tím těžko přestane když ví, že se ti to líbí. Sama si musíš utřídit myšlenky a pochopit, že tohle chování není v pohodě. Jakmile to z tebe vycítí, sám přestane. Protože proč by to dělal, když to nebude mít žádnou odezvu. Najdi si vlastního chlapa a přestaň ségře lézt do zelí, i když je to jen podvědomě :poblion: Nebo je snad pro tebe nějaký laškování se ženáčem důležitější, než vztah se sestrou? Kdybys jim to manželství rozbila, přijdeš o ségru a s největší pravděpodobností i o něj. Takže zklidni hormon, pro dobro všech.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 28.03.18 09:41
@sladke-mameni píše:
Mně teda nepřipadá normální aby tě hladil po zádech či plácal po zadku 8o Být tebou tak se tomu vyhýbám, když jsi mu to už asi řekla a nemělo to efekt :nevim:

Presne tak…mne by teda vadilo, kdyby manzel placal po zadku mou sestru a myslim, ze i ji… a stejne tak mne i ji by vadilo, kdyby to delal jeji pritel :nevim: vseho s mirou…a to mame mezi sebou super vztahy - navstevujeme se, podnikame plno akci…ale nedelame to ani mezi nej prateli ;)

Zakladatelko: ty si najdi chlapa a nepokukuj po sestrinym…predstav si bejt v jeji kuzi, prijemny by ti to asi nebylo ;) a jeho dotykum a poplacavanim bych se snazila vyhybat ;)

káťa
Extra třída :D 12784 příspěvků 28.03.18 09:42

Podle mě to chlap bere prostě jako dobré rodinné vztahy a srandu - však ti to i řekl. Prostě on to bere pořád stejně od začátku. V jeho chování se nic nezměnilo.
Změnilo se uvažování tvoje, začínáš se do něj zakoukávat a proto ti gesta a chování, které pro něj s největší pravděpodobností nic neznamenají, začínají připadat jiná a vnímáš je jinak.
Já bych si to honem rychle v hlavě zakázala, ať se zbytečně netrápíš a jak ti radí holky - našla bych si na lásku vlastního chlapa. Pak tě tohle přejde ;)

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 28.03.18 09:43

Ja bych to brala jako srandu. Ale ja jsem v tomhle jina, ja taky rada laskuju a mam narazky. Ale tim to u me konci. Miluju manzela a pres to nejede vlak. A tak si myslim, ze to ma i tvuj svagr.

Z tebe jde ale citit, ze uz o tom premyslis trochu jinak. Tak se mu zacni lehce vyhejbat nebo to spatne dopadne.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2533 příspěvků 28.03.18 09:45

Ja ti nevim, chlap me sestry je pro me spis jako další bracha, absolutne by me nenapadlo videt v nem neco vic. Prislo by mi to jako incest. TOTALNE DIVNY. :mrgreen:

Si myslim, ze s tebou mozna takhle „nenapadne“ laskuje, protoze vidi, ze se ti to libi a jak na nej koukas…
Dela mu to dobre. 8)

Kolik ti je?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 28.03.18 10:07

Joj, to si nedokazu predstavit, ze by me svagr placnul po zadku nebo pohladil po vlasech. Nejsem moc kontaktni typ, navic od manzela moji sestry, no to fakt ne. Mame neutralni vztahy, pokecame, ale tim to hasne. Nehledej v tom vic, nez v tom je, pokud si myslis, ze je to za hranou, tak to utni. Me to za hranou prijde. Ale zas jestli to delal porad :nevim:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 28.03.18 10:20
@káťa píše:
Podle mě to chlap bere prostě jako dobré rodinné vztahy a srandu - však ti to i řekl. Prostě on to bere pořád stejně od začátku. V jeho chování se nic nezměnilo.
Změnilo se uvažování tvoje, začínáš se do něj zakoukávat a proto ti gesta a chování, které pro něj s největší pravděpodobností nic neznamenají, začínají připadat jiná a vnímáš je jinak.
Já bych si to honem rychle v hlavě zakázala, ať se zbytečně netrápíš a jak ti radí holky - našla bych si na lásku vlastního chlapa. Pak tě tohle přejde ;)

To si přesně myslím taky :palec:
Někteří chlapi jsou prostě takoví šmataví. Nic to pro ně neznamená nebo teda znamená, projev přátelství, jen trochu bližší. Něco jako lidi, kteří stojí moc blízko, když s tebou mluví. Znám jich taky několik. :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >