Samovolný potrat v 8 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:33
Samovolny potrat v 8tt

Dobry den, chci se zeptat jak probíhá samovolny potrat. Jsem v 8 tt. A v pondělí me čeká revize. Zacla jsem dost spinit mezi tim spinenim i krvácet bez nějaké velké bolesti v podbřišku. Cítím se docela dobře. Jak to vypadá a na co s3 mam připravit? Nějaké zkušenosti? :think:

Přečtěte si článek: Otěhotnění po potratu: Za jak dlouho se zadaří?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iwa83
Echt Kelišová 7599 příspěvků 12.04.19 12:36

Jestli se Ti rozjede samovolný potrat, tak je to jak když otočíš kohoutkem. Prostě to teče a teče. Já to tak měla, bez bolestí, bez teploty. Ale jela jsem do nemocnice a za 2 hodiny jsem šla na sál… Taky jsme měla již termín na revizi. Příroda byla rychlejší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:37

@iwa83 děkuji, co probíhalo v nemocnici? Lezela jsi tam dlouho?

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20893 příspěvků 12.04.19 12:44

Já ho měla před rokem, jen jsem jela na pohotovost a dali mi potratové pilulky aby to šlo rychleji a byla jsem doma. Osobně bych ani do nemocnice na revizi nechtěla pokud by nenastala komplikace. Je to jako silná ms..

Příspěvek upraven 12.04.19 v 12:44

elena.78
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 12.04.19 12:44

Přesně jak píše @iwa83 já měla SP v 6tt. Bylo to po IVF-KET. Týden po transferu jsem jednou za pár dní malinko zašpinila, byla to růžová krev, vypadalo to na nidaci. Potom v tom 6tt jsem již začala slabě krvácet, vždy po utření jsem měla na toaleťáku trošku krve. V den „D“ jsem šla pro jistotu na kontrolu, na utz byl gestační váček odpovídající tt, prý jsem krvácela na vnější straně dělohy někde ve spodní části.. Hodinu po kontrole se mi krvácení rozjelo takovou rychlostí, že mi nestačily vložky, mohla jsem zůstat na záchodě a čekat až to přejde. Asi po třech hodinách bylo po všem. Žádné teploty ani křeče jsem neměla. Na revizi jsem nemusela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:48

@elena.78 děkuji. Vyteklo z tebe neco vetsiho nebo neco neobvyklé? Kdyz to bude silnejsi zajedu si na pohotovost.

Fiškuska
Stálice 55 příspěvků 12.04.19 13:08

Já měla ZT asi v 6 tt, jen gestační váček bez embrya. Gynekoložka říkala že to bude jako silnější MS, první asi 4 dny to bylo normální krvácení, ale asi ten pátý den jsem měla bolesti že jsem si vzala dva ibalginy za sebou a krvácení bylo hodně silné. Docela mě to vylekalo, navíc se mi to stalo venku, tak jsem si zavolala sanitku, v nemocnici mi řekli že bude lepší revize, tak jsem se nebránila.

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 12.04.19 13:09

Já měla samovolný 2× loni, bez revize. Prostě jako bolestivejsi a silnější ms, sem tam takové pucky, srazeniny (omlouvám se nevím jak přesně to popsat), ale že by ze mě vypadl plod (jakože viditelně) to ne. Do týdne bylo po všem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 13:10

@Fiškuska děkuji. Kdyz to budou silné bolesti pojedu hned. Mam zamkle teh. Také. Pouze váček a nic víc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 13:11

@Kriss Tina a jak dlouho jsi byla těhotná?

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 12.04.19 13:12
@Anonymní píše:
@Kriss Tina a jak dlouho jsi byla těhotná?

Vždycky sem začla krvácet v nějakém 7tt (mám nepravidelný cyklus tak na den přesně nemůžu říct)

histep
Závislačka 4721 příspěvků 12.04.19 13:16

Při prvním SP jsem jeden den zašpinila a nic, druhý den se rozjela silnější MS, žádné velké bolesti a ani moc víc jsem nekrvácela, za 2 hodiny vypadl gestační váček a krvácení se zmírnilo na normální MS.
Při druhém SP jsem krvácela slabě 4 dny, pak po větší fyzické námaze odešel váček a začala zase jen silnější MS.
Takže jak čteš, může to mít různé průběhy.
Oba potraty na přelomu 7-8tt.

debra.morgan
Echt Kelišová 8188 příspěvků 12.04.19 13:19

Ja to mela jen jako klasickou ms, nic extra, bez bolesti, trvala asi 4 dny, vypadl ze me gest. vacek. bylo to asi tech 7-8tt

iwa83
Echt Kelišová 7599 příspěvků 12.04.19 13:21

Já teda jela do nemocnice, pač doma mi v tú dobu pobíhala 1,5 roční dcera a neměla bych klid. V nemocnici si mě nechali přes noc a to jen koli tomu, že zákrok byl po 15tej hodině, tak pro jistotu… A jinak na den přesně rok po revizi jsem porodila zdravou holčičku.
Nemít doma dítko, tak bych to možná zkusila ustát doma, ale u n ás s tou cácorou jsem to ani nezkoušela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 13:22

@histep dekuji, a jak to vypadalo můžu se zeptat? Nemam žádné bolesti. Pouze slabé špinění s občasnou krvy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama