Samsung galaxy s10

314
22.5.21 13:15

Samsung galaxy s10

Ahoj, máte někdo tento telefon? Přemýšlim o jeho koupi, mam samsung galaxy s8,je mezi nimi rozdíl nebo jen pár drobných detailů? Nebo raději investovat do jiného samsunga?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15080
22.5.21 13:25

Asi to nechceš slyšet, ale investovala bych do jiné značky. Nedávno jsem vybírala nový mobil. Měla jsem možnost dva druhy Samsungu a Realme 7. Vše v jedné cenové hladině a Realme v porovnání na Samsungy jednou takové parametry pamětí a procesorů a mnohem lepší recenze. V rodině nakupujeme značku Xiaomi a jsme maximálně spokojeni. Tu mi bohužel v práci nekoupili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15888
22.5.21 13:28

@nozu Na podzim jsme kupovali Realme 7 pro a maximalni spokojenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
22.5.21 13:35

@cecetka Jojo, přesně tento mám a jsem také moc spokojená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
22.5.21 14:16

Mam S10 a jsem velmi spokojena. Predtim jsem mela S7 a ten mi vyhovoval taky, ty nove vychytavky mezi tim ja nejak ani nevyuziju (hlavne co se tyce fotaku), takze kdybych si ted mela kupovat novy a S8 byl vyrazne levnejsi, tak by mi klidne stacil. Osobne bych uz jiny telefon nez Samsung nechtela, pripada mi ta znacka intuitivni, co se navigace tyce - treba v porovnani s Iphonem, ktery bych nechtela, ani kdyby oni platili me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
22.5.21 14:38

Přesně, já jsem taky samsungová, měla jsem i huawei, ale samsung, je samsung.Tak asi do něj půjdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat