Samsung s3 neo

20.8.15 19:11

Samsung s 3 neo

Prosím máte někdo tento typ telefonu? Potřebuji poradit jak nastavit vlastní melodii k SMS zprávám. Na budík i hovory je mi to jasné. Jen na toto nemohu prijit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9905
20.8.15 19:21

@Andrejka79 Mám taky Samsung S3 a bohužel jsem na nastavení vlastni melodie u sms zprav taky nepřišla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
20.8.15 19:33

@Andrejka79 vlastni melodie na sms nastavit nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
1239
20.8.15 20:45

Taky už ten zvuk nenávidím :zed: a rovnou bych se vetrela s dotazem, jestli vam foťák dobře ostří? Když ťupnu prstem tam, kam chci zaostřit, tak to stejně nic neudělá a fotky jsou otřesný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
20.8.15 20:54

Melodie jde zmenit v nastaveni zprav ale ne vlastni ton jako treba pisnicku na vyzvaneni. A co se tyka fotaku…ten je celkem dobry, zalezi zda dobre ostrite a taky zalei na svetle. Musite na konkretni bod a ne tam jen tak tukat…

• Nahlásit
  • Citovat
1239
20.8.15 21:57

@Bebuu me to ostření proste fakt nefunguje. i muž to zkoušel a fakt to neostri ať je světlo jaky chce. Tak právě nevím, jestli to tak mají všechny telefony nebo je to důvod k reklamaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
20.8.15 22:10

@mersii To nevim teda. Ja mela skoro. vsechny samsungy a ostrily normalne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
234
20.8.15 22:50

Melodie na sms se nastavi normalne v nastaveni - zvuk.. a tam vyberete upupozorneni nebo notifikace.. nevim jak je to tam presne uvedeme noa vyberete pisnicku ci melodii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 09:04

@misa.toki tak právě tímto stylem mi jdou nastavit pouze zvuky od samsungu, ne moje vyzvánění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
22.8.15 10:06

@Andrejka79 nastavit vlastni melodie na sms nejde…uz jsem to zde psala 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie