Šátek Didymos

2.8.13 12:40

satek didymos

Maminy mate nekdo takovy satek? Nasla jsem na bazarku za dobrou cenu ale asi bude nam kratky mam vel.36 vyska 168 satek ma 2.7m. A nebo jeste jeden Vatanai 4.5m. Prosim poradte ktery?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

AnonymLucka
2.8.13 13:00

Jde o to, co s ním chceš uvázat. Se šátkem 2,7 m toho moc nebude. Abys uvázala zřejmě snad všechny úvazy, potřebuješ aspoň 4,2 m. Didymos má všemožné materiály šátků, různé způsoby jejich tkaní. Všechno to hraje roli ve výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
2.8.13 13:05

No ja tomu prave jeste moc nerozumim ani neznam ty uvazy chtela by neco na noseni miminka od narozeni a obcasne poponaseni starsiho 1.5r hlavne nechci elasticky satek. Klidne hodte nejaky typ na jinou znacku aby vedela z ceho mam vybirat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.8.13 13:11

Tak to bude lepší Manduca.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 13:14

@avm3 O te jsem taky uvazovala a nevim co je lepsi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60336
2.8.13 13:14

Didy jsou kvalitní, 2,7 m by na úvazy na břicho nestačil nikomu. Neuvážeš s ním ani batoh na záda. To je tak šátek na úvaz na bok nebo na RRRR na záda.
Vatanaie jsou tenké, vydrží jen na malinké miminko.
Na tvou velikost bych brala délku 5 (obvykle 4,1-4,2m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.8.13 13:15

Mám Vatanai 4m. Mám 170cm a 70kg a tak tak ho uvážu. Ale zkoušela jsem do něj vázat starší - 21 měsíců a bylo to na nic. I s miminkem je celkem rychle prověšený. Myslím, že šátek takového „rozsahu“ nenajdeš (ale nejsem až tak zaběhlá). Ale do tužšího se ti bude blbě vázat novorozeně a do měkčího ten starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.8.13 13:16
@irenakovarova píše:
@avm3 O te jsem taky uvazovala a nevim co je lepsi :think:

No na novorozeně je lepší šátek, ale i Manduca je na to udělaná, mě se v tom ale malá nosí blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60336
2.8.13 13:17
@avm3 píše:
Tak to bude lepší Manduca.

Od narození bych s ní nepočítala.

Záleží, kolik chceš investovat. Prvně bych se podívala na Nati, ty jsou opravdu iniverzální, měkké. JInak jsou fajn Sterchenwiege, dobrý poměr cena/výkon. Pak Girasoly, Zara… Levné jsou třeba šeské Šanami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 13:17

@Lama Lama Tak max 2000 do pouzite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60336
2.8.13 13:19
@avm3 píše:
Mám Vatanai 4m. Mám 170cm a 70kg a tak tak ho uvážu. Ale zkoušela jsem do něj vázat starší - 21 měsíců a bylo to na nic. I s miminkem je celkem rychle prověšený. Myslím, že šátek takového „rozsahu“ nenajdeš (ale nejsem až tak zaběhlá). Ale do tužšího se ti bude blbě vázat novorozeně a do měkčího ten starší.

souhlas. úplně univezální šátek, do kterého bych výborně uvázala jak novorozeně tak batole jsem nenašla a to mi prošlo rukama šátků spoustu. Nejvíc se tomuto ideálu asi blíží nocotton Nati, je tluusý, nosný, na batole ideální. Dalo se do něj vcelku slušně umotat i novorozeně, protože je hodně měkoučký. Ale pravda, na novoše je tenký šátek prostě lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 13:23

Chtela jsem ten satek spis na druhe prtoze prvni byl tak urvany ze jsem nebyla schopna doma neco delat ale vidim ze nosi i starsi ditka v satku tak obcas by mozna vyuzila i na maleho. Uvidim, jeste popatram na internetu je jich hrozne moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60336
2.8.13 13:24
@irenakovarova píše:
@Lama Lama Tak max 2000 do pouzite

tak třeba tady:
šátek Leo červený, 4,6m

Prodam satek Leo cervene barvy, delka 4,6 metru. Je temer nenosesny, je na me moc dlouhy, pouze dvakrat vyprany. PC 2050,–, prodam za 1600,– + postovne. Poslu i danovy doklad, zaruka do 03/2015.

1.600,00 Kč
jita. janeckova (zavináč) gmail.com
Praha

31.07.2013

zobrazit
Nino džínové

Prodám Didymos Nino džínově modré, vel. 5. Po třech dětech, ale střídáno s kočárkem a ergem. Šátek příjemný na malé mimčo, unese ale i cvalíka dvouleťáka. Velmi snadno se váže. Prán ekologicky. Sem tam drobně povytažená nitka, viz foto. Na fci to nemá vliv, vidět je to jen z blízka. V ceně zohledněno ;-) Poštovné dle tarifu nebo osobní odběr v Brně.

1.000,00 Kč
h. pavlouskova (zavináč) seznam.cz
Brno
Janule

30.07.2013

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 13:26

S 2,7m uvážeš tak maximálně kolíbky nebo úvazy na bok jednoduché. Univerzální velikost je cca těch 4,5-4,6m, huběňourkám stačí 4,2m, prostorově výraznější potřebují už přes 5m. Taky záeží na velikosti nošence, maličký mimino třeba do těch cca 4m uvážu do kříže s kapsou, roční už potřebuji těch 4,5m.
Nevím, jaký vzor je ten didy, ale mezi didymosem pruhy a vatanai jsou propastné rozdíly, na maličké mimino vatanai dobrá volba, ale batole užbude zřejmě moc těžké a šátek nebude moc pohodlný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 13:26

Koukám, že jsem zas trapně pomalá :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu