šátky, tatínci ...

16
3.11.04 10:19

šátky, tatínci ...

Ahoj holky,
já jsem odhodlaná pořídit si šátek. Máme pár známých, kteří šátek používají a naopak mám zkušenost, že tatínci nosí šátky raději než maminy.
Bavily jsme se o tom včera i s por.asist a ta říkala, že máme brát ohled nejen na mimi, ale i na sebe. Vak není špatný, ale jednostranně zatěžuje naši páteř a poloha se nedá změnit. Kdežto šátek má více variant úvazů, takže je můžeme střídat. Hodně mamin odradí „složitost“ úvazů, ale všichni kdo používají říkají, že jde o cvik. Kamarádka nejdřív nosila jen doma, zkoušela různé úvazy, aby přišla na to, které jí i mrňouskovi nejvíce vyhovují a když už si věřila, tak teprve vyrazila ven a všechno zvládla ona i mrňousek.
U nás je to i o tom, že aktivně milujeme hory a pokud bude všechno v pořádku, tak při první příležitosti vyrážíme a s kočárem si to opravdu nedokážu představit :wink:

Mějte se krásně, těhulka Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
3.11.04 10:27

Re:

Ahojky,
my satek mame a tatinek ho nosil rad, moc mu slusel :-) Ocenili jsme ho prave pri turach a vyletech. Mame tech klasickych 4,6m, abychom mohli uvazat vsechny uvazy oba, protoze pritel je o 30cm vyssi nez ja. Mne samotne by stacil i o metr kratsi :-)
Hezke cestovani
Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
3.11.04 12:03

Ahoj,
tatínek nosil Adélku moooooooooc rád. Byl vždycky středem pozornosti a obdivu žen a dívek a to mu dělalo moc dobře. Mám od sportu poničená záda, musím mít úvazy na obě ramena už na miminečko. Letos pořídím k velkému origoš šátku ještě kratší. Šitý doma mám, ale není to ono a na jemňoučké mimčo bych ho nepoužila. Osvědčil se mi u trochu většího dítka.
Ať žijou tatínci se šátkama. Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
3.11.04 21:33

NAs tatka nosi malou v satku taky moc rad a pysni se tim pokladem, co ma na brise (nebo na zadech :D)
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama