Sauna a prostěradlo

20531
10.1.21 14:24

Sauna a prostěradlo

Zdravím.
Zrovna dnes jsem si posteskla nad tím, jak mi chybí sauna. Jsem zvyklá chodit do ženské veřejné.
Chodila jsem tři sezony. Většinou sama, občas s kamarádkou. Brala jsem si tam s sebou vždy ručník pod sebe, ručník na osušení po sprchování, sprchový gel, šampon. Kamarádka taky nic navíc neměla.
Od začátku pobytu do konce jsem tam vždy chodila nahá. Některé ženy též, jiné byly zahaleny třeba do prostěradla.
Je vhodné si tam brát prostěradlo? Pokud ano, tak bavlněné bílé nebo třeba i barevné? A když jdu třeba na WC, tak v něm jít zahalena?
Co vám přijde v sauně vhodné a co už ne? A další nějaké tipy do sauny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
10.1.21 14:42
@Klopotkova píše:
Zdravím.
Zrovna dnes jsem si posteskla nad tím, jak mi chybí sauna. Jsem zvyklá chodit do ženské veřejné.
Chodila jsem tři sezony. Většinou sama, občas s kamarádkou. Brala jsem si tam s sebou vždy ručník pod sebe, ručník na osušení po sprchování, sprchový gel, šampon. Kamarádka taky nic navíc neměla.
Od začátku pobytu do konce jsem tam vždy chodila nahá. Některé ženy též, jiné byly zahaleny třeba do prostěradla.
Je vhodné si tam brát prostěradlo? Pokud ano, tak bavlněné bílé nebo třeba i barevné? A když jdu třeba na WC, tak v něm jít zahalena?
Co vám přijde v sauně vhodné a co už ne? A další nějaké tipy do sauny?

Mimo saunu jsem chodila omotana prosteradlem, to steine pri chozeni na wc.
Nejsem az tak stydliva, jsem v saune cela naha i kdyz tam jsou muzi, ale nevidim duvod, proc bych se mela naha promenadovat mimo saunu, tzn., napriklad kdyz jdu do sprchy nebo na wc 😊

Prosteradlo jsem mela vzdy bile a jeste gumove pantofle. Nemam rada chodit bosky ve sprchach, kde se sprchuji cizi lide a chytit nejakou plisen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12261
10.1.21 14:42

Já tam beru vakuovou pumpu aby se mi ženy nesmály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20531
10.1.21 14:45
@janikema90 píše:
Mimo saunu jsem chodila omotana prosteradlem, to steine pri chozeni na wc.
Nejsem az tak stydliva, jsem v saune cela naha i kdyz tam jsou muzi, ale nevidim duvod, proc bych se mela naha promenadovat mimo saunu, tzn., napriklad kdyz jdu do sprchy nebo na wc 😊Prosteradlo jsem mela vzdy bile a jeste gumove pantofle. Nemam rada chodit bosky ve sprchach, kde se sprchuji cizi lide a chytit nejakou plisen.

Proti plísni je dobré mít nalakované nehty na nohou. Klidně jen bezbarvým lakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
10.1.21 15:15
@Klopotkova píše:
Proti plísni je dobré mít nalakované nehty na nohou. Klidně jen bezbarvým lakem.

Aha… 🤔 a jakou to ma spojitost s lakovanim nehtu?
Ja s tim zadnou pozitivni zkusenost nemam. Pravidelne chodim na pedikuru, nechavam si lakovat nehty, nebo si je lakuji i sama doma a uz dvakrat jsem plisen chytla. Jednou v saune a jednou ve verejnem bazene.
V obou pripadech jsem boty nemela.
Od doby co pantofle nosim, tak mam klid.
A celkove, nejen kvuli plisnim, mi neni moc prijemny chodit ve sprchach nebo zachodech bosky 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20531
10.1.21 18:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4677
10.1.21 18:53
@Klopotkova píše:
Zdravím.
Co vám přijde v sauně vhodné a co už ne? A další nějaké tipy do sauny?

No ty už na tom musíš být fakt hrozně, když tu zakládáš diskusi o tom, jak chodíš do sauny. :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat