Svědek u přepadení

Anonymní
9.1.21 19:26

Svědek u přepadení

Dobrý den, stal jsem se svědkem loupežného přepadení. Byl jsem již vypovídat na policii. Přišlo mi předolaní k soudu k hlavnímu líčení. Po mé prosbě, aby jsem vypovidal v nepřítomností obžalovaného mi soud vyhověl. Chci se nyní zeptat, jak to tedy bude probíhat a zda s tím někdo z vás má zkušenosti. Bude každý vyslýchán v jiné místnosti? A je každý předvolán na jinou hodinu? Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61610
9.1.21 19:54

Budeš vyslechnuta bokem, případně doplnis přes telefon odpovědi na otázky. Někdy se chodí i s kuklou :mrgreen: je to divný, ale je to tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2754
9.1.21 19:57

To by mel vedet tvuj pravnik. Pripadne tam zavolej, maji tam recepce, radi ti zodpoví otazky. Ja sla na jinou hodinu i jiny den. Bylo nas vice jako svědku a nepotkala jsem nikoho. Ja to ale sve obhájkyni rekla, takze na tom trvala i u soudu. Tak drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:58

A je nějaká možnost, že budeme stát na stejné chodbě nebo nás rozdělí uplne? Obžalovaný ví kdo jsou svědci, ale bude mi nepříjemné byt v jeho blízkosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:05

Právníka nemám, ale doufám, že když mi soud napsal, že výslech se bude konat bez přítomnosti obžalovaného, že je třeba objednaný na jinou hodinu nebo jiný den. Nerad bych ho nebo někoho z nich potkal osobně. Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
LD1
204
9.1.21 20:06

Asi to dělá každý soud/soudce jinak. Ja zažila, ze se jednalo, obzalovany byl přítomen, a když se me vyslychat svedek, řekl soudce něco ve smyslu „nyní bude vyslechnuta svědkyne xy, preje si být vyslychana v nepřítomnosti obžalovaného, prosím opusťte soudní sin“. Obzalovany odešel, přišla svedkyne, po vyslechu odesla, přišel obzalovany, byla mu přečtena ta svědecká výpověď, když k ni obžalovaný nemel žádné dotazy, tak sla zapisovatelka na chodbu svědkyni vrátit OP a řekla ji, ze muze odejít. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7811
9.1.21 20:07

Jeho advokat to uz nejspis vi.

Me zavedli do kancelare nejake urednice a pak ji zavolali telefonem a ona me privedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12863
9.1.21 20:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, stal jsem se svědkem loupežného přepadení. Byl jsem již vypovídat na policii. Přišlo mi předolaní k soudu k hlavnímu líčení. Po mé prosbě, aby jsem vypovidal v nepřítomností obžalovaného mi soud vyhověl. Chci se nyní zeptat, jak to tedy bude probíhat a zda s tím někdo z vás má zkušenosti. Bude každý vyslýchán v jiné místnosti? A je každý předvolán na jinou hodinu? Předem děkuji.

To, ze budes vyslechnut v jeho nepritomnosti neznamena, ze obzalovany o tobe nevi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:15

Ahoj též jsem mel taky problém a byl jsem. Vyslechnut v jiné místnosti jen s mikrofonem takže te nikdo neuvidí jen uslyší

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:21

Vím, že o tom, že budu svědčit obžalovaný ví, ale nechci aby jsme se potkali a stáli spolu třeba na jedné chodbě. Tak budu asi jen doufat, že ho tam nepotkám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 11:50

No uffff, já si vzpomnela, jak jsem byla vypovídat já, videla jsem jednou, jak někdo vylupuje auto. No oni ho chytli, nikdo mi neřekl, ze mám možnost vypovídat stranou a tak dále, a na policii jsem se cítila, jako bych snad já byla ten kriminálník. Ne přímo u těch, co ho chytli, ti byli velmi milí, ale pak jsem musela ještě jinam, a tam byla tak neskutečně arogantní ženská, ze který jsem měla takovej strach, až jsem pak onemocněla. Sdelila mi, že me můžou taky klidne zavřít 8o. Bylo mi čerstvě 18 tehdy, takže úplný tele, absolutně jsem nevěděla, jak se chovat a na co mám právo. U soudu jsem s nim samozřejmě byla v jedné místnosti, kam jsem prisla sama.

V pozvance k soudu vyhrožování pokutou, a pak ten stres, ze má ten typek moje údaje ve spisu 8o :roll:

Příště bych snad raději dělala, že nevidím, jsem poučená. :nevim: prosím anonym nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
156
15.1.21 14:00

Taky jsem byla u výslechu jako svědek, slibovali, že u výslechu ani u soudu se s obžalovaným nesetkám. A pěkný kulový, u soudu jsem od něho stála asi 2 metry a jakoby se nechumelilo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat