Savičky MAM

5591
19.8.07 14:16

Savičky MAM

Ahoj potřebuju radu.Používám savičky MAM,které pasují na Avent.Zatím dávám dcerce savičku na mléko č.1,z té vypije za 3-4h tak 150ml.Tyto savičky jsou na mléko do 4m.Dalším pokračováním od 4.m jsou savičky na mléko č.3.Když jsem to zkoušela,malá toho vypije strašně moc,klidně i přes 200ml naráz.Je to velký nepoměr.Které používáte vy?Malé je 5,5m.
Jo a navíc jsem teď v obchodě viděla ty samé,ale byly jinak značené,nevím,jestli nezměnili obal.Ale č.1 tam bylo do 7m a ta 3 od 7m.Tak jsem z toho jakási zmatená.
Poradíte?Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
19.8.07 14:24

Ahoj,
my používáme stále savičky č.1, ale Honzik pije z lahvičky jen šťávičky nebo vodu. Ona toho možná malá vypije víc, protože to víc teče a nemusí tolik sát, jde to líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
19.8.07 14:39

No právě,teď jsem to zkusila a vysosla mi 230 sunaru během 5 min,jinak jí tak 15min,jak kdy.
Jinak tu jedničku máme i na vodu,i když je na mléko.

Vítám další rady a zkušenosti.Říkám si jestli tak nepije míň mlíka,když musí tak tahat.Vypije za den tak 800,max. 900ml a za poslední měsíc přibrala 200g.Tak si říkám,jestli těch 200ml není ta správná dávka pro její věk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
19.8.07 15:39

S mlíkem Ti neporadím, já zatím pořád kojím a netuším, kolik toho Honzik vypije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.07 12:34

Ahoj, je těžké poznat, jestli toho má málo nebo dost, ale obecně platí, že by měla vypít 150-180ml na 1 kg její váhy. vynásob její váhu těmito čísly a pak vyděl počtem kojení za 24 h (vím-může se to měnit), a tak získáš kolik by Ti měla při kojení vypít. Mě malý přibral za 2 měsíce 300g a dr. se to opravdu nelíbilo, tak jsme to právě museli začít řešit dokrmem… snad jsem Ti alespoň trochu pomohla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
20.8.07 14:42

Korsinko,já nekojím,malá je odmalinka na UM,proto vím,kolik vypije. Má 7kg,tj přes 1000mlUM a to nedá.No zkusím pár dní s tím větším průtokem a uvidím.Když tak se vrátíme k původnímu.
Holky díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama