Saxofon ve 35?

13
24.5.20 19:43

Saxofon ve 35?

Zdravím,
nenašel by se tu někdo, kdo rozumí hudbě nebo přímo vyučuje?
V poslední době hodně narážím na hudbu spojenou se saxofonem (písničky, filmy,…) a velice mě hra na něj zaujala. Znám noty - v mládí jsem hrála na klavír, takže základy hudby mám. Má cenu si sehnat nějakého odborníka, aby mě hrát naučil nebo už je pozdě :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14302
24.5.20 19:50

Na takové věci nikdy není pozdě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8372
24.5.20 19:51

@Nadyn moje neteř chtěla hrát na saxofon, tenkrát ale musela projít nejdřív hrou na flétnu, hoboj, pak by mohla pokračovat dál. Ale přesný důvod nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
24.5.20 19:55

@Nadyn Muj ucitel mel zaka, ktery zacal ve 40 hrat na housle. Nevim, jestli hral v mladi na neco, ale na housle byl zacatecnik. A slo mu to pekne! Akorat na predehravkach s nama nehral a na hodiny se snazil chodit tak, any si ho nikdo nevsiml :mrgreen: Ja sama chtela zacit hrat na hoboj tesne po tricitce, sehnala si nastroj a ucitele, bohuzel nastroj je spatny a diky ruznym nahlym udalostem jsem nakonec nezacala. Ted mam male dite, tak uz ani nezacnu. Ale hra na nastroj je super konicek, jdi do toho! Vzdy s tim muzes seknout, ale horsi je litovat, ze jsi to nezkusila, no ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
24.5.20 20:08

Muj kolega v důchodovém veku se zacal ucit hrat na klavír. Jeho pani učitelka v hudební skole je z nej nadsena. Baví ho to a neflaka to, rikala ze daleko radeji uci dospelaky nez deti z donuceni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
24.5.20 20:49

Známá začala hrát po padesátce na housle. Nikdy není pozdě začít ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:15
@Nadyn píše:
Zdravím,
nenašel by se tu někdo, kdo rozumí hudbě nebo přímo vyučuje?
V poslední době hodně narážím na hudbu spojenou se saxofonem (písničky, filmy,…) a velice mě hra na něj zaujala. Znám noty - v mládí jsem hrála na klavír, takže základy hudby mám. Má cenu si sehnat nějakého odborníka, aby mě hrát naučil nebo už je pozdě :nevim:?

Pozdě není nikdy.. Já teď našla v domě, co opravujeme, tahací harmoniku.. V životě by mě nenapadlo, jak skvělá věc to je.. Hurá do toho :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
24.5.20 22:16

Ucim v ZUS fletnu, klarinet a klavir. A ucim i soukrome dospele. V breznu mi nastoupila na sax 25 leta holka, ktera do te doby jen amatersky hrala na vsechny druhy zobc. fleten, kdysi davno hrala 2 roky v hudebce na fletnu.Je s ni moc krasna prace, bavi ji to, je nadsena naprosto ze vseho, co ji reknu a poradim.Moc rada ji ucim. Takze proc to nezkusit.Jen si priprav hodne penez.Ja jsem skromna, beru od 150-200Kc za 45min, ale kolegove mi nadavaji, ze jsem blba a nevazim si sama sebe, berou od 250-400 za hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
24.5.20 22:18
@dyňa píše:
Ucim v ZUS fletnu, klarinet a klavir. A ucim i soukrome dospele. V breznu mi nastoupila na sax 25 leta holka, ktera do te doby jen amatersky hrala na vsechny druhy zobc. fleten, kdysi davno hrala 2 roky v hudebce na fletnu.Je s ni moc krasna prace, bavi ji to, je nadsena naprosto ze vseho, co ji reknu a poradim.Moc rada ji ucim. Takze proc to nezkusit.Jen si priprav hodne penez.Ja jsem skromna, beru od 150-200Kc za 45min, ale kolegove mi nadavaji, ze jsem blba a nevazim si sama sebe, berou od 250-400 za hodinu.

Jsem se upsala, ucim fletnu, klarinet a saxofon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 23:28

@dyňa Nejsi náhodou někde v dosahu Táborska - JIhlavska? Jsem na tom jako zakladatelka. Chci se naučit hrát na saxofon. Jen mi je teda 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
25.5.20 09:30

V padesáti jsem se začala učit hrát na kytaru. Nikdy není pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
25.5.20 22:03

@Svítící žárovka Nene, Olomoucko. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu