Reklama

Pleny Schlecker babysmile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knizska
Závislačka 2977 příspěvků 06.02.10 14:12
schlecker pleny

Zdravím!
Zkoušeli jste někdo jednorázové pleny z drogerie Schlecker? myslím, že název je babysmile …jak jste spokojení? doporučujete nebo ne?

Reklama

Reakce:

heleena
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 06.02.10 17:38

ahoj, ja je pouzivala hned od porodnice a spokojena jsem byla moc, ted v ramci akci jiz kupuji jine…ale doporucit je muzu :palec:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.02.10 18:25

Kupuji jejich ubrousky a jsou skvělé, počítám, že pleny budou také bezva :srdce:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.10 20:35

My je koupili víceméně omylem, když byl Adámek ještě maličký a moc nadšená jsem z nich nebyla. Byly celkem drahé (na 1 ks jsme to přepočítali až doma :oops:) a víckrát už je nekoupili.
Ale každému mimču vyhovuje něco jiného, je potřeba odzkoušet.

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 16.05.11 22:21

Ja jsem ještě tuto drogerii nevyzkoušela.Jste některa v těch jejich klubech?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >