Pleny Schlecker babysmile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Knizska
Závislačka 2977 příspěvků 06.02.10 14:12
schlecker pleny

Zdravím!
Zkoušeli jste někdo jednorázové pleny z drogerie Schlecker? myslím, že název je babysmile …jak jste spokojení? doporučujete nebo ne?

Reakce:
heleena
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 06.02.10 17:38

ahoj, ja je pouzivala hned od porodnice a spokojena jsem byla moc, ted v ramci akci jiz kupuji jine…ale doporucit je muzu :palec:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.02.10 18:25

Kupuji jejich ubrousky a jsou skvělé, počítám, že pleny budou také bezva :srdce:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.10 20:35

My je koupili víceméně omylem, když byl Adámek ještě maličký a moc nadšená jsem z nich nebyla. Byly celkem drahé (na 1 ks jsme to přepočítali až doma :oops:) a víckrát už je nekoupili.
Ale každému mimču vyhovuje něco jiného, je potřeba odzkoušet.

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 16.05.11 22:21

Ja jsem ještě tuto drogerii nevyzkoušela.Jste některa v těch jejich klubech?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >