Ne moc drahé plenky pro novorozence - pampers?

Nikolaaa
26.1.10 10:15

Jaké plenky?

Dobrý den, potřebuju poradis s výběrem plenek u novorozeněte, chtěla bych pro něj to nejlepší ale zároveň aby to zas nějak moc nestálo

Na internetu jsem našla tyhle plenky Pampers ?

co na ně říkáte? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29076
26.1.10 10:20

Já si myslím,že pro úplné novorozence jsou nejlepší Bella baby happy,v modrém obalu..Mají širší,anatomický tvar a výkroj na pupíček,který se hojí po odstřihnutí šňůry.U nás v porodnici je používali a velmi doporučovali..Také odsají tekutou stolici a nejsou tak drahé,jak Pampers.To je podle mě reklama a nám nikdy nevyhovovaly..

Kromě happyček používáme Tesco,ty kvalitní,v zeleném nebo fialovém obalu,Alana bio z Dm drogerie.Naprosto nám nevyhovují huggies..To je ale jen moje zkušenost.Každá maminka si musí odskoušet sama.Je tu spoustu diskuzí na toto téma.Nemám čas to hledat..Co maminka,to jiný názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
26.1.10 10:23

Ahoj,ja jsem od narozeni pouzivala plenky Happy,byly naprosto vyborny.Pote jsem presla na Huggiesky.Obcas pouzivam i Pampersky,ale na noc moc ne,malej je procura.
Ty co udavas v odkazu jsem taky mela po navratu z porodky doma,ale me osobne nevyhovovali,malej mel po nich zarudly stehynka,od tech gumicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
26.1.10 10:25

Za mě jsou z papírovek nejlepší Alany nebo Babylove, obojí v DM. Nejsou nijak drahé, jsou příjemné, neparfémované (jednou jsem dostala balík sleep and Play a byla to síla, ta „vůně“). Nebyly špatně ani Happy.

Z látkovek u nás teď vedou čtverce na rovno a gatě bambino mio, ale ty nejsou moc vhodné na tu tekutou stoličku, na tu byly faj Haipa daipa pastelky. A nebo čtverce na novorozence a do nich na nudli další čtverec. Nedoporučuju celulozovou separačku, i když se všude uvádí, že je dobrá pro novošky, brala bych hned viskózové popoliny v krabičce. Svrchňáky thirsties, dají se později použít i s čtverci na rovno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
26.1.10 10:33

Jestli hledáš nejlepší (= nejzdravější, nejekonomičtější a nejekologčtější) pleny, tak jednoznačně LÁTKOVKY ! :pankac: A úplně nejzdravější jsou s vlněnými kalhotkami nahoře - prodyšnější balení skutčně neexistuje :wink:

Na úplně malinkaté miminko obyčejné čtvercovky (sklad na novorozence) nebo zavazovačky, pak klidně kalhotkové (vypadají podobně jako jednorázovky - gumičky kolem nožiček a zádíček, suchý zip nebo druky - akorát se nevyhazují, ale perou 8-) )

V porodnici jsem měla moltexky a z porodnice už jela Šárka v látkovce a od té doby na sobě jednorázovku neměla. Zadeček má krásně sametový, ani jej moc nemažu - určitě ne každý den. Vojta na tom byl hodně podobně, akorát látkovku dostal až z porodnice doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
26.1.10 10:35

Taky hlasuji pro látku + vlněné svrchní kalhotky.
Neberu to jen jako hygienu svého dítěte, ale jako můj další koníček :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikolaaa
26.1.10 10:37

Jaké plenky

jéé tolik rad najednou, pročtu to, moc děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
598
26.1.10 10:39

ahoj v šestinedělí doporučuji kvalitnéíplenky pampers jsou dost dobé a pak zkus levnější my jsme pak přešly na tesco a v pohodě!!! alepozor záleží na každém mimi, mají citlivou pokožku..... jinak co je asi nej josu látkové pleny popoliny ušetříš tím hodně peněz sicepravda perou se,ale zase nemusíš shánět kde je akce na pleny aby jsi je měla levnější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20303
26.1.10 10:46

my uplně první měli happy. jak už některá z maminek psala tak josu vykrojeny na pupík, takže bezva..
pak jsem přešly na teskácký, ale ty nám nedělaly dobře, nesnášíme huggies..
dobrý jsou pampersky a i plínky babylove z dm..
navíc ty budeš mít i levnější pokud se zaregistruješ v dm drogerce. pak ti přijou slevové kupony..
a konkrétně na babylove plínky je tam sleva 50 kč na megakrabicu. cože je supr.
relativně dobrý jsou i clever z billy, ale to až pro větší dítka..
ale to časem poznáš sama jaký plínky budou vyhovovat… některý třeba pročůrá, nekterý nebudou sedět a po některých se oprudí :think: to jsme měli my jednu dobu z teskovejch..
tak dobře vyber..jo a nenakupuj velký zásoby jednoho druhu.. :palec: kdyby neseděly at nemáš kopu plínek na prd :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
26.1.10 10:47

používala jsem pampers new baby 2, ve žlutém obalu (Vojta měl 3.80 při narození, jedničkové bychom neužili vůbec..). kdyby měly pružný pásek, ani bych nehledala jiné, ale Vojta měl častou řídkou stoličku, takže nakonec jsme zakotvili u huggies premium. dneska bych koupila pampers premium care, v bílém obalu, mají všechno, co mi tehdy u prvních plen chybělo.

pak jsme používali dost druhů plen, ale to už je na jinou diskuzi.. jen že huggies premium 3 stojí za prd, stejně jako celé huggies classic, naproti tomu pampers active baby s pružnými pásky jsou super. háppy plenky jsou měkoučké, mám je ráda, ale sjou moc naducané, příjemné jsou i ekoplenky alana z DM. tesco zelené jsou taky dobré, fialové stály za prdlačku.. ještě jsme s úspěchem používali pamaper sleep&play, i když nechápu, přes tu chemickou vůni, nejvíce pomáhali na opruzeniny. bohužel nemají flexi pásky, kdyby měly, jsou to No.1.
jinak mně naopak pročůrával huggies 2, pampersky nikdy. babylove plenky dobrý, ale pro miminko si předtavuju jiný, dávám je až teď, našemu počůránkovi, ale na mimi byly moc tvrdé a když jí má dýl, škubají se ty pásky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29076
26.1.10 10:52

Nikolo,pokud by ses rozhodla používat plenky,které udáváš v odkazu,mám na ně kupony do DM,giantpack,při nákupu 2 kusu sleva 80Kč..Kdybys je chtěla napiš si o ně SZ,věnuju Ti je..Kupony platí do 30.6.2010

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
26.1.10 11:09

Za nás zelené Tesco…!!!!! Jen u novorozeného jsem používala Pampers new born. Ostatní pleny nám nikdy nevyhovovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
26.1.10 11:10

Tak mně se v porodnici malej osypal z Happy, Huggiesek, Pampersek. Tož si vyber :lol:
ale po týdnu byl ekzém pryč a dovypotřebovali jsme balík Happy i Huggies a nakoupili Baby love z DM (že vyšly se slevovýma kuponkama fakt levně) a ty musím říct, že nám sedí.
na staršího jsme používali pampers newborn a pak hned zelenomodrý Huggies a ty používáme doteď (už jen na spaní) a naprostá spokojenost.

Jinak látkovky taky super, ovšem při opruzeninách (v létě jsme se tomu fakt nevyhli) jsme museli přejít na papírovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
26.1.10 12:06

ahojky nám od začátku vyhovovali fixies jako jediné nám nikdy neprotekly ale již nějakou dobu u nás nejsou k sehnání:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3201
26.1.10 12:27

ahoj s pampers mam bohate zkusenosti. Do porodnice jsem si brala jeste o cislo mensi newborn 2-5kg, new baby 3-6kg nam byli az po sestinedeli. mala se narodila s vahou 3060g a 46cm. A jeste lepsi jsou pampers newborn premium quality, po tech prvnich sest tydnu odvedli skvelou praci - prdylka skutecne jak v bavlnce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama