Screening v 12. týdnu těhotenství v Olomouci - MuDr. Mracká

156
13.8.15 08:46

Screening 12.tt v Olomouci - dr Mracka

Ahoj holky, zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s doktorkou Mrackou v Olomouci, byla jste některá u ní na screeningu ve 12.tt? Jaká je? Mluví sama? Ukáže a popíše vše nebo se člověk musí ptát? Budeme si to platit, tak doufám že nám vše ukáže a řekne. Diky za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

203
13.8.15 23:08
@rpaja píše:
Ahoj holky, zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s doktorkou Mrackou v Olomouci, byla jste některá u ní na screeningu ve 12.tt? Jaká je? Mluví sama? Ukáže a popíše vše nebo se člověk musí ptát? Budeme si to platit, tak doufám že nám vše ukáže a řekne. Diky za odpovědi :-)

Mluví sama a řekne vše důležité, ale určitě nečekej, že to bude nějak prožívat, prostě oznámí, co vidí, co kde a jak je, zda je to správně, odpoví na dotazy a pápá… tedy aspoň tak to bylo u nás, byla jsem u ní pětkrát kvůli sledování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 19:42

Obnovuji příspěvek

Holky, nějaká nová zkušenost s Dr. Mráckou? Byly jste spolojené? Je znalá v tom co dělá? Můžeme si důvěřovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.16 06:27

Tak přidávám svou zkušenost s Mudr. Mrackou. za mě naprosto super.Byla jdrm u ní včera na screeningu.Je moc milá, dokince ji překvapilo, ze jsem přišla sama ( byli jsme s dětmi, tak manžel s nimi chodil po náměstí) a hned mi říkala, at příště přijdeme všichni, ze to vůbec nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama