Těhotná s kamarádem/milencem

12.8.15 23:22

Těhotná s kamarádem/milencem

Ahoj Holky, potřebovala bych prosim vasi radu…
Jsem svobodna, a uz pres rok se pravidelne stykam (budeme mu říkat třeba Lukáš) s Lukášem, asi tak 1-2× do měsíce u nej zůstávám pres noc…
U me je to o hlubších citech, ale nas vztah se nikdy neprehoupl v partnerský.
Jenze ted jsem s nim otěhotněla, jsem v 6tt.
Dítě si chci nechat, ale nevím jak mu to oznámit, ma celkem divoký život, neustále je někde v zahraničí…
A tak si rikam, jestli mu to vůbec říkat mam :(
Je mi 23let, on je ještě o rok mladší…
Děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
12.8.15 23:26

A co chceš jako radit? :nevim:

Máš bydlení, práci a peníze aby jsi sebe a dítě uživila? :think: Říct by jsi mu to měla, minimálně proto, aby ti platil alimenty… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
620
12.8.15 23:31

Máte na tom oba stejnou zodpovědnost, takže by to měl vědět, nevím proč mu chceš ušetřit starosti s tím že bude mít dítě.. není lehké vychovávat dítě sama, myslím si, že budeš potřebovat pomoc, minimálně finančně, a otec by se na tom měl podílet.. a jak mu to oznámit? vzhledem k tomu že nejste ve vztahu se asi zrovna nehodí nějaké capáčky nebo těhotenský test v rámečku se srdíčky, takže prostě až k němu pujdeš, tak mu řekni jak se situace má.. třeba tě překvapí jeho reakce.. držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
12.8.15 23:34

@NynaNyna Myslim, ze bys mu to mela urcite rict. Kvuli tomu diteti. At se sam rozhodne, jak s informaci nalozi. Ale jednou by sis to nejspis vycitala, kdybys mu to nerekla. Nazor ohledne alimentu jako @Krasavicaa teda rozhodne nesdilim. Prachy nejsou vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 23:36

Hlavne mam proste strach z reakce, a absolutně nevim, jak to oznámit…abych nezačala koktat a nakonec neutekla, bohužel tim ze jsem do něj zamilovana, je to pro mne ještě těžší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 23:37
@Gonyosoma píše:
@NynaNyna Myslim, ze bys mu to mela urcite rict. Kvuli tomu diteti. At se sam rozhodne, jak s informaci nalozi. Ale jednou by sis to nejspis vycitala, kdybys mu to nerekla. Nazor ohledne alimentu jako @Krasavicaa teda rozhodne nesdilim. Prachy nejsou vsechno.

Jo a svobodne maminky nakrmi sve dite laskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
12.8.15 23:37
@Gonyosoma píše:
@NynaNyna ://www.emimino.cz/profil/nynanyna/ Myslim, ze bys mu to mela urcite rict. Kvuli tomu diteti. At se sam rozhodne, jak s informaci nalozi. Ale jednou by sis to nejspis vycitala, kdybys mu to nerekla. Nazor ohledne alimentu jako @Krasavicaa teda rozhodne nesdilim. Prachy nejsou vsechno.

To máš pravdu. Nejsou všechno, ale lásky se mimísek nenapapá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
620
12.8.15 23:38

@Gonyosoma prachy nejsou všechno ale když má ženská rodičák 3200 je každá koruna dobrá.. to říkám jako příklad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
12.8.15 23:42

@NynaNyna Jeho reakce? každopádně bude v šoku ;).. ten muj byl v šoku i po skoro dvouletém snažení, ale to bylo spíš že už ani nečekal že to pujde přirozeně.. tak pokud je rozumný přístoupí k tomu zodpovědně a nějak to spolu vyřešíte, je jen na vás jeslti začnete žít spolu jako partneři a rodiče, nebo finančně, ale pokud je to srab, tak jestli z něj něco budeš chtít dostat, tak asi soudně.. znám spoustu takových mamin..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
12.8.15 23:47
@NynaNyna píše:
Ahoj Holky, potřebovala bych prosim vasi radu…
Jsem svobodna, a uz pres rok se pravidelne stykam (budeme mu říkat třeba Lukáš) s Lukášem, asi tak 1-2× do měsíce u nej zůstávám pres noc…
U me je to o hlubších citech, ale nas vztah se nikdy neprehoupl v partnerský.
Jenze ted jsem s nim otěhotněla, jsem v 6tt.
Dítě si chci nechat, ale nevím jak mu to oznámit, ma celkem divoký život, neustále je někde v zahraničí…
A tak si rikam, jestli mu to vůbec říkat mam :(
Je mi 23let, on je ještě o rok mladší…
Děkuju za rady.

Pozvala bych ho do mileho prostredi s milou atmosferou.Pak bych mu rekla, ze cekame mimco.At uz by byla reakce takova, ci makova, zacala bych podle toho „jednat“.Ale v kazdym pripade, vedet by to mel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47597
12.8.15 23:48

@Gonyosoma :lol: :lol: to je jasné alimenty at po něm ani nechce ne :roll: @NynaNyna ozvala bych se mu že s nim potřebuji něco zásadního probrat no a pak s pravdou ven a uvidíš jaká bude reakce ;) ale vědět by to měl už jen proottoaby platil alimenty, to dítě je i jeho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 23:48

Mam trochu obavy aby nedošlo k nějakým prudcim hádkám, aby me například netlačil do interrupce, opravdu si nedokazu ani z te nejmenší části představit jeho reakci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
12.8.15 23:49

@Krasavicaa presne tak…penize jsou k prckovi sakra potreba! vzdycky jsem.si myslela, ze to tak neni…ale po nakupu vybavicky pro malou jsem zmenila nazor :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
12.8.15 23:51
@NynaNyna píše:
Mam trochu obavy aby nedošlo k nějakým prudcim hádkám, aby me například netlačil do interrupce, opravdu si nedokazu ani z te nejmenší části představit jeho reakci

pokud jseš si jistá, že ten případný tlak ustojíš, tak mu to řekni, pokud si ítm jistá nejseš, tak počkej do 12tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
12.8.15 23:55
@NynaNyna píše:
Mam trochu obavy aby nedošlo k nějakým prudcim hádkám, aby me například netlačil do interrupce, opravdu si nedokazu ani z te nejmenší části představit jeho reakci

Pokud jsi pevně rozhodnutá si miminko nechat, tak s tim on nic neudělá, za vlasy tě tam nemůže odtáhnout.. je to možná ošklivé co teď napíšu, ale aspoň uvidíš jaké city k tobě chová, jestli tě má jen na občasné povyražení nebo k tobě také něco cítí.. každopádně nějakou zodpovědnost bych po něm chtěla, samozřejmě pokud se dáte dohromady, tak to by bylo nejlepším řešením, ale pokud nebude chtít, zkuste se domluvit alespoň pak na nějaké finanční pomoci, jako alimenty, nakoupení výbavy a pod.. v nejhorším případě, což ti nepřeju bych na něj tlačila soudně, a to by mu soud vyměřil alimenty, plus výživné na tebe a neudělal by s tim vůbec nic.. jednou je to jeho dítě a má k němu vyživovací povinnost.. přeji ti aby to dopadlo co nejlépe.. to že mu je 22 nic neznamná, jsou kluci, kteří jsou vyspělý ve 20 a jsou chlapi kteří nemají rozum v 50 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama