Bolesti ve 30. týdnu těhotenství

11.8.15 20:35

Bolesti ve 30 tt.

Ahoj jsem ve 30 tydnuje to moje prvni miminko a mám bolesti podobne jako pri menstruaci ale o neco horsi, vraci se to po nekolika minutach a ty bolesti trvaji asi tak 5-10 sekund a u toho mám pocit jak kdyby se mi napinalo bricho a vzdycky ztvrdne už se mi to stalo asi po treti a u toho posledniho Sem celou noc nespala furt se to vracelo. Vim asi sem blba ale chtěla bych Vědět vase nazory :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.8.15 20:37

@Ivčá44 ahoj, taky mám MS bolesti a tvrdnutí břicha, jsem ale skoro 37tt, takže už neřeším. Ty bys měla zajet na pohotovost nebo aspoň zítra ke svému Dr. Něco to být může a nemusí, možná bude jen stačit nasadit magnesko, ale to ti řekne jen dr., ne my tady. Ale když to máš celou noc, tak to se mi zdá hodně dlouho v kuse… Jinak poslíčky odezní po teplé sprše, známky rozjíždějícího se porodu zůstanou, tak zkus i tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5523
11.8.15 20:39

No pokud ti jen obcas tvrdne bricho je to normalni ale pokud to ma nejakou pravidelnost tak bych se teda bala ze se zacina rozjizdet porod…byla jsi u dr.? Ci nepujdes ted nekdy je potreba zkontrolovat zda se neotviras atd…a pripadne nasadit magnesium lactici klidne 4 denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
11.8.15 20:43

@Ivčá44
Souhlasím s ostatními. Jsem v 37tt a tyto bolesti mám, jsou to poslíčci. Zajděte si k lékaři, zkontroluje jestli se neotevíráte a případně nasadí magnesium ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 20:52

@louskacek2 ve ctvrtek jdu k Doktorovi tak Se zeptam ale bydlim v anglii a tady jsou doktori na nic… Ale I mamka mi rikala ze si mysli ze pujdu driv mám dole bricho a fakt to boli a o zadech ani nemluvim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5523
11.8.15 20:55

No tak to bych uz byla v nemocnici byt tebou pac 30 t je proste brzo:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 21:02
@Ivčá44 píše:
@louskacek2 ve ctvrtek jdu k Doktorovi tak Se zeptam ale bydlim v anglii a tady jsou doktori na nic… Ale I mamka mi rikala ze si mysli ze pujdu driv mám dole bricho a fakt to boli a o zadech ani nemluvim

tak doktoři na nic být můžou, ale jestli se ti rozjíždí porod, tak můžou dát kapačky na zastavení kontrakcí, velké dávky magneska, nařídit klidový režim… a třeba by se to o pár dnů nebo týdnů zdrželo, každý den dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
11.8.15 21:12

No já bych jela do nemocnice. Byla jsem přesně 33tt když mi jen tak párkrát nepříjemně ztvrdlo břicho, jela jsem do nemocnice a byl to počínající porod. Hned mi píchali kortikoidy a kapačky na zastavení kontrakcí. Teď už to jsou 2 týdny a zatím držím 2v1 a doufám, že ještě chvíli vydržím. Porodit ve 30tt není nic moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 22:42

Tyjoo :roll: ale na me to prijde vzdycky jen v Noci a navic to neni kazdy den je to treba po tydnu tak nevím ale kazdopadne se zeptam doktora moc vam děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 12:46

Tak jsem byla u doktora a rekli mi ze mám infekci ale vůbec nevím z ceho to muzu byt… Sprchuju se I nekolikrat denne protoze ty vytoky jsou strasny :( mám se bat?? :( cetla sem ze je to I nebezpecny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama