Screening ve 33tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pun.
Povídálka 18 příspěvků 21.07.19 14:58
Screening ve 33tt

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s poslednim screeningem az ve 33.tt, moje pani doktorka je momentalne na dovolene a objednala me na tohle velke vysetreni az ve 33. tt.
Ted jsem narazila na informaci, ze se ultrazvuk provadi do 32. tt a mam strach, aby se neco nezanedbalo. Dulezite je pry hlavne vysetreni krve…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 33. týden těhotenství?

Reakce:
Betyssek
Kecalka 230 příspěvků 21.07.19 15:04

Krev he dulezita v tom 13.tydnu. Tenhle posledni je jen o změření ditete, stejne uz tam neni nic moc videt, spis je to o změření, vazeni a určení polohy plodu. A urcite je jedno jestli pujdes ve 32 nebo 33.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16199 příspěvků 21.07.19 15:26

Víš co tenhle už je v podstatě jen kouknout na mimino a jeho rozměry, kdyby bylo něco špatně tak fakt nikdo nic nezachrání a nevyřeší

debra.morgan
Echt Kelišová 9988 příspěvků 21.07.19 15:36

Vysetreni krve uz fakt dulezite neni, jen se meri mimino, jeho poloha a umisteni placenty, mozna na teto kontrole delaji i stery na streptokoka nebo na te dalsi…
nekteri gyndari 3. screening ani nedelaji nebo to tak nenazyvaji.

pun.
Povídálka 18 příspěvků 21.07.19 19:38

Moc dekuju, uklidnily jste ne :) :palec:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.07.19 17:27

Já byla taky až v 33. normálně u svého doktora. Říkala jen, že kdyby se jí něco nezdálo, tak mě pošle na podrobnější ultrazvuk do porodnice. Nu, dítko odpovídalo na den, takže jsem za deset minut šla zase domů. Žádná krev, poslední odběry se dělají snad někdy kolem 30. týdne, už si nepamatuju přesně.

Váš příspěvek
Reklama