Škytá, když něco sním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 20.07.19 17:55
Škytá, když něco sním?

Zdravím maminky :mavam: Jsem prvorodička, takže bez zkušeností, tak se omlouvám za případný blbý, či nesmyslný dotaz. Jen tak by mě zajímalo - třeba po ránu, když vstanu a něco málo sním, tak mi pak malá začne asi 10 minut na to škytat (jsem 30tt, takže to jde celkem zřetelně cítit) nebo když delší dobu nejím a pak se najím, tak zase po chvilce začne škytat. Myslíte, že to je třeba tím, že se najím? :think: :D Možná je to blbost, možná náhoda, každopádně mi to nedalo a po dlouhém přemýšlení jsem si řekla, že se zkusím zeptat zkušenějších. :D Děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:
lebonkaa
Povídálka 22 příspěvků 20.07.19 18:02

:D nehrotila bych to. Příčinu Ti nikdo neřekne. Můj syn skytal když byl v bříšku velmi často a ještě i po porodu tak 1,5 roku občas skytal po jídle i jen tak… :mavam:

Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 20.07.19 18:08

@lebonkaa Tak mě malá taky škytá celkem často, ale všimla jsem si, že skoro vždycky škytá po tom, když něco delší dobu nejím a pak se najím :D Tak jsem jen tak přemýšlela, ale jak říkám, možná je to blbost, no. :D

Michaela02993
Závislačka 4545 příspěvků 20.07.19 18:28

@Kačka999 ono je to celkem individuální, může škytat klidně i kdybys celý den nic nejedla :D ne že by to bylo přímo jídlem, přeci jen polyká plodovku :)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 20.07.19 19:54

Syn mi skytal i 6× denně a s jídlem jsem si to nikdy nespojila, několikrát skytal i před spaním, ze jsem ležela a nemohla jsem usnout :lol: dlooooouho po porodu skytal… teď je mu rok a jednou za 14. dni má den, kdy skyta cely den po každém jidle :)

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 21.07.19 07:27

S jídlem to nemá souvislost. Škytání je známkou toho, že miminku dozrává dýchací soustava, bránice a plíce se tak připravují na dýchání. Neboj, vše je v naprostém pořádku. ;) I po narození miminka často škytají. Moje babička to sváděla na mokrou plínku, ale malá miminka jsou počůraná skoro neustále, tak k této babské radě jsem skeptická. :D

moncicak123456
Kecalka 262 příspěvků 1 inzerát 21.07.19 14:59

Můj syn také škytal celé těhu v břísku, podle mě to s ničím souvislost nemělo. Jen pozor nesmí škytat déle jak hodinu v kuse pak už může být problém s pupečníkem, to mi teda řekla doktorka a musí se jet na pohotovost. Jinak syn škytá i teď po nakojení, když se lekne.. nebo jen tak :mrgreen: :mrgreen: je mu přesně měsíc :lol:

Váš příspěvek
Reklama