Sebevědomí? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:22
Sebevědomí? Prosim o radu

Ahoj lidi, bejsem teda maminka, ale travim spoustu casu na teto strance, tak jsem se zaregistrovala. Trapi me sebevedomi, je mi 21 let a nemam zadne sebevedomi, komplimenty neprijmam, pred partnerem se stydim, vidim ve vsem nocni muru, nevim co mam delat… prijdu si beznadejny pripad.. poradite mi co vam pomohlo? Jak premyslite? Pochybujete o sobe? Dekuji. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 4140 příspěvků 19.08.19 09:26

Proč te trápí svědomí?
Každý občas o sobě pochybuje. Základ je mít se ráda. Vyuzij své silné stránky a smej se těm slabým.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:30

@Halamka
@Halamka
Ti je ten problem, udelala jsem spoustu chyb kdyz jsem na tom byla spatne a neumim to stravit, rada se nemam, nemuzu se ani videt, uz to trva 2roky… proto to chci resit. Dva roky jsem v depresi, problem je ze se s kamarady skoro nevidam a nikomu neverim… neverim ani sobe a tam to zacina.. :(

Yves6511
Kecalka 385 příspěvků 19.08.19 09:36

Pokud je to tak, jak píšeš, tak bych vyhledala odbornou pomoc, psychoterapeuta.. Normální to určitě není a sama si pravděpodobně nepomůžeš.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12150 příspěvků 19.08.19 09:39

V čem přesně si nevěříš? To pramení z toho, že si přijdeš ošklivá? Neatraktivní? Nebo si připadáš spíš neschopná? Až taková nesmelost normální není, možná by nebylo od věci vyhledat odbornou pomoc. Začít pěkně pomalu, postupně bourat ty hranice stydlivosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:44

@Kriss Tina
No vim ze jsem hilka hezka ale nepripadam si tak mezu istatnimi lidmi, mam skvelehi chlapa ale neverim mu kdyby mel sam jit nekam protoze venku pije a pak ma takove reci ze kazda zenska se chyta. Neuvedimuje si to ale tohle mi spis ubira nez pridava. Neverim si ani kdyz jdu ven ze neudelam nejakou blbost, kdyz je vse v pohode tak jsem prekvapena az v soku. Vim ze to je mym negativnim premyslenim ze si tvorim pribehy nesmyslne v hlave a verim jim.. myslim ze to je tim ze muj chlap je trochu introvert a nemluvi i pocitech a problemech spis dela ze vse je vklidu a nic mu nevadi, ja jsem na kimunikqci zalozena-kdyz ji nemam tvorim si v hlave svoje teorie jak on se citi na co myslí a td…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:45

Omlouvam se za chyby jsem na mobilu a blbne mi to tak opravuju minimalne- at si nemyslite ze neumim psát

Kalbe
Kecalka 357 příspěvků 19.08.19 09:50

@Halamka to je tedy rada,,smej se tem slabym'' Jak je to myšleno?

DeLonde
Povídálka 47 příspěvků 19.08.19 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, bejsem teda maminka, ale travim spoustu casu na teto strance, tak jsem se zaregistrovala. Trapi me sebevedomi, je mi 21 let a nemam zadne sebevedomi, komplimenty neprijmam, pred partnerem se stydim, vidim ve vsem nocni muru, nevim co mam delat… prijdu si beznadejny pripad.. poradite mi co vam pomohlo? Jak premyslite? Pochybujete o sobe? Dekuji. :(

Asi každá žena o sobě občas zapochybuje. Aspoň, co se týče vzhledu. Důležité je se nad to povznést. Paradoxně jsou nejméně sebevědomí ti, co by mohli mít sebevědomí až na půdu. Je to hodně otázka výchovy a životních situací, ale dá se na tom pracovat. Zkus se každé ráno na sebe usmát do zrcadla a říct si, že ti to sluší. Zní to jednoduše, ale jednoduché to není. Večer si sedni a zrekapituluji si den…co se mi povedlo…na veci co se nepovedli se snazim nemyslet. Premyslela si nekdy, proč nemáš sebevedomi? Co to mohlo zpusobit?

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12150 příspěvků 19.08.19 09:51
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
No vim ze jsem hilka hezka ale nepripadam si tak mezu istatnimi lidmi, mam skvelehi chlapa ale neverim mu kdyby mel sam jit nekam protoze venku pije a pak ma takove reci ze kazda zenska se chyta. Neuvedimuje si to ale tohle mi spis ubira nez pridava. Neverim si ani kdyz jdu ven ze neudelam nejakou blbost, kdyz je vse v pohode tak jsem prekvapena az v soku. Vim ze to je mym negativnim premyslenim ze si tvorim pribehy nesmyslne v hlave a verim jim.. myslim ze to je tim ze muj chlap je trochu introvert a nemluvi i pocitech a problemech spis dela ze vse je vklidu a nic mu nevadi, ja jsem na kimunikqci zalozena-kdyz ji nemam tvorim si v hlave svoje teorie jak on se citi na co myslí a td…

A to máš odjakživa nebo až se současným přítelem? Jestli tě on spíš ještě neshazuje a netáhne ke dnu :think: když mu nemůžeš věřit ani když jde ven, tak o čem pak ten vztah je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:56

@DeLonde
Tak ja myslim ze hlavne tim ze jsem se vzdy spatne od nala zamilovala a nejak me to srazilo, ze jsem byla sois takova hracka a nepripoustela si to, az jsem si sedla a prehrala vsechno co mi ublizilo tak jsem si vse zacla vycitat a myslela si ze vse zkazim a nejsem ani hodna lasky.

DeLonde
Povídálka 47 příspěvků 19.08.19 09:57
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
No vim ze jsem hilka hezka ale nepripadam si tak mezu istatnimi lidmi, mam skvelehi chlapa ale neverim mu kdyby mel sam jit nekam protoze venku pije a pak ma takove reci ze kazda zenska se chyta. Neuvedimuje si to ale tohle mi spis ubira nez pridava. Neverim si ani kdyz jdu ven ze neudelam nejakou blbost, kdyz je vse v pohode tak jsem prekvapena az v soku. Vim ze to je mym negativnim premyslenim ze si tvorim pribehy nesmyslne v hlave a verim jim.. myslim ze to je tim ze muj chlap je trochu introvert a nemluvi i pocitech a problemech spis dela ze vse je vklidu a nic mu nevadi, ja jsem na kimunikqci zalozena-kdyz ji nemam tvorim si v hlave svoje teorie jak on se citi na co myslí a td…

Ja teda nevim (tedy je to muj nazor pouze), ale ja bych mu dala volnost a sobe take. Bud ho to prekvapi a pritel si take bude davat vetsi pozor a nebo podvede a ty budes vedet, ze za to nestoji a najdes si nekoho, kdo ti pomuze dodat sebevedomi. Ono nekteri chlapy tohle delaji aby prave zenske snizili sebevedomi a nemuseli se bat, ze by pak nesebevedomou trosku nekdo chtel. Hod se do gala a jdi se uvolnit sama s kamaradkou. Jeste bych pri odchodu u zrcadla rekla, joo dnes mi to fakt slusi…mozna by ses divila, ze sam hodne znejisti. Osobne mi nepřijde normalni se takhle chovat a chlast to neomlouva…nevim jak moc pijes, ale ja v tu chvili moc dobre vim co delam a proc. Jako s pritelem jsme 5 let a zijeme tak, ze rekneme ta je oskliva ta hezka a proc a stejne tak o chlapech :lol: ale nikdy by si nedovolil nekoho plesknout nebo balit prede mnou a ja mu verim zatim natolik; ze vim, ze kdyz jde sam tak rozhodne za jinymi vecmi nez zenskymi :lol: A stejne tak ja… poprejeme si u odchodu at si to uzije ten druhy a rekneme maximalne „Nezlob.“ :lol: Duvera je zaklad..pro vztah i tve sebevedomi :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:58

@Kriss Tina
To je to. On je strasne super chlap, ze zacatku jsem to ale kazila nez jsem se zamilovala a on trpel a presto je porad pri me, miluje me, ale ja si to strasne vycitam protoze vim, ze ja jsem byla vzdy tercem a milovala bezmezne a on schytal ode me to co bych nikdy neudelala a poznal me v nejhorsim svetle a ja se s tim nedokazu smirit. Neni problem v nem ale ve mne. On je vklidu neresi nic, nevycita zije v pritomnosti ale ja sem zasekla v minulosti kterou nedokazu vstrebat, proto se shazuju ze jsem k nicemu ze me urcite nemuze milovat protoze ja bych se nikdy nemilovala…

Yves6511
Kecalka 385 příspěvků 19.08.19 10:02

To je teda hodně smutnej začarovanej kruh.. a proč se plácáš v minulosti? Kdyby s tebou nechtěl být, tak moc by mu to ubližovalo, cos mu kdy provedla nebo řekla nebo udělala, tak by s tebou přece nebyl, ne? Chtělo by se to oprostit od toho, co stejně nemůžeš změnit.
Svěřila ses mu s tím, co prožíváš? Pokud je tak skvělý, tak by tě v tomto měl podržet a podpořit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 10:07

@Yves6511
Ano mockrat, ale on ti oriste neresi nemluvi jakoby se to nestalo rekl mi sam ze neveri tomu ze jsem byla s nejakym klukem nekdy ze si to nepripousti ani jenze on je v pritomnosti a nemysli na ty veci. Ja porad a chybi mi komunikace jenze on mi dokazuje lasku jinak stavi e dum, mame hezky byt v podnajmu, zdrave sourozence i rodice se kteryma ale uz nevychazim po tech letech ale chybi mi nejake pochooeni rika ze se furt zlobim a ze on by na me nikdy nezakricel takze me miluje vic jenze ja kricim kdyz jsem bezbranna a vin ze me necim dusi, pak se citim v pasti a to ze min komunikuje nebo spise vubec o nejakych pocitech a reseni, tak nevim co si myslet a spis jsem zticha.. uklidim navarim postaram se o zver a porad dokola

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama