Záchvat úzkosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 16:26
záchvat uzkosti

Ahoj, nedávno, když jsem seděla s rodinou v restauraci, začalo mi bušet srdce. Najednou jsem dostala hrozný strach, že mi něco je a chtěla jsem odejít domů. Ale ostatní ještě nechtěli odejít, tak jsme tam seděli dál. Měla jsem hrozný strach, že kdybych odešla sama, zkolabovala bych. Najednou jsem začala hrozně hluboce dýchat a potily se mi a třásly ruce. Pak se mi začalo chtít brečet, měla jsem hrozný strach, že to na mně ostatní uvidí. Po asi 10 minutách jsem se uklidnila a přešlo to.. Myslíte si, že to mohl být záchvat uzkosti?

Reakce:
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 16:31

Panicka ataka

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 18.08.19 16:37

Panický záchvat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 17:32

Také mě to nedávno postihlo, přešlo mě to do hodiny, ale je to hnus. U mě to nejspíš zapříčinil předčasný porod 26tt a následný boj dcerky o život, tehdy mě zajímala jen malá, aby přežila, ale nějaké šrámy na duši to asi zanechalo. Začalo se to projevovat asi rok a půl po porodu ve větší míře, v tu dobu bylo podezření na vážnou nemoc u dcerky, která se naštěstí nepotvrdila, ale od té doby se to se mnou veze. Můj zdravotní stav tomu také moc nepřispívá. Zatím to nijak neřeším, i když jsem už uvažovala o psychologovi, ale nejspíš k němu zatím nepůjdu. Snažím se být co nejvíce pozitivní, nestresovat se, brát věci s nadhledem. Doufám že se to nebude opakovat, nebo alespoň stupňovat.

Andulicka16
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 19.08.19 00:59

Jasný příznak panické ataky… Vznika z dlouhodobeho stresu, potlacovanych pocitu.. Vetsinou prijde kdyz se clovek citi dobre.

Váš příspěvek
Reklama