Second hand přímo z Anglie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jiránek1
Stálice 92 příspěvků 03.08.10 16:21
Second hand Anglie

Ahoj holky moc ráda bych se zeptala, kde vzít kontakt na anglického dodavatele dětského second handu, ne českého, který už si to sem doveze, ale přímo dodavatele z Anglie,občas jsem si brávala pytel od různých mamin, ale samozřejmě tam byla přemíra kalhot, triček, občas flíček, no zkrátka to bylo namixováno přímo od maminek, ale já bych si ráda objednala přímo od anglického dodavatele, neví prosím někdo, jak k tomu přijít? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.10 00:12

dej si tam tuhle stranku /www.freeindex­.co.uk/catego­ries/shopping/ho­me_and_garden/se­cond_hand_good­s/
, nahore klikni na BUY Second Hand Clothink a na dalsi strance si vyber United Kingdom, jestli to dobre chapu tak Ti vyjedou adresy dodavatelu

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 04.08.10 10:04

Moooc děkuji hned to vyzkouším.J

mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.10 13:15

funguje to , opis ten odkaz rucne, presne , s mezerama tam kde jsou, na te strance klikni na prvni modry napis BUY SECOND HAND CLOTHING(pod tim je drobne vebovka www.Alibaba.com) tak na ten modry klikni a uz by jsi mela byt tam

mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.10 13:19

http://www.alibaba.com/…-------.html

jinak tohle je konkretni stranka, kde uz je to primo, tak muzes zkusit tuhle, tam uz jsou primo vypsani britsky dodavatele

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 04.08.10 13:30

Děkuji moc ta už mi jede. J

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 07.12.10 12:46

Tak mě to opravdu zase píše chybně zadaná adresa:-(

Sarinka5
Nováček 1 příspěvek 04.01.11 17:13

ahoj prosím chtěla jsem se zeptat jestli jsi sehnala někoho kdo posílá balíky věcí přímo z anglie????roz­hodla jsem se něco takového dělat ale zase za to nechci dát horentní sumu moc děkuji

Marse45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.11 17:50

prosímvás mohu se zeptat zda to přímo z anglie vyjde levněji??? Já objednávám anglický textil z velkoskladu u nás a je to docela drahý…myslím tím výběrový anglický…

Ajka034
Nováček 1 příspěvek 11.01.12 04:33

Ahoj všem.Chtěla bych si udělat takový menší bazárek-sekáček s věcma z Anglie.Koukala jsem kde vzít balíky s oblečením z Anglie, v Českých velkoskladech se najde 40kg za 2.500kč, zajímalo by mě, kdybych si to objednala sama z Anglie, kolik by to stálo, popřípadě máte s tím někdo zkušenost? Znáte někoho kdo to přímo vozí a za kolik? Děkuji za odpovědi. :mavam:

Mata79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.12 13:19
Anglický second hand

Dobrý den, prosím vás, nemohli byste mi poradit nějakého dobrého dodavatele anglického second handu? Sháněla jsem kontakt přímo na dodavatele v Anglii, ale bezúspěšně. Chceme si s kamarádkou otevřít kamenný obchůdek a potřebujeme dobré zboží za příznivé ceny.
Děkuji.

petulkaz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 12:05
anglický secondhand

Ahoj já jsem zkusila na momiku 30kg pytel 2.třídy a jsem spokojená. Je sice pro nenáročné maminky ale jsem z vesnice a kdybych měla obléct děcko do pěkných hader bylo by mě jich líto.

ncc1701
Echt Kelišová 7983 příspěvků 29.10.12 12:11

Co je na tech anglickejch onosenejch vecech tak spesl oproti vecem onosenym v CR? Nedelame ze sebe zase jen popelnici Evropy?

mamaterka
Kecalka 232 příspěvků 29.10.12 12:14

@ncc1701 možná jsou jen hezčí než ty české.

Barborka4
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 29.10.12 12:16

No ziju v anglii a muzu rict ze jsou tady daleko hezci veci nez v praze..a hlavne levnejsi..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >